Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
İlk önce bu reçetenin içeriğini eczaneye gidip temiz bir kagida geçirin ve hepsinden kaçar gram olduğunu..daha sonra sağlıkocağına gidip doktorunuza yazdirin ve eczanede kariştırıp öyle verecekler size..her gece yatmadan önce yüzünüze sürüp yatın yüzü epey soyacak ama sakin korkmayin ve pes etmeyin 1.5ay düzenli kullanın ama güneşe çıkacaksanız güneş kremi sürmeden asla çıkmayınız.

Ve şunuda söyleyeyim ilacın rengi git gide koyulaşıp kahverengine dönecek korkmayin sürün eminim çok etkisini göreceksiniz lekelerde.. olumlu sonuçlarinizi bekliyorum.fiyatı 55 tl tutuyo bilginize

Arkadaşlar bu kremler doktorunuza yazdırıp eczanede kariştırtın

Eklentiler

• 20170420_125105.png
    327,3 KB · Görüntüleme: 1.019

Merhaba siz yazalı çok uzun zaman olmuş ama ilacın adını yazmamışsınız. Sizdeki lekenin aynısı bende de var bozuk para büyüklüğünde benim iki yanağımda da var. 1,5 yıldır benimde denemediğim yöntem kalmadı. İlacın adını verirmisiz araştıralım.

Merhabalar. ben yüzüme lazer yaptırıyorum. Bu kremleri kullanmalı mıyım? Peeling zararlı lazer yaptırırken. Birde benim deri altından gelen sivilcelerim var. Lazerden sonra çok arttı. Biraz da güneş lekem var. Onlara iy gelir mi?

Hayır lazer yaptırırken kullanamazsın çünkü cildi soyan ve deriyi incelten bi krem bu allah korusun derini yakarsın..lazeri bitir daha sonra kullan..benim sivilcem yoktu iyi gelirmi bilmem ama güneş lekesine iyi gelir ten rengi 2 ton acilir yüze bi canlılık ve parlaklık gelir

Son düzenleme:
Merhaba bende yüzümdeki lekelerden kurtulmak için birçok yöntem ve krem kullandım artık yazda geliyor en iyisi vazgeçmek dedim. Bugün eczaneye gittim en son kullandığım bioderma white objective serisinin gündüz kremini aldım. ( vazgeçtim dedim ama nemlendirici kullanacaksamda en azından leke karşıtı olsun istediğim için ) eczacı lekelerime baktı ve nature's in leke kremini anlattı doğal bir ürünmüş çevresinde kulananlarda çok memnunmuş. Bende doğal en azından zarar vermez diye aldım. Yine dayanamadım Kullanıcam memnun kalırsam ya da kalmazsam yazarım size

Merhaba arkadaşlar bende bu üçlüyü bugün kullanmaya başladım en önemli nokta yüzünüze sadece mercimek tanesi kadar sürmelisiniz sakın boca etmeyin normal krem gibi surmeyin bakalım bu sivilce lekeleri ve burnumda olan çiller ve sol yanagimda oluşan güneş lekesi gececekmi çok merak ediyorum :) bu arada bir ilaç isim değiştirmiş ve locoderm olmuş :)

Expigmenti gunduz sakin surmeyin benden size tavsiye.

Bugün 3. Gün yanma soyulma tahriş olma gibi birşey yok şuan durum stabil sanırım beklentiyi çok yukarıda tuttuk bu yüzden bir hayal kırıklığı yarattı.

Merhaba bugün 4. Günüm bitti yüzümde acı ve kızarıklık var ama değişimlerde yok değil yüzüm soyuluyor sivilce lekesi olan yerler kizardi ve şimdi dökülmeler başladı şuan için iyi gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…