' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Gozun aydin cnm annenler geliyormus esin niye sevmiyoki ablani insallah gidersin annenlere ya karnin agriyosa ilac falan ic hiko

Ee özledim ama seni..
Ablam nisanlandigimiz gunden nerdeyse oglan dogana kadar hepp esimle dalga ggecer gibi konustu. Esprili ama can yakici turden. Esimde hix sewmedi o yuzden. Anlatacak aslinda o kadar cok sey var ki zaman yetmez. Aslinda bu konuda ruhum cokyarali.. esimden ablama hic saygisizlik etmedi. Onca lafindan sonra. Ooff offf cok dertliym kew. Regl oldm diye de hem sinirli hem duygusalm

Ee özledim ama seni..
Ablam nisanlandigimiz gunden nerdeyse oglan dogana kadar hepp esimle dalga ggecer gibi konustu. Esprili ama yakici turden. Esimde hix sewmedi o yuzden. Anlatacak aslinda o kadar cok sey var ki zaman yetmez. Aslinda bu konuda ruhum cokyarali.. esimden ablama hic saygisizlik etmedi. Onca lafindan sonra. Ooff offf cok dertliym kew. Regl oldm diye de hem sinirli hem duygusalm
Bn de seni ozledim hikomm ama esini tebrik etmek lazim hic saygisizlik yapmamiss.ne guzrll.ablan herkezemi oyle yoksa esinemi
Ya eger aileden birisiyle esinle ilgili sorun varsa insanin cani cok sikiliyooo cok iyi anliyorum seni
Bnm de esim teyzeminn oglunu hic sevmez valla nefret eder bnm teyzemin oglu ve capkinn biri esim de nefrt ediyor o yuzden ama teyzemin oglu iste gorusse ne olur esim eger birisini uyuz olduysa o agziyla kus tutsaa hayatta daha yaranamaz nefret eder
Insallah zaman gectik esinle ablanla aranizdaki sorun cozulur bi yerde ablan bi yerde esin
Araa kalmak cok kotu allahimm yardimcin olsun valla hikoo ama zaman hrseyin ilaci insallah allahin izniyle duzelir hersey

Bn de seni ozledim hikomm ama esini tebrik etmek lazim hic saygisizlik yapmamiss.ne guzrll.ablan herkezemi oyle yoksa esinemi
Ya eger aileden birisiyle esinle ilgili sorun varsa insanin cani cok sikiliyooo cok iyi anliyorum seni
Bnm de esim teyzeminn oglunu hic sevmez valla nefret eder bnm teyzemin oglu ve capkinn biri esim de nefrt ediyor o yuzden ama teyzemin oglu iste gorusse ne olur esim eger birisini uyuz olduysa o agziyla kus tutsaa hayatta daha yaranamaz nefret eder
Insallah zaman gectik esinle ablanla aranizdaki sorun cozulur bi yerde ablan bi yerde esin
Araa kalmak cok kotu allahimm yardimcin olsun valla hikoo ama zaman hrseyin ilaci insallah allahin izniyle duzelir hersey

Aynen bnm esimde oyle. Ablam agzinda kus tutsa asla yararlanamaz. Cozulmicek birsey. Bizim kavgalarmzn tek nedeni ablmdi. Hep dedigim sey ablam oyle degil oyle degil dedim. Ama ablam kocamn dedigi gibi cikti. Be ewlendikten sonra herkese karsi degisti. Hamileydim, bir gelip bana yardim etmedi. Neymis, kpss hazirlaniormus. Altinda arabasi da war. Bana da laf sokuşturuordu ben saka saniyrdum . Meersem saka degilms. Neler yapti neler.. annem gittiginden bu yana 2ay oldu.4kere aramamistir. Cok karisik yazdim. Ozür. Ama cok doluyum. İnan..
Ablam cok degisti cook. Offf offf..

Şüküm günaydin. Ben regl oldum. Karnim agriyor, sinir cok war.
Annemler aksama dogru adanada olurlar. Anneme gitmek istiyorum. Da, kocis ablamdan nefrrt ediyor. Onlarda orda olacg icin buyuk ihtimal beni götürmicek. Onun sıkıntisi basladi. Simdi illa gotur desem götürmez. İnat bukonuda israri sewmiyor. Ama vicdanlidir da. Bilmiyorum dua et, ins götürür. Oo tatilde uyku da yook bize şüküm ya. Simdi ayagimda uyudu.. bir dişi cikmisti ya, yanindaki disde cikmis. Bu konuda sewincliyim. Ama regl den dolayi herse sinirlenme kapasitem war walla. Esimde regl oldugumda sinirli oldumu bilir. Off ..
Günaydın Hikoşum. Geçmiş olsun. Gerçekten regl olduğun zaman acayip sinirli oluyosun sen. Sakin ve sabırlı olmaya çalış.
Eşine de sabırlı davran, cici davran, bakarsın annenlere götürüverir. Ama kavga filan ederseniz şansını kaybedersin.
Götürücek olsa da götürmez.
Annenlere yakın mı oturuyosun. Belki de söyledin ama bende akıl kalmadıki. Yakın oturuyosan eşin seni annenlere bıraksın eve dönsün ya da annesinde kalsın bikaç gün diycem. Benim eşim de annemlerde kalmaz. Sorunları yok ama kalmak istemez.
Beni arabayla annemlere bırakıp 2 gün kendi arkadaşlarıyla takılır. 2 günlük özgür hayat onun işine geliyo. Ben yemek yapar bırakırım.ben dönene kadar onları ısıtıp yer. Sahanda yumurta yapar yer. Eşin de öyle yapsın. Ne de olsa bir aydır görmüyosun anneni, senin en doğal hakkın. Götürmesi lazım. Annenlerde oturmazsa oturmasın canım, seni bıraksın yeter.

04]Aynen bnm esimde oyle. Ablam agzinda kus tutsa asla yararlanamaz. Cozulmicek birsey. Bizim kavgalarmzn tek nedeni ablmdi. Hep dedigim sey ablam oyle degil oyle degil dedim. Ama ablam kocamn dedigi gibi cikti. Be ewlendikten sonra herkese karsi degisti. Hamileydim, bir gelip bana yardim etmedi. Neymis, kpss hazirlaniormus. Altinda arabasi da war. Bana da laf sokuşturuordu ben saka saniyrdum . Meersem saka degilms. Neler yapti neler.. annem gittiginden bu yana 2ay oldu.4kere aramamistir. Cok karisik yazdim. Ozür. Ama cok doluyum. İnan..
Ablam cok degisti cook. Offf offf..[/QUOTE]
Alla allay ablN evli mi cnm yoo karisik yazmadin anladim bn cnm uzme kendini olur mu
Anam bjz de kaynanamlarla berabeken. Ailerimizle ilgili cok kavga ederdij cnm yaaa oo hatta oyuzden birbirimizi karsi saygimiz azaldi evet azaldi insan kavga ettinn mi esiyle cok yipraniyo degisik bi ruh haline giriyoruz ve o ruh hali den cikamiyoruzz oyy oyy hikmetimm saygim azaldi ama saka gibi birbirimizi sevmekten hic vazgecmedik daha daha cok sevdik birbirimizi tama halen saygimiz eksik ama ayri evde oturdugum icin. Zamanla hersey duzeliyoo sadece sabir lazim hikomm ama niz sabredemiyoruz hersey istedigimiz gibi olsun sorunsuz bi hayat istiyoruz ama olmuyo
Asslinda halimize sukretmiyoruz mesela suan bizim diger butun odalar soguk diaari cikmak istemiyorum ama su da aklima geliyo ya disarida kalanlar onlar napiyoo:KK43:(allahim herkezin yardimcisi olsunn yarabiimm
A

Günaydın Hikoşum. Geçmiş olsun. Gerçekten regl olduğun zaman acayip sinirli oluyosun sen. Sakin ve sabırlı olmaya çalış.
Eşine de sabırlı davran, cici davran, bakarsın annenlere götürüverir. Ama kavga filan ederseniz şansını kaybedersin.
Götürücek olsa da götürmez.
Annenlere yakın mı oturuyosun. Belki de söyledin ama bende akıl kalmadıki. Yakın oturuyosan eşin seni annenlere bıraksın eve dönsün ya da annesinde kalsın bikaç gün diycem. Benim eşim de annemlerde kalmaz. Sorunları yok ama kalmak istemez.
Beni arabayla annemlere bırakıp 2 gün kendi arkadaşlarıyla takılır. 2 günlük özgür hayat onun işine geliyo. Ben yemek yapar bırakırım.ben dönene kadar onları ısıtıp yer. Sahanda yumurta yapar yer. Eşin de öyle yapsın. Ne de olsa bir aydır görmüyosun anneni, senin en doğal hakkın. Götürmesi lazım. Annenlerde oturmazsa oturmasın canım, seni bıraksın yeter.

Annemlerle de kirgin ya, gecen seni goturnce bende cikarim demisti. Yapar da, biliyorum esimi. Ama konu ablam olunca cildiriyorr. İcine nasil battiysa uzulduyse, konusu bile mahfediyor esimi cok nefret ediyor. Yaptiklarini bi duysan sende sinirlenirsin.
Ya bende israr etmicem. İlla gotur demicem. Dersem ters teper. Biliyorum. Anneme birakir sorun olmaz da, cok kez de annemde kaldim. Sorun ablaaaam.. bide ablamn bnm hayatimda bu kdr nötr kalmasina sinirleniyor. Nasil abla diyor. Kiyamaz bana ozledigii bilir,illaki anneme birakirda, ablam ordaysa asla birakmaz. Offf offf napicam. Şükümmmm

Günaydinnnnnn
Yuzumde maske var ajda pekkan gibi duruyorum mimiksiz tepkisiz :))))
Hikmet gözün aydin alt iki dis zaten beraber cikiyo birde sanki erkekler daha rahat dis cikario gibi geliyo bana hep
Gecmise tam bakamiycam neler kaynattiniz
Ben hincik dusumu aldim maskemi yaptim kremlenicemmm kahvaltimizi yapipppp öglene dogru kölne gidicez geceyi bulur dönüsümüz
Yarinda bi yogunlugum söz konusu
Sonraaaaaa bu haftaaaa hedef 67leri görmekkkk

Kizlar, oglan uyandi.
Yanimda oldgnz icin tsk ler.
Yazicam sonra.
Sinirrr feciii bendeee, bu regl mahfediorr beniiioff

Hikmet gelince özet istiyorum
Ama simdiy azma sakin gene ilerler sayfalar
Bende reglmen coook cokkk agresif oluyorum ama bu sefer hic anlamadan oldum agresiftedegilim:44: ne etki yaptiki bunu ögrenmeliyim

Kizlar hepinize gunaydinlar kizim uyandi ama anne uyku var va va (salla) diyo onu salliyorum 1 saattir birakinca da agliyor malesef
Hkmetcim okuyunca icim cizz etti yaa inan herkesin ailesinde .az cok bu tur tatsizliklar oluyo bizde de var yani benim esim de asla kardesimin esiyle yanyana gelmiyor o yuzden bizde bayramlarda kose kapmaca oynuyoruz kardesim ciktiysa biz oyle gidiyoruz annemlere falan :KK43:(
Basta cok takiyirdum da sonradan espriye vurmaya basladim kardesimi de bu yonde etkiledim bosver dedim biz kardesiz onlar yuzunden senle arami bozamam biz de hic takmiyoruz artik
Sen de hic yuvani bu yuzden etkileme tartisma bile bu yuzden esin vicdanlu bi insan gecen seferde kiyamamisti sana o yuzden onu da anla ustune gitme canim benim regliyjen ben de acayip sinirli olurum hos regli olmama gerek yok yapim geregide birseye yetisemeyince ya da acele birsey yapmam gerekirse stres olup sinurkeniyorum cok cabuk bu huyumu hic sevmiyorum
Sukrancim valla canim askolsun senin oglusa yaa birak annen bir iki saat fazla uyusun demi ama 7 de de uyandirilir mi insan birde seni ikinci uslu olur diye kandirdilar degil mi:KK1: oyle olmuyomus ama :KK1:.
Ben de bu yaza size bol bol yazarim uykusuzum kizlar diye :KK66:)

Ahh şu ablalar bitanede bende var üstelik sadece iki kardeşiz iki tanede erkek var anneden ayrı . Benim ablam evlenmemi istemedi yalanlar dolanlar düşünsenizde düğünüme dahi gelmedi;( ama ben ne yaptım 2ayllık bebeğimde kalktım düğününe gittim rahmetli annem için sonuç herkesin gözünde kendini aklarsın benim gözümde asla şimdi konuşmuyoruz ama böyle daha rahatım

Ay kiyamamm gülll:KK43:((

Cok zor olsa gerek kardesle küs olmak

Benim iki abim var ve cemicümle ask yasiyoruz öyle birsey olsa kahrimdan mahfolurum
Allah sabir versin güc versin size
Sizde size deger verenlerin kiymetini bilin

Kizlar bizim köln iptal:)
Bizde gezmeye karar verdik..aksamda basketbol macina gideriz heralde
Ama haftasonuda olsa kacamak yapmiycam insssssssss

Sakin sizde yapmayiinnnnnnnnnn

Hikmet inşallah halk olur.üzüldüm.çok zor olsa gerek.....
Biz kölne gidecekdik guya.ama korktum.iki çocukla zor olur.kocişde hevesliydi baya.yazın gideriz dedim.büyük kızım problem diyilde ama 8 aylık.kızımla korkuyorim açıkcası

X