Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bugün tam beş gün oldu:) itiraf etmem gereken birşey varki asla beyaz tenliler kullanmasın çünkü hassas ciltler için çok önerilecek bir ürün degil

Öncelikle teşekkür ederim bu bilgilendirme için. Ben de bugün eczaneye gittim yalnız locoid için birkaç çeşit olduğunu söyledi eczacı. krem, merhem vs. acaba hangi ürünü almalıyım?

Kızlar merhaba eylülün 18inde bıyık üstüm de kızarma oluştu nedenını anlamamıstım alerji oldum sanmıştım ilk.. ertesi gün yara oldu. 1 ay sonra yerini lekeye bıraktı. Ve gercekten cok sınırım bozuluyor normalde hıc makyaj yapmadan sadece kalem surup cıkardım sımdı sureklı pudra kullanmak zorunda kalıyorum.3 farklı doktora göründüm içlerinden biri prof du ve bana yapma krem verdi içinde ozon lu krem de vardı. 1 ay kadar kullanmasam da pek etki etmedi. Bu arada baska bır doktor expigmenti önerdi. Dün gece kullandım sabah bıraz kızarıklık vardı daha sonra pul pul soyulma gerçeklesti. Sureklı gunes koruyucusu krem kullanıyorum. Bugun tekrar kullandım eğer gercekten olumlu bır sonuc alırsam yazacagım...

Merhabalar sadece bu postu yazmak için üye oldum Çünkü söz vermiştim kendime bu lekeden kurtulursam mutlaka yazacağım diye Dudaküstü nde oluşan bıyık şeklinde duran lekeden 2 yıldır çekiyordum ne kadar can sıkıcı bir durum olduğunu en iyi bilenlerden biriyim . İlk oluştuğunda hemen bir doktora gittim ve bana expigment verdi ve 3 ay kadar kullandım yazın kesinlikle kullanılmaması gereken bir krem ve sürekli güneş koruyucular eşliğinde kullanılması gereken bir krem ilk önce iyi gelmiş gibi gelsede daha sonra lekelerin tekrar daha bir kötü şekilde geldiğine şahit oldum üstelik kışın ve sürekli güneş koruyucular kullanmana rağmen sonra internetten çok araştırmalar yaptım denize düşen yılana sarılır misali herşeyi denedim tüm evde yapılan maskeler , bir takım kremler ... Sonuç kocaman bir sıfır... sonra bu thilium lazere rastladım ve baya araştırdım İstanbul da yaşıyorum bu uygulamayı yaptırabileceğim doktor araştırdım . Ve sonunda buldum Sanırım doktor ismi veremiyorum o yüzden vermeyeceğim . İlk bana prp yapalım dedi 3 seans olarak . Ama çok acılı bir işlemmiş asla tavsiye etmiyorum açıkçası hiçbir faydasınıda göremedim . Neyse 3 seans bitikten sonra lazer yapılmaya karar verildi . Ve yaptırdım çok sevimli bir uygulama değil elbet 1 hafta sonra tüm kabuklar dökülüyor ben şuan 9. günündeyim sonuç inanılmaz % 90 ı gitti lekenin bu hafta sonu kontrolüm var belki 1 seans daha uygulanabilir ama bu hali bile beni çok mutlu ediyor daha sonra geri gelir mi bilmiyorum ama umarım gelmez Tavsiyem şudur ki asla başka şeylerle vakit kaybetmeyin . Ben çok mutluyum umarım sizlerde mutlu olursunuz

tebrik ederim.darisi benim başıma..
benimde kahverengi noktalar halinde yüzümde var.güneş le kesimi yoksa cilmi bilemedim.ama çok rahatsız oluyorum.tek seansın fiyatı nedir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…