Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

bide kızlar çok gülüceksiniiz belki ama ben hıdırellezde tüm göğüs büyütmek isteyenler adına kocaman memişler çizdim kağıda ve gül dalına astım sabah kociş kalkmadan da koşa koşa gidip aldım :roflol:
inşallah bir yıl içinde koca koca memişlerimiz olur sırnaşık şey
sabah denize atılcakmış bi tek onu unuttum ama yinede olur inşaalah ne diyeyim önemli olan niyet dimi amafisfisfis

canım çemen olayını da yap en azından haftada 1 kere..
ben bugün 75 beden sadece dantelden sütyen aldım cuk oturdu hatta azıcık üstten dekolte yapar gibi oldu kilo almadım kızlar çoook mutluyum inanın:sm_cool::nazar:
aynaya bakıp bakıp maaşallah diyorumdelikafaduldenkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2

küç kullandım çok düzenli olmasada çilek yağıyla ve arada bazı günler buzlu sütlü çilekle masaj yaptım haftada 2 gün filan karabaş otu çayı içtim ve tabiki hafta da1 yada 2 kez çemenli macunu yaptım ...birazda aklıma geldikçe şınav çekip 1 litrelik su şişelerini elime alıp kollarımı iki yana açıp kapadım..
kızlar yiyecek içecekten çok masajın ve sporun etkili olduğuna inanıyorum çünkü netten bir jinekoloğun yazısını okudum östrojen yüklemenin daha çok selülüt ve kalça büyütme işlemi yaptığını yazmış..
birde çok çok fazlasının Allah korusun çeşitli kanserlere yol açabileceğini yazmış lütfen hormon testi yaptırın arkadaşlar ihmal etmeyin sizde..o dotorun adını yazmak yasakmı burdan bilmiyorum ama değilse yazayım sizde netten okuyun bence..
göğüs için de masaj ve spor önermiş..
Hem belki de hormonlarınızda problem var o zaman işiniz daha kolay diye biliyorum doktorlar kendileri size hormon hapı veriyorlarmış...
Allah sağlığımızı korusun , herşeyden önce sağlık öyle değil miyerimseniben

önceden ne kadardı?
var mıydı biraz yoksa düz müydü?

hadı ya cok sewındım senın adına cnm
çemen etkili baya diosun yane
ama baska selerde yapmısın bi sürü ya
üfff sıkıntı geldı bana ya büyüsede hemen kurtulsak

Çileğin östörojen hormonlarını geliştirdiğini duymuştum.. Gayet mantıklı.. Denemek lazım..

mery84 e bende aynı seyi sorucaktım
zeynepte sormus ne kadardı önceden
büyukluğü

75 dolgulu takıyordum canım tabi kalıba göre değişyordu bazen 80 dolguluda kullanıyordum ama ben kıyafet altından büyük gösstersin diye giyiyodum 80 'i yani..tahmin de edebileceğiniz gibi 80 dolguluda baya boşluk kalıyodu ..ama dantelileri hiç giyemiyodum yani baya baya boşluk kalıyodu .daha doğrusu boşluktan öte bi olmuyodu çirkin duruyodu işte..dümdüz değildi ama hiç bi zaman göğüslerim...
ben bu aralar baya bi güzelleştiler diye hissediyorum eşimde öyle söylüyo :asigim: bi dolgunluk bi pürüzsüzlük var yani cildide güzelleşti şu buzlu sütlü çilek yüzünden :nazar:
bu arada melmelede teşekkür ederim gerçekten çilek olayını ilk o söylemişti..
çemen olayını doktordan duyup burada bizimle paylaşan arkadaşı da hatırlayamadım tam ama onada teşekkür ederim..
ve burdaki herkese gerçekten çok içten teşekkürlerimi sunuyorum hepinizin bi şekilde yardımı dokundu inanın benden hariç birileri daha uğraşıyo diye devam ettim yoksa sıkılıp bırakırdım ben eminim =)
ben ve eşim mutluyuz şimdilik tabi birazcık daha büyüse çok sevinirim ama şimdilikte mükemmel diye hissediyorum ben kaydirigubbakcemile3 şimdide şu 2 ayda 2 beden büyük göğüsler başlığı altındakileri yapmaya çalışcam kızlar inşaallah büyür birazcık daha..
inşallah hepimiz istediğimiz ölçüde memişlere sahip oluruza.s.

çok sewındım senın adına ya benımde olçulerım senın gıbı
80 dolgulu takıorum ama dolgusuz takcak kadr buyumedı benım
gercı cemenı hıc denemedım
cılege dewam edıorum bı ay olcak oda
walla ızmırdeymısın zaten gelcem senınkılerı gormeye hehehehe

çok sewındım senın adına ya benımde olçulerım senın gıbı
80 dolgulu takıorum ama dolgusuz takcak kadr buyumedı benım
gercı cemenı hıc denemedım
cılege dewam edıorum bı ay olcak oda
walla ızmırdeymısın zaten gelcem senınkılerı gormeye hehehehe

Buyur gel tatlım beklerim bende seninkilere bakarım ama sırnaşık şey
Ben karşıyakadayım ya sen ..
Dene bakalım çemenide bende devam etcam çemene çünkü daha istiyorum ben yaaa buda iyi ama daha dolgunu mükemmel olur eşimde baktıki büyütebiliyorum biraz daha büyüt memişleri tamam mı canım diyo delikafadulden
adam deli ya sen ne çekiyon büyütmek için diye sormuyo bu evdeki çemen kokusu nerden geliyo diyip duruyo memişlerden tatlım diye bağırmak istiyorum ama susuyorum tabi kiii:roflol:
sanırım adam sihirli bir değneğim olduğunu ve hemencicik büyütüverdiğimi sanıyo =)

Buyur gel tatlım beklerim bende seninkilere bakarım ama sırnaşık şey
Ben karşıyakadayım ya sen ..
Dene bakalım çemenide bende devam etcam çemene çünkü daha istiyorum ben yaaa buda iyi ama daha dolgunu mükemmel olur eşimde baktıki büyütebiliyorum biraz daha büyüt memişleri tamam mı canım diyo delikafadulden
adam deli ya sen ne çekiyon büyütmek için diye sormuyo bu evdeki çemen kokusu nerden geliyo diyip duruyo memişlerden tatlım diye bağırmak istiyorum ama susuyorum tabi kiii:roflol:
sanırım adam sihirli bir değneğim olduğunu ve hemencicik büyütüverdiğimi sanıyo =)

tabı erkeklere gore bısı yok buyuyo buyumesıne de nasıl onu dusunene yok demı-tatlicadiarzu-canım yaa haklısın valla kız soylemedın mı cemen kokusunu allah senı ne deyım adamda dıyodur nerden gelıyo bu kokukaydirigubbakcemile3 cemenle sen ne yapmısdın canım tam olarak kac kez yaptın?:jeyyar:

bende bornovadayım cnm
çilege dewam edıorum pekı senın olcun kac
sımdı bıde mesure ıle olcuolar
sırt genıslıgıne gore deısıyorkı olcu benım sırtım cok genıs mısal
cemenede baslamayı dusunuorum bakalım
dolguluyla dısardan bakınca baya ıı gozukuolar ama
içi önemlı:)

bende bornovadayım cnm
çilege dewam edıorum pekı senın olcun kac
sımdı bıde mesure ıle olcuolar
sırt genıslıgıne gore deısıyorkı olcu benım sırtım cok genıs mısal
cemenede baslamayı dusunuorum bakalım
dolguluyla dısardan bakınca baya ıı gozukuolar ama
içi önemlı:)

aynen canım ya benimde öyle dıştan herkes beğeniyo ama tabi bide içini görseler dolgulu taş gibi estetikten bi haber göğüsler =)
bide ben çıplakken de dolguluyken olduğu gibi görünsün istiyorum yaaaaaaaaaa.....
inşaallaah olur
ben ölçmedim hiç cm olarak ama bi ara ölçerim sende ölç yaz bakalım ..
dediğin doğru sırt genişliğine göre değişiyo ama bizim için önemli olan göğüs genişliği dolgunluğu dimi ama =)

KIZLAR ben 2 ay actibreast krem kullandım bi işe yaramadı.şimdi başka yöntemlere başvuruyorum. çilek masajı yapıcam 2 ay sonra düğünüm var 22 yaşındayım 75 i doldursun yeter:KK43: kendime güvenim gelsin ya... sizi haberdar edicem gelişmelerden ama sizde yazın etkisini görürseniz.. uffff ALLAHım yardım et bize...

KIZLAR ben 2 ay actibreast krem kullandım bi işe yaramadı.şimdi başka yöntemlere başvuruyorum. çilek masajı yapıcam 2 ay sonra düğünüm var 22 yaşındayım 75 i doldursun yeter:KK43: kendime güvenim gelsin ya... sizi haberdar edicem gelişmelerden ama sizde yazın etkisini görürseniz.. uffff ALLAHım yardım et bize...

etkı etmedıgı gıbı bıde kuculttumu nasıl yaa o kadar para verılıyo bu urunlere demı ama yaa ıns buyur canım yaa uzuldum senın adına :1no2:

bse diyim kzlar takp ediyorum nezamandr bu sayfayı sakın ola kreme suna buna baswurmayn ben denedm önce büyüdü sonra fos oldu dewam etmeynce dahada küçülüyor

baska bi baslık altnda isim wermstm aktardan doal gögüs büyütücü die aldm ilk kutuda işe yaradı biraz dolgnlk oldu snra sınawlarm fln basladı(malum öss ye hazırlanıorm)dewam etmedm söndüler.. ama cilek sürmeyi denedm dewam edicem dur bakalm küçüde yiorm yannda

baska bi baslık altnda isim wermstm aktardan doal gögüs büyütücü die aldm ilk kutuda işe yaradı biraz dolgnlk oldu snra sınawlarm fln basladı(malum öss ye hazırlanıorm)dewam etmedm söndüler.. ama cilek sürmeyi denedm dewam edicem dur bakalm küçüde yiorm yannda

ama yag daha etkılı kremden ben fayda gordum cunku canım ama kremler ıcın pek hos seyler soylenmıyo malesef:1no2:

ama yag daha etkılı kremden ben fayda gordum cunku canım ama kremler ıcın pek hos seyler soylenmıyo malesef:1no2:

zayflktanda kaynaklanıo olblr ben 47 kiloyum kilo alablsem büyücekler masaja basladm bayadr yapmıordm hangi yağları tawsiye edersn canm?:teselli:

zayflktanda kaynaklanıo olblr ben 47 kiloyum kilo alablsem büyücekler masaja basladm bayadr yapmıordm hangi yağları tawsiye edersn canm?:teselli:

rezene nar cekırdegı uzum cekırdegı yagı bunlar benım suan kullandıklarım canım ama ben bonvıva dıye buyutucu kullandım oda cok etkılı oldu bende evet cnm kıloyla ılgııs var ama cokda degıl bence cunku benım kılom da ıyı ama gogusum hıc yokdu yagla falan bıraz buyudu sımdı ıyı baya yınekaydirigubbakcemile3

X