' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Hmm cnm h.geldinn valla cok sevindimm allahimm mutlu daim etsinn cnm bnm hep boyle mutlu olun
Azicik isim gelicem sonra opuldunuz

Esim annemlerle konusmuyordu ya..
Aksam beni almaya geldiginde anneme geldi,
Annemin elini öptü.
Aglastilar karsilikli...
Bende agladim tabi..
Sonunda buzlar eridi..
Ablamin konusu hic acilmadi. Cok sukur...
İnanilmaz mutluyummmmmmmmmmmmm

Ay hikom bi an okurken o manzara gözümde belirdi ne güzel mutlu olmana sevindim ya .bence eşini bu yaptıgı jetstin sonucunda ödüllendir :KK66:)

Siz nasılsınız kızlar ? bu hafta ben pek aranızda olamıycam baştan söylemesi, bugün Cumartesi yapacağım diş partisi için alışveriş yaptık eşimle yarın ve öbür gün temizlikle ugraşıcam dip köşe sonra tekrar alışverişe çıkmam lazım almadığım şeyler kaldı bi günü de kendime ayrıcam Kaş falan elizin banyosu cumada hazırlıklara başlıcam çok yogun bi hafta olucak inşallah dilediğim gibi olur çok heveslebdim herşey canım kızım içinnn

Ay hikom bi an okurken o manzara gözümde belirdi ne güzel mutlu olmana sevindim ya .bence eşini bu yaptıgı jetstin sonucunda ödüllendir :KK66:)

Siz nasılsınız kızlar ? bu hafta ben pek aranızda olamıycam baştan söylemesi, bugün Cumartesi yapacağım diş partisi için alışveriş yaptık eşimle yarın ve öbür gün temizlikle ugraşıcam dip köşe sonra tekrar alışverişe çıkmam lazım almadığım şeyler kaldı bi günü de kendime ayrıcam Kaş falan elizin banyosu cumada hazırlıklara başlıcam çok yogun bi hafta olucak inşallah dilediğim gibi olur çok heveslebdim herşey canım kızım içinnn

İnan dun ve hafta sonum muhtesem gectiii...
Yemek yaptim ödüllendirdimm sekerim:-)

Hmm cnm h.geldinn valla cok sevindimm allahimm mutlu daim etsinn cnm bnm hep boyle mutlu olun
Azicik isim gelicem sonra opuldunuz

Amin keew'immm.. hepimz cok mutlu olalim insss..

Guzel bi hafta seni bekliyor desene. Sana simdiden kolay gelsin cnm bnmm

Kizlar, bir durum daha war kisaca anlatmaya calisim.
Annemin evi cok guzel, cephesi olsun, gunes ewin icindedir. Annemde ay sonuna abimle beraber geri Van'a gidicek. Nerdeyse 3aydan fazla kalacak. Annemin dun esimle bana tekliffi vardi. O da, ben yokkrn gelin burda kalin dedi. Havalar cok soguk biliyorsunuz- bizim evde buzhane resmen. Annemde bizim icin en cok da oglum icin boyle bir teklifte bulundu. Cok cazip guzel bir teklif. Esimde olumlu bakti. Neden olmasin dedi. Ornek verryim, bizim yaktigimz elektrik 300lira ise annemde 100lira. Neden derseniz, bizim oturdugumuz yerde kacak elektrk kullanan cok ew var. Bize yansiyor. Annemde oglan toparlanana kadar bizde kalin dedi,. Yani her yonllu cazip bir teklif. Kiyaftlermizi oglanin yatagni alip, annemn ewinde yasicaz o gelene kadar, hic degilse su kisi atlatalim diye. Ee bi de bizim oturma odasi cok kucuk, oglanin emeklicek yeri yok. Dun annemn orda gorseydiniz bir ozgurdu emeklerken.
Sizinle paylasmak istedim. Oglanda uyandi.
Muck kizlar

Guzel bi hafta seni bekliyor desene. Sana simdiden kolay gelsin cnm bnmm

Ay hikom güzelimi, sitresli ve yorumcumu bilemem. Annen evi içinde eğer eşin olumlu baktıysa sorun yok canım hem yönden daha iyi olacakmış ne güzel ne yıla şimdiden mutlu mutlu girmeye başlandın canım, ay bende çok mutluyum aynaya baktıkca hoolayıp zıplayasım geli vala yanlarım inmiş popom çok güzel duruyo dün koşimle avm ye gittik orada bi çanta beğendim eşim hemen aldı valla yazlık bi çanta bende dedim bu yaz çok muhteşem olucam eşimde diye beni yanında istemeyecekten şimdiden söyle bende badiye gidim diyo :KK66:)) bide güne girdim 15 kişi 100 tl Mayıs Haziran gibi alıcam ilk işim dolap yenilemek olacak allahımın izniyle

Ay hikom güzelimi, sitresli ve yorumcumu bilemem. Annen evi içinde eğer eşin olumlu baktıysa sorun yok canım hem yönden daha iyi olacakmış ne güzel ne yıla şimdiden mutlu mutlu girmeye başlandın canım, ay bende çok mutluyum aynaya baktıkca hoolayıp zıplayasım geli vala yanlarım inmiş popom çok güzel duruyo dün koşimle avm ye gittik orada bi çanta beğendim eşim hemen aldı valla yazlık bi çanta bende dedim bu yaz çok muhteşem olucam eşimde diye beni yanında istemeyecekten şimdiden söyle bende badiye gidim diyo :KK66:)) bide güne girdim 15 kişi 100 tl Mayıs Haziran gibi alıcam ilk işim dolap yenilemek olacak allahımın izniyle

:-) badiyee mii,, hahaha cok güldum. Ne guzel ozguvenin gelince kocisler bunu anliyor walla ...
Gün işi de cokiyi,, sinirsiz alisvers :-) SUPEERRR.
İnan bende kiyaft almak ostemiormmm zayiflicaaam cunküüü:-) :-) :-)

Kizlar, bir durum daha war kisaca anlatmaya calisim.Annemin evi cok guzel, cephesi olsun, gunes ewin icindedir. Annemde ay sonuna abimle beraber geri Van'a gidicek. Nerdeyse 3aydan fazla kalacak. Annemin dun esimle bana tekliffi vardi. O da, ben yokkrn gelin burda kalin dedi. Havalar cok soguk biliyorsunuz- bizim evde buzhane resmen. Annemde bizim icin en cok da oglum icin boyle bir teklifte bulundu. Cok cazip guzel bir teklif. Esimde olumlu bakti. Neden olmasin dedi. Ornek verryim, bizim yaktigimz elektrik 300lira ise annemde 100lira. Neden derseniz, bizim oturdugumuz yerde kacak elektrk kullanan cok ew var. Bize yansiyor. Annemde oglan toparlanana kadar bizde kalin dedi,. Yani her yonllu cazip bir teklif. Kiyaftlermizi oglanin yatagni alip, annemn ewinde yasicaz o gelene kadar, hic degilse su kisi atlatalim diye. Ee bi de bizim oturma odasi cok kucuk, oglanin emeklicek yeri yok. Dun annemn orda gorseydiniz bir ozgurdu emeklerken. Sizinle paylasmak istedim. Oglanda uyandi.Muck kizlar
Hikomm annen ne guzel teklif sunmus sizde olumlu bakmissiniz teklif gercekten cok guzel her acidan valla ne diyim hikmet hersey beblerimiz icin rahat gezsin gunes gorsunler
Roseliz simdi ne guzel alisveris serbest istedigin kadar eminim cok guz3l gecicek partiniz

Hikomm annen ne guzel teklif sunmus sizde olumlu bakmissiniz teklif gercekten cok guzel her acidan valla ne diyim hikmet hersey beblerimiz icin rahat gezsin gunes gorsunler
Roseliz simdi ne guzel alisveris serbest istedigin kadar eminim cok guz3l gecicek partiniz

İnsallah, bizim icin guzel gunler yakinda ...
Allahimdan istedigim sey huzur kev'cimm.

Kevser canım okurken çok kötü oldum sen yokken ortaya yazmak istemedim şimdi Buradasın eşinin arkadaşına Allah bol şifa ailesine de sabır versin hele nişanlısına be kadar zordur Allah I'm sen yardım et:KK43:((
Oyy roselizimm cnm aminn amin vala 5 ay sonra evleniceklermiss ya
Ya kaza arkadasiyla beraber asansore mi binceklermis bi is yapiyorlarmis arkadasi asansoru otamatige almis yanlisikla o alinca sikmis karacigeri falan patlamiss neyse ambulans geldiginde uyanmiss arkadasina bagirmis ersinn sen bunu niye bana yaptin diye aglamis simdi o otomatige alan fabrikada agliyormus hep ya cok kotu allahim sabir versin sifa versinn
Esim omurligine bi Arar gelmemistir insallah diyo yoksa yuruyemez:KK43:(

İnsallah, bizim icin guzel gunler yakinda ...
Allahimdan istedigim sey huzur kev'cimm.
Insallah hikomm insallahh seni cok iyi anliyorum bir zamanlar esimle annem arasinda sorun vardi birbirlerine laf soyluyorlardi ama artik nazar degmesin masallahlari var sanki gercek ana ogul esim hep diyo zaten bnm kendi ailemle sizinkiler kadar samimi dwgilim diye ama bazen cok nadir catisma oluyo oda normal cnm gercek anne babayla cocuklar bi catisiyoo
Oyy o gunler cok zordu araa kalmak herseyyy zaman bak hikmtimm seninde hersey yoluna girdi cok guzel insallah bu seni hepimize huzur mutlluk saglij getirsinn

Yesilcay zamaniiiii

$image.jpg

X