' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Eliz uyudu kendiliğinden şaşırdım bende tv izliyorum
Hiko dan ses gelmediğine göre gitti sanırım sen ne yapıyorsun canım
Aa ne guzel masallah ya bnde simdi uyuttum bizim kizi mutfagi hallediyorum yeteksizsiniz izliyosuk esimle
Galiba hikmet gitti iyi ya insallah gitmistir kavusmustur annesine

Gül, her ailede bir tane var. Allah hepimize yardim etsin.
Ewet annemde yim. .
Eşim sabah sizi akşam bırakırım dedi.
Bende tamam dedim. Aksama kalırmiyiz dedim. Olur dedi. Bizi bıraktı gitti.. ewe gittikten sonra 3 kere aradı nasilsiniz diye. Evde yoklugumu zu hissetti kesin :))
Mutluyum kizlar

Hiko eski kotunu giymişsin acaba bende giyermiyim ki

Son düzenleme:
canim benden sana bi oneri hickimse icin esini uzme kirma kim olursa olsun basini yastiga onunla koyuyorsun kapini kapattigin zaman yaninda esin kaliyor ve anladigim kafariyla esin zaten merhametli iyi bi insan o yuzden kimse icin huzurunu bozma gitme diyorsa gitme onada israr etme yuce rabbim diyorki benden baskasina secde edilmesini isteseydim kadinin kocasina secde etmesini isterdim.esinle olan mutluluguna bak sen gerii sini bosver hicde uzulme kiyamam kiz snaaaa

Hikmeeeet cok sevindimmmm
Bak görüyormusun nn sabah nasildin mevlam neler cikardi karsinaaa
Iyi niyyet,i olunca insan
Ama esinide takdir ettim,,kiymetini bil
Hep mutlu ol,,mutlu olun nn mutlu olalimmm kizlaaarrrr

Bende birazdan mutluluk hormalari salgiliyciiiiimmmmmm cikolata yiyceeeemmmm
Ama buraya yazarken gecikiyorummmmm

Eskiden senin yazdıklarını bilmiyordum.
Uygulamiyordum. Ama kocamin değerini anladım. O benim herseyim. Onu çok seviyorum. O ne derse o ... .)
Allaha Şükür çok mutluyuz.

Ya aslında ben büyüttum. Biraz da eskisi gibi olacak diye korktum. Yoksa eşim çok vicdanlidir. Eskiden ben çok konuşurdum o bişe söyleyince olumsuz çok karşılık verirdim. O da eşimle zitlasmami za neden olurdu. Artık öyle bir durum yok. O anlayışlı bense daha ilimliyim.
Bende ciku yedim.

Dene bebeğim .. neden olmasın.
Bende tesadüf elime geçti. Bir giyim dedim hatta olmaz dedim kendime. Ama olunca da sevindi rik olduumm. .

Yarın denicem ama hiç sanmıyorum o kotlara girmek için benim bi 5 kilo daha vermem lazım neyse ki çok iyi gidiyor hiç kendimi kasmadsan yediklerime dikkat ederek 18.kasım da başladım 65.9 belki daha fazla şimdi 61.5 im bir ayda 4.4 vermiştim üstelik bugün daha 14 tam bir ay olmadı ben onu 5 kg yaparım yaza kadar fıstık gibi olurum yaaa olleyyyy

Son düzenleme:
Olursun tabi. Herşeyin üstesinden geliriz biz. Annemler yeter artık daha zayıflama diyorlar ama Yoook daha da zayıfli cam . Hayatımda hiç 73 70 gormedim. Sabah annen eski olmayan konumdan getirdi. Evlenir ken götürme misin. Onu giydim üstüme oldu. İnanılmaz mutluluklar yaşıyorum. Sizin sayenizde de tabi. Karnım agrisa da.
Herkes için güzel bir pazar olur inşallah.
Öpüyorum kızlar

Hikommm mutlu olmana valla cok sevindimm annenlere gitmeni esini takdir ettim ne guzel birakti kac kerede arayip sormusss
Ee sende mutluysan sorun yokkk
Dedimm ya herseyy zaman suan aglariz yarim saatt 1 saat sonra gukeriz egleniriz kurban olduumm allahima herseyi okadar gizel yarattmiss ki
Hep boyle mutlu hemi cnmm

Allaha kurban olurum ya. Şükürler olsun. Ben Hüsnü kuruntu yaptım ya. Yoksa eşim bana Kıyamaz. Çok sever beni. Zamanında oldu bir sürü şey ama eski de kaldı. ))
Hayat bize hep güzellik sunacak değil tabi, önemli olan sabret mek.. oğlan a kahvaltı hazirlicam. Yanımda olduğun için teşekkürler optum

Esim annemlerle konusmuyordu ya..
Aksam beni almaya geldiginde anneme geldi,
Annemin elini öptü.
Aglastilar karsilikli...
Bende agladim tabi..
Sonunda buzlar eridi..
Ablamin konusu hic acilmadi. Cok sukur...
İnanilmaz mutluyummmmmmmmmmmmm

hikos mutlu ol hep mutlu ol rabbim herkesin ailesine saglik huzur mutluluk versin insllah(amin)

Aminnn sercişimmmmmmmmm.. hepimizin insss..
Kisss simdi cikmam gerek. Mutlulugumu sizinle paylasmak istedim. Oglis yuyudu, yatagina yatirim. Sonra mutfaga gecip kocise yemek hazirlicam. Sote istedi malum emir buyuk yerden ) 2gundur beni inanilmaz cok mutlu ettii.. eve gelince aannemlerin konusmasini cok guzel bir sekilde yorumladik. Barisinca mutlu oldugunu anlattii. Neyse, sonra detayli yazarim. Anlatacakcoksey var. Ama suan zamanim yok. Serciş burda olmana cok sewindim. Tesekkur ederm yazin icin. Seni sewiyoreeeee ))))
Öptümmmm

Canım çok sevindim senin adına.inşallah hep böyle mutlu olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…