Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
benim yüzümde cilt soyucu kremlerle daha çok lekelenme oluşmuştu.yapacak arkadaşlara dikkatli kullanmalarını tavsiye ederim.
Nasıl kullandınız ki?
Bana çok iyi geldi,7 yıllık lekelerimi geçirdi de merakımdan soruyorum. Belki yanlış kullandınız ya da doktora sorarak almadınız?

Nasıl kullandınız ki?
Bana çok iyi geldi,7 yıllık lekelerimi geçirdi de merakımdan soruyorum. Belki yanlış kullandınız ya da doktora sorarak almadınız?

Şöyleki;
yüzdeki leke biraz farklı çünkü leke oluşumu hücrelerin melanini fazla üretmesinden kaynaklanıyor.senin bahsettiğin leke sabit bi leke örnek veriyorum çizik yara vb geçtikten sonra kalan leke gibi bişey ancak benim bahsettiğim leke aktif olarak çoğalıyor.Dolayısıyla cilt tahriş edildiğinde cildin tepkisi daha çok melanin üretmek gibi oluyor.bende böyle olmuştu.çok biliyor gibi olmasın nacizane kendi deneyimim.kullanma konusuna gelince ilk başta doktor yazmıştı küçük bir leke için sonra o leke kocaman oldu çünkü beni uyarmamıştı güneşe falan dikkat et diye.sonrasında çok dikkat ederek akşamları az miktar kullandım gündüz güneşten sakındım ve her daim güneş kremi kullandım yinede kullandığımda da leke oluşturmuştu.

Cildiniz hassas sanırım.
Ben yüzüme de kullandım,bayağı bir renk açtı. Ama bana yüksek faktörlü güneş kremi verdi ve ben kışın kullandım.

Merhaba. Annenizin cildinin son durumu nedir acaba?

Merhaba. Cildinizin son durumu nedir acaba?

Lazer sonucunuz nedir suan?

Suan lekeleriniz ne durumda? Thulium lazer işe yaradı mi?

Şuan lekeleriniz ne durumda? Lazerden memnun musunuz

Lekeleriniz tamamıyla geri mi geldi? Son durumunuz nedir?

Lazer sonucunuz nedir suan?
lazer sayfasını kapattım ben lazerler bende işe yaramadı.malesef lekeler tamamiyle iyileşmiyor ciltte bi aydınlanma havası oluşuyor sonra tekrar geri geliyor. ben şuan bi serum ve cilt aydınlatıcı +cildimden kaybettiğim kolajeni geri kazanmak için ek kolajen tozu içiyorum şuan tedavi oluyor hissiyatı içindeyim çünkü kış mevsimide olduğundan dolayı ciltte bir açılma berraklaşma oluştu tedavi 1 aydır yapıyorum bence iyi gidiyor kendimce harika dediğimde size resim yollayacağım

Merhaba, serum ve Kolejan tozunu kim önerdi? Benim cildim de artık ilaçlardan dolayı iyice deforme oldu. Hatta artık yüzüme bakamaz oldum
Serum ve tozu ben de kullansam olur mu? Olursa isimlerini bildirebilir misin? Ayrıca foto gönderecek olman da çok mutlu edici. Şimdiden teşekkürler.

Bir de lazer sayfasını kapattım derken, thulium lazer de yaptırıp mı sonuç alamadın? Yoksa diğer lazer tecrübenle mi kapattın?

Tam olarak siz ne kullaniyorsunuz

Bir de lazer sayfasını kapattım derken, thulium lazer de yaptırıp mı sonuç alamadın? Yoksa diğer lazer tecrübenle mi kapattın?

ndyag qswitch lazer yaptırdım,bu lazerle karbon peeling yaptırdım,prp yaptırdım,thulium lazer yaptırdım.sonuç lekeler çoğaldı .tek yanağımda vardı sonra iki yanağımda leke oldu ve thuliumdan sonra alnımda da oldu ve dudak üstündeki koyulaştı.yani bakın deri altında hazırda bekleyen lekeleri uyandırma ihtimaliniz yüksek lazerleri ben şahsen tavsiye etmem.woodo ışığıyla bakıldığında normal gözle görünmeyen lekeler görünür benim cildim öyleydi çoğu yerde leke vardı ama cilt yüzeyine çıkıp henüz leke görünümü vermemişlerdi.ancak ben bu işlemleri yaptırdıkca onlar gün yüzüne çıkıyor.ürün ismi vermeyeceğim çünkü sonuç istediğim gibi olursa paylaşmak istiyorum ama şuan çok başarılı lekelerden tamamen kurtulduğumda müjdemi isterim

Ben şuan lekelerimin %50 azalmasına bile razıyım . Tamamının geçeceğini ümit bile edemez oldum. O yüzden en kısa sürede tedavinin paylaşırsaniz çok mutlu edersiniz. Müjdeli haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum .

tamam canım kaydettim seni. ürünler biraz pahalı kuzum o yuzden bende işe yaramayan bişeyi tavsiye etmek istemiyorumvama işe yarayacak umutluyum.

.merhabalar ben dermo pen yaptırdım lekeler için dediğiniz gibi bir aydınlanma var ama lekeler aynı bana 6 seansda gider deniliyor güvenmelimiyim ? bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…