Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
MErhaba bende sadece cilt lekelerinden şikayeti olanlar için üye oldum. 2-3 yıldır bıyık bölgem alnım yanaklarımdan kahverengi lekeler oluştu ki ilaç firmasında çalışıyorum verilen yapma ilaçlar kışın geçirdi yazın lekeler tekrar çıktı hemdee eskisinden daha beteeeer oldu. Cildiye hekimlerine danıştım ve bu ilaçlar sonuç vermedi lazer yaptır dediler araştırdım ve lavieen thilium lazer i gördüm en iyi sonuç veren biraz maliyeti yüksek ama bugün yaptırdım ilk 2 saat geçti tabi çok yandı acıdı cildim şuan kıpkırmızı doktor 10 gün içinde geçicek dedi sabah akşam krem sürücem ve güneş koruyucusuz asla çıkmak yok dışarı. Sonuç 2 -3 hafta içinde görülcekmiş gerekirse 2. Seans yapılcak sizlere burdan yazarım. Lekesiz hünler diliyorum...

benim lekelerim aşağı yukarı 3 - 4 yıllıktı onu yazmayı atlamışım
rica etsem bana nerden aldığınızı ve fiyatın yazabilirmisiniz, soskin leke serumunu kendi sitesinde buldum fakat nerden alacağım bilemiyorum

rica etsem bana nerden aldığınızı ve fiyatın yazabilirmisiniz, soskin leke serumunu kendi sitesinde buldum fakat nerden alacağım bilemiyorum
benimde yanak bölgelerinde yavaş yavaş çıkmaya başladı koyu lekeler.güne koruyucu kullaniyormusunuz .kullaniyorsanizda hangi markaları kullanıyorsun??

Kremleri sadece sorunlu bölgeyeni kompke mi sürdünüz acaba

merhaba En İyi Leke Kremleri böyle bir yazı gördüm. umarım işinize yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba annenizin cildinin son durumu nedir?

Selam herkese güncel olarak araştırırken konuyu buldum ve hepsini okumaya çalıştım. kremleri bırakınca etkisi devam eden var mı? Sonuçlar nasıl? sivilce lekeleri içinde kesin sonuç oluyor mu? birde benim deri altımda küçük küçük sivilceler var, onların dağılmasına sebep olur mu ki? bilen yazabilir mi lütfen

Sivas eczanesinden aldığım kremden sonuç alamadım. Iyice araştırın derim.

Cnm ben de geçen kış yaptırdım. Tüm yüzüme iki seans lekelerim inanılmaz açıldı. Çok mutlu idim fakat mayıs ayında lekeler geri gelmeye başladı ki güneş kremine çok dikkat ettim. Eylül ayında ise eskisinden daha kötü oldu. Hiçbir şeyin faydası yok. Çok fazla derinizi inceltmeyin daha beter olmasın

ben sivastaki eczanenin kreminden memnun kaldım kesinlikle işe yarıyor bir çok ürün kullandım hiç biri lekemi hafifletmemişti o kadar parayı boşa harcamışım bu forumda görüp denedim iyikide almişim tavsıye edenden allah razı olsun sadece leke üzerine kullandım ben o yüzden sıkıntı yaşamadım şuan kalan lekelerim dökülüyor alttan kendi ten rengim çıkıyor

Kremin soyma özelliği yok diye biliyorum. Resim paylaşabilir misiniz? Daha inandırıcı olabilir belki

tam bi soyma değil zaten expigmentte olduğu gibi sadece leke olan kısmın sabah kalktığımda döküldiğünü farkeetim 20 günün sonunda kurudu krem sürdüğüm yer ve kuruyan kısımda özellikle lekenin ortası mesela minik minik bakıyorum boşş ten rengim görünüyor telefonum şuan serviste bu hafta gelmesini bekliyorum resim mutlaka aticam bende çok şeye inanıp aldım kimseyi kandırmak gibi bir niyetim yok bu sayfadan melis40 la özelden resim paylaştı ben ikna oldum ve aldım bende resim paylaşıcam sırf belli bi ürünün reklam amaçlı satanlar için herkesin cilt yapısı farklı bende onlar işe yaramadı ama bu krem farklı yağ asitleriyle hazırlanıyormus isterseniz arayıp konuşursunuz farklı eczanelerde bu tarz krem yapıyor artık illa ordan almanızada gerek yok elbbete araştırsın herkes

ben sabah kalktığımda ozon yağı sürüyorum sadece nemlendirsin diye lekeli olan kısma başka herhangi bir pudra yada krem sürmüyorum ilk resmim servisteki telefonumda ama şuanki resmi eve geçince atarım dökülmeden neyi kasteddiğimi anlarsınız zaten

Son düzenleme:
Resimde dikkat ederseniz araların rengı daha açık koyu kahve renk döküldü resmen derinlemesine tedavi edıyor bence çünkü Altan çıkan kırmızı vur ten rengi değil ben çok mutluyum inşallah herkes kurtulur bu sıkıntıdan her be kullanırsanız kullanın allah rastgetirsin arkadaşlar benim boylu boyunca iki yanağımda böyle kahverengıydı

merhaba,
bende sanırım 6 -7 yıldır önce yanak sonra alın ve dudak üstünde leke sorunu yaşıyorum.çok çeşitli tedaviler ve kremler kullandım.en son tulium lazer yapıldı daha da kötü oldu.ondan sonra lazer sayfasını tamamen kapattım.çünkü yanlış işlem yapıyorlar ki gittiğim yer ankara da en tanınmış yerlerden biri. leke agresif işlemleri sevmiyor.yüzünüzde normal bir zamanda yanma hissi oluyormu sizinde.durumunuz nedir şuan da.

Sivas Irfan eczanesinde hazirlanan bir karışımdan bahsediyoruz. Iyi geldiğini söyleyenlerde var ama ben bir faydasını görmedim. Reklam amaçlı gibi geldi ama bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…