Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

Bende anca duşa girdiğim zaman yapıyorum çileği bekliyorum sonra duş ama normalde yağlarla masaj bana daha kolay geliyor günde bir defa yapsam iyi olur yapmaya calışıyorum

Umudunuzu yitirmeyin kızlar dewam büyüyecekler inşa.s.

Bende duştan sonra masaj yapıyorum o bile cok etkili...
Bende büyüme durmuştu masajla birlikte 2cm büyüdüler bu ay...
Kısa günün karı ne diyelim...

Bende duştan sonra masaj yapıyorum o bile cok etkili...
Bende büyüme durmuştu masajla birlikte 2cm büyüdüler bu ay...
Kısa günün karı ne diyelim...

Ne güzel olmuş canım bende henüz büyüme yok mam bende dustan sonrada yağlarla masaj yapıyorum dewam yani bakalım ne olucak :bbo:

Kızlar bu formülü bugün gördüm ve akşam kesinlikle uygulamaya başlycam ama arkadaşın 1 senede sonuç aldım demesi bni biraz soğuttu 1 senede 1 beden mi büyüdü yani:S:S deneyen ve sonuç alan var mı ama mümkünse daha kısa bi süre içinde? bide her gün sabah akşam mı yapılıyo?

Bu arada az önce denedim gerçekten de dirildiklerini hissettim ama baya bi tutmama rağmen erimedi oval hareketlerle masaj yapmıyo muyduk???:S

Kizlar, suan bilgisayarin basinda CILEK yiyorum hahahahha kaydirigubbakcemile3

Cok dogru bir basliga girdim galiba

Hadi bana afiyet olsun cokacimcoook

ayy bende bugun cilek toplamistim. cilek tarlasi hemen evimin yaninda.en iyisi tarlada soyunup taze taze cilekleri sureyim bari memislerime:roflol:

yesek olmaz mı yaa sürmek zor geliyo:)
gıdıklanırım ben:)kaydirigubbakcemile3

Faydasini gordun mu? Ne kdr suredir yapiyosun peki bunu bide gozle gorulur bi sonuc mu aldin?:) ya ben bildigin cilegi ikiye bolup masaj yapar gbi gezdiriorum onceki sayfalarda ole demisler

bi gelişme söz konusu olan var mı ? :1no2: birde sizce çileğin yagı mı kendisimi daha etkili acaba?

bi gelişme söz konusu olan var mı ? :1no2: birde sizce çileğin yagı mı kendisimi daha etkili acaba?

Canım ben yağınıda kullanıyorum çileğin kendisinide çilekle masajı çok sık yapamıyorum haftada 1 weya 2 kez ama yağıyla hergün yapabiliyorum hangisi sana uyarsa ikiside etkili olur canım

Canım ben yağınıda kullanıyorum çileğin kendisinide çilekle masajı çok sık yapamıyorum haftada 1 weya 2 kez ama yağıyla hergün yapabiliyorum hangisi sana uyarsa ikiside etkili olur canım

peki bir gelişme var mı nurcum

herhangi bir şekilde olumlu sonuç alan varsa paylaşabilir mi a.s
şimdiden hepinize çoook teşekkürler a.s.

peki bir gelişme var mı nurcum

herhangi bir şekilde olumlu sonuç alan varsa paylaşabilir mi a.s
şimdiden hepinize çoook teşekkürler a.s.

Canım farklı bitkiset yağlarla masaj yapıyorum dolgunluk war güzel görünüyolar daha yeni başladım yapmaya 1-2 ay dan sonra daha iyi sonuç alırız belki henüz büyüme olmadı ama olacak inş inanıyorum ben

sewgiler canıma.s.

bu arada ben de 20 gündür küç kullanıorum 2 cm lık bir büyüme var bilginize

kizlar ben de cilek masajina basladim. ama ben cilegi once buzlukta donduruyorum, buz gibi cilegi gogsume suruyorum. kuruyana kadar bekliyorum, oyle yatiyorum, sabah kalkip dus aliyorum. daha iki kez uyguladim ama goguslerim cok sikilasti. insallah buyume de olur.

Evet acaip sıkılasıo ama bn kararsiz kaldim valla onceki yazilarda bi arkadas 1 sene kullanmis ama 1 beden buyumus o kdr uzun bi zmn icin az bi buyume diil mi??:S bide bn dha 1 kere denedim ama cilek bi turlu erimedi cok mu sabirsiz davrandim yoksa gercekten erimesi zaman mi alio? Birileri cevap verirse cok sevinirim

merhaba ..
erimesi gerçekten zaman alıyor. ben de sıkılıp avucumda kalanı sıkıp göğüslerime o püreyi sürmüştüm. doğrusu gerçekten eriyene kadar sabretmek tabi

haklisin cnm inan aynisini bn de yaptim sklnca dooru katlanicaz artik napalim herkese sevgiler buyuk goguslerle kalin insallah bide sonuc alanlar lutfen paylassinn

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…