Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

bonviva?? peki nekadr kullandn nerden aldn fiyatı nekadr? cok soru sordm k.bakma ama buaralr baya stres yaptm gögüslerimi ananem hep rahat olrsan büyür kızm sen kafana cok taktgndan büyümüyor der ama ne mümkn tw deki okdar büyük gögüslüleri görpte kafaya takmamak

VALLA YA BEN KAFAYI YıCEM DÜŞÜNSENE ıKı AY SONRA EVLENıYORUM VE MıNNıCıK GÖĞÜSLERıM VAR KENDıME GÜVENıM YOK HıÇsenağlama az önce gitiim dolaptan bi çilek buldum ve başladım masaja...küç de yiorum suyla... bigün çilek bi gün nar veya rezene yagı mı yapsam ki ? allahım duy sesimizi şu kızların yüzünü güldür Çok üzgünüm çoook

bu arada o boviva nasıl bişi aktardan mı buldunuz ve ne kadar fiyatı? ben longda da aldım ne oldugu belirsiz bişi o da işe yaramadı ayrıca kiloyla göğüsün hiç alakası yok bnm arkadaşım bnden zayıf fıstık gibi göğsü var dolu dolu:1no2: ama bnm yok işte yok yok yok....

evet canım aktardan aldım ıcınde bı cok yag var dogal suan 80 mılyonmus ben aldıgımda 95 dı fıyatı ben faydasını gordum yanı uc aya yakın kullandım sımdı alsan evlenene kadar ıkı ayda bıter ama duzenlı kullanman sart tabı nette de var cnm alabılırsen netten sıparıs verkaydirigubbakcemile2

kızlar ben de masajından çok besin olarak tüketmeye gayret ediyorum çileği. banyodan banyoya 2 3 günde bir de masaj yapıyorum. bir haftadir yapıyorum bakalım sonuçları yazarım. ama her gün tatlı çileklerden yiyorum. artık hormonsuzlar çıktı. hormonlular belli zaten tadı olmuyor. bence siz de buna gayret edin besinler en çok içten fayda eder gibime geliyo. içerinin sağlığı da dışarı yansır.. sengözlerimebaksanab

Arkadaşlar,benim de derdim aynı,bikaç yerden okudum yazılanları büyütmeyle ilgili.O kadar çok farklı şeyler yazıyo ki,insan hangisiyle başlayacağını şaşırıyor.Herkesin bünyesi farklı,doğal olarak sonuçlar da farklı oluyor.Ben zayıfım ve dolgulu 75i bile dolduramıyorum benim gibi olan ve bir şekilde yarar gören varsa yazabilir mi acaba????

ya sürmek yerine yeyin.. hayıf değil mi:) yesenizde aynı etkiyi göstereceğinize eminim..

google yazıorum boviva die binbir türlü şey çıkıyo bulamadım cnm ben onu ya bi görseydim link atabilirimisin acaba? :ecrin_bebek: büyüsün artık ama yaaa...
ben şimdi çilek masajı yapıom,küç yiom suyla bide boviva yaptımmı tamamdır alkisalkisalkis

canım benim yarın evlilik yıldönümüm ona hazırlanıyorum birde evde bahar temizliği yaptım yazamadım hemen çok pardon ..canım valla söylemeden çemen işini yürüttüm ben adam paranayak olcaktı nerdeyse çemen kokusu var bu evde dedikçe bende bazen Allah allah bana hiç gelmiyor derdim sırnaşık şey tabi ben koku alamıyorum herhalde bu aralar diye de rahatlatırdım adamı =)
canım ben biraz çemen unu biraz karabiber biraz zeytinyağı karıştırıp macun yapıyodum onu sürüp bi 20 dk filan bazen yarım saat bekliyodum sonra soğuk suyla yıkayıp normal duş alıyodum bazen duştan sonrada buz masajı yapıp çilek yağıyla masaj yapıyodum bazen buz yerine sütlü çilekli buzla masaj yapıp suyla yıkıyordum..
işte böyle canım ama çilek yağıyla masaj yapınca hiç yıkamadım şahsen kendi kendine iyice emiyodu yağı..
bu aralar şu temizlik işi filan çıkınca ilgilenemedim ama memişlerimle ona çok üzülüyorum :1closedeyes:
bi yandan iş yapıp valla küscekler bunlar bana diyede devamlı onları düşünüyorum ay yedim ben iyice kafayı görüntüyle delikafadulden

sımdıden kutlu olsun ewlılık yıldonumunuz mery84
ölçtum ben 89-90 cıkıo
çemene baslasammı

Yazdıklarınızı okuduktan sonra gittim çilek yağı aldım kendime. bakalım işe yarayacak mı.. haberdar ederim sizi:lepi:

Kızlar Günaydın
Size dün çilek yağı aldım demiştim ya. Eve gidince kutunun üzerindeki dikkatimi çekti "Doğala Özdeş Çilek Aroması" yazıyor. Sizde de böyle mi ( aktardan aldım sonuçta ) Yoksa üzerinde gerçekten Çilek Yağı mı yazmalıydı? Süper koktuğu kesin- bayıldım

çilek yağı yazıyor,seninki tatlılara pastalara konan aroma mı acaba ?

ay ne bileyim.. ben de memişlerime sürüyorum dünden beri.
üzerinde de 1 fincan suya 3-4 damla koyunuz yazıyor... off yaaaa
off yağğğ-tatlicadiarzu-

hımm,galiba dediğim gibi tatlılara konan aroma o .3-4 damla koyunuz yazıyormuş ya birde.Çilek yağında direkt alıp yağı sürüyorsun.Sen istersen onu pasta keke kullan,yeni bir yağ al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…