Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

hımm,galiba dediğim gibi tatlılara konan aroma o .3-4 damla koyunuz yazıyormuş ya birde.Çilek yağında direkt alıp yağı sürüyorsun.Sen istersen onu pasta keke kullan,yeni bir yağ al

merhaba Kızlar

Şimdi iki farklı aktar ile konuştum
1) aldığım şey doğruymuş
2) yeni yağlarda artık çilek yağı yazması tarım ve köy işleri bakanlığından yasaklanmış. cezası varmış.
hatta nar ekşilerinde de artık nar sosu yazmak zorundayız, o da aynı yönetmelik dedi.

Sizce doğru mudur ? Sizde denk düşerse bir sorar mısınız aktarlarınıza ?

Bir de çemen unu da aktarda satılan bir şey midir ?

ben de çilekle banyodan önce masaj yapıyorum memişlerime. Sütyende beden atlamadım daha ama dolgunlaştığını farkediyorum. İşe yarar bi yöntem, denemenizi tavsiye ederim

benim aldığımda çilek aroması yazıyor sordum yağı yokmu yok çileğin aroması war neden yağ değil dedim öyle yazıyolar dedi aktardaki adam anlayamadım ama neyse

benim aldığımda çilek aroması yazıyor sordum yağı yokmu yok çileğin aroması war neden yağ değil dedim öyle yazıyolar dedi aktardaki adam anlayamadım ama neyse

Merhaba nur ummm
Benim de aktarım aynı açıklamayı yaptı. tarım ve Köy işleri bakanlığı üzerine "yağ" yazılmasını yasaklamış. yukarıda da anlatmıştım zaten. ama emin olamamıştım. doğru bilgi mi diye. sana da buna benzer bir şey dendiğine göre doğru demek kia.s.

benim aldığım yerde çilek yağı yazıyo Allah Allah üretim tarihi de yeni :sm_confused:

kızlar buzlu olanı deneyin ben yaklaşık 1 ay olucak yapıyorum ve kesinlikle çok güzelleştiler,dolgunluk ve sıkılaşma var dewam etmeyi düşünüyorum bana sarkık geliyorlardı şimdi daha dik ve düzgün bir görüntü vardelikafadulden

o nasıl bişey canım

benim aldığım yerde çilek yağı yazıyo Allah Allah üretim tarihi de yeni :sm_confused:

Arkadaşlar

konu hakkında kesin fikri olan var mı ? Internette de şimdi çilek yağı buldum. ama benim kullandığım "doğala özdeş çilek aroması" da yağ sonuçta ve çilek kokuyor. kafam karıştı.

Lütfen sizde sorar mısınız aktarlara ? Bu konu netleşsin.-tatlicadiarzu-

Eklentiler

• $talyacilek b1.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 65
  • $aroma.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 54

ben talya çilek yağı aldım

Son düzenleme:
Bende iki tane aldım biri kardelen çilek aroması yazıyo

Biride doktor herbal çilek yağı esans yazıyo budur canlarım

ben daha yeni aldım,1-2 ay kullandıktan sonra sonuç almayı umuyorum:)

Son düzenleme:
kızlar hiç mi bir iki aydır kullanan yok yaa ? senağlama melmelden başka biride desinki büyüdü bizde umudumuza umut katalım... birde BOVıVA adlı yagı bulamadım link istiyorum kullananlardan... inşallah güsel saglıklı dolgun memişlere kavuşuruz...alkisalkisalkis

selam arkadaşlar bende aynı dertle boğuşuyorum.uzun süre üzüm çekirdeği(küç) kullandım hiç bir faydası olmadı.15 gündür aktarlarda satılan yağdan kullanıyorum.1/2 cm büyüme var.mezureyle yağ yan yana zaten:))doğumdan sonra göğüsün büyük kalır lafına hiç inanmayın.oğlum 9 aylık ve göğüslerim eskisi kadar küçük.havalar ısınmaya başladı 2 gündür çileği deniyorum.sabah çilek akşam yağ bakalım eger gelişme devam ederse yazarım.dilerim hepimiz sağlıkla ideal ölçülere kavuşuruz...

Merhaba Kızlar

ben de 3 gündür kullanıyorum. bir kere çilek ile masaj yaptım, ama bana çok zahmetli geldi açıkcası. sabah akşam yağ sürüyorum. küç de aldım. kullanmayı düşünüyorum. bazı insanlar (1 cm falan ) faydasını görmüş... Herkese bol şans

benim 1 cm kaldı öyle...yine minnacık yine minnacıkklava: ama devam ediyorum bir umut...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…