Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Yeni
Sivas Irfan eczanesinde hazirlanan bir karışımdan bahsediyoruz. Iyi geldiğini söyleyenlerde var ama ben bir faydasını görmedim. Reklam amaçlı gibi geldi ama bilemiyorum
İrfan eczanesinin reklamı yapılıyor gibi geldi.
Benim söylediğim cilt soyucu bir leke kremi.
Doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz. Benim 5-6 yıllık izlerimi bile geçirmiş olan bir kremdir.

babyface lazeri deneyen oldumu yüz lekeleriyle ilgili.merak ediyorum yaptırmadığım bir o kaldı

Ozon yağı cildi aydınlatıyor ama gündüz kullanmamak gerek , gece kullanılmalı diye yazıyor her yerde .

Tamamen gecmedi ama leke goruntusu azaldi insallah geri gelmez bi kisi tekrarladi kremi birakinca demis ama aorucam eczaneye krem vicks gibi hafif yanma hissi ayni zamanda ferahlik hisside oluyor oyle rahatsiz edici yanma olmadi bende reklam amacli diye ler olmus ama ven sivasta yasamiyorum bile tanimam etmem bu kremlere cok para harcayan biri olarak yaziyorum gidip urununu pazarlayanlara diyin siz reklam yapiyor diye bana giren yok cikan yok bu sikintiyi yasayan bilir memnun kalmadigim biseyi tavsiye edecek kasar vicdansizlasmadim

Ozon yağı cildi aydınlatıyor ama gündüz kullanmamak gerek , gece kullanılmalı diye yazıyor her yerde .
Kremin adı nedir efendim? Herkes krem demiş ismini bulamadım sayfalarda.
Eczaci kendi hazirpiyor dedigim gibi artik bircok ilde eczaneler hazirliyormus arastirip istediginiz yere yaptirin ben googledan sivas irfan eczanesi yazip buldum numarayi aradim konustum icimede sindi aldim vurdanda tavsiye eden arkadaslar var dilerim herkeain lekesi gecsin ne kullanirsaniz kullanin

İrfan eczanesinin reklamı yapılıyor gibi geldi.
Benim söylediğim cilt soyucu bir leke kremi.
Doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz. Benim 5-6 yıllık izlerimi bile geçirmiş olan bir kremdir.

bende cilt soyucu kremden başka bişey tavsiye edeceğim.lekeler yüzeysel lekeler değilse ki bikaç işlem yaptırıp sonuç alamadıysanız lekeniz derin demektir,bu durumda üstten soyucu kremlerle durumu çözemezsiniz.sadece cildinize daha çok zarar vermiş olursunuz.benimde yüzümde 5 yıllık lekeler vardı şuan hepsinden kurtulmaya başladım.tedavi içten ve dıştan onarım şeklinde.

Anladım. Çok teşekkür ederim. İğnelim bitsin, araştırıcam burayı da.

Merhaba. Kullandiginiz ürün nedir acaba?

Merhaba arkadaşım kremleri kullandıktan sonra ki durumunla ilgili bilgi verirmisin şu an ne durumda lekelerin?

Merhaba. Kullandiginiz ürün nedir acaba?
Burdan ılaşabildiğim
Merhaba arkadaşım kremleri kullandıktan sonra ki durumunla ilgili bilgi verirmisin şu an ne durumda lekelerin?

acnelyse çok güçlü bir krem expigmentte aynı bunları kullandığınız ay boyunca güneşe çok dikkatt etmeniz lazım.çünkü cilt çok hassaslaşıyor.herşey cildinizi acıtır hale geliyor nemlendirici krem bepantol bile süremiyorsunuz.ayrıca çok agresif yani üst üste fazla miktarlarla kullanınca bazen lekeye bile dönüşüyor.benim cilt leke hikayem doktorun verdiği bu expigment le başladı .daha da kötü oldu küçücük leke doktora tekrar gittiğimde bazen böyle olabiliyor dedi . sinirimi anlatabilirmiyim bilmiyorum ogün bugündür uğraşıyorum 5-6 yıl geçti. şuan başka bişey deniyorum nasılmı iyi gidiyor 1ay olsun paylaşıcam

Cilt soyucu kremler derin lekeleri de geçiriyor. Tecrübeyle sabit.
Benim kollarımdaki 7-8 yıllık gençlik izlerini geçirdi. Önemli olan devamlı kullanmak ve bırakmamak. 1 hafta kullanımla hemen lekeleri geçirmiyor. Ayrıca zarar vermemesi için de nemlendirici ve hücre yenileyici kullanabilirsiniz.

benim yüzümde cilt soyucu kremlerle daha çok lekelenme oluşmuştu.yapacak arkadaşlara dikkatli kullanmalarını tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…