Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

[/QUOTE]

Of,Allahta seni güldürsün ne deyim :) Sonra çilek yağı bulabildinmi,hoş sormaya korkmuşsundur ama?

Of,Allahta seni güldürsün ne deyim :) Sonra çilek yağı bulabildinmi,hoş sormaya korkmuşsundur ama?[/QUOTE]

2.sinde bilinçli bir çilek yağı alıcısı adayı olarak:) ,başka dükkana gidip hızlıca göz taraması yapıp yağ bölümünün olduğu raftan kaptım çilek yağımıdelikafadulden

[/QUOTE]
2.sinde bilinçli bir çilek yağı alıcısı adayı olarak:) ,başka dükkana gidip hızlıca göz taraması yapıp yağ bölümünün olduğu raftan kaptım çilek yağımıdelikafadulden[/QUOTE]

çilek yağınının kokusu güzeldir sanırım,vucuduma sürsem yani vucut losyonu niyetine kalıcı olurmu :ecrin_bebek:

güzel ama bence vücut losyonu al,o kadar hafif birşey değil çünkü.

bu arada benim çilek yağının yarısı duruyor ,başta hevesle yaptım bıraktım sonra,eline krem sürmeye üşenenden ne beklersin ki...

bu kadar utanmayın cnm çünkü ben bu göğüs olaylarıyla uğraşmadan öncede çilek yağını kullanıyordum çünkü başka şeylerede yarıyor çilek o yüzden sadece göğüs gibi düşünmeyin. bu arada ben vücuduma sürüyordum cildim çok kuru bi yerde çatlak oluşumunu engellediğini okumuştum zemuszemus

Demekki çilek yağı alıyoruz,
Duştan sonrada sıcak-soğuk yapınca acayip balon gibi oluyolar uçucaklar gibi hehe

bizim düşünmemizden değil ,satıcı biliyordu:)) o sene bayağı bayağı meşhurdu burda,herkes çilek yağı arıyordu göğüs için.Adam noldu da bu çilek yağını birden herkes aradı dedi imalı :) öğrenmiştir tabi altı üstü herzaman azar azar sattığı çilek yağı niye kıymete bindi diye :)

kızlar çilek yağı kullanıyorsunuz ama zararı olmasın. sonuçta ostrojen hormonunu artırıyor. bildiğim kadarıyla bu zararlı.

ben daha bugün buraya üye oldum 17 yaşındayım ve kilomda 42 oyumda 1.63. 75 bile diil gögüslerim fakat çilek olayını okuyunca cidden heveslendim.. biliorum yaşım daha küçük ama adet olalıla 2 sene oldu teyzeme felan sordum az daha büyürler öle kalırlar dedi annemde aynı şeyi söledi. yani sanırım azcık daha büyüyüp kalcaklar fakat şimdiden başlasam çilek olayına felan acaba işime yararmı gerçekten çünkü işe yarayanlar gelişimi tamamlamış kişiler. sağlam bi bilgi alırsam çok sevinirim denemiş kişilerden. ciddiye alıncak bi konu insanın psikolji gerçekten bozuluo yani. birde küç değilde normal kara üzümün çekirdeğini yesek hani öğütülmemiş toz haline getirilmemiş şekilde acaba öyle işe yararmı ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

328ironikçim sen ergenliğe geç girmişsin sanırım senin daha büyürler tatlım merak etme

kızlar ne yağı alıcağımı şaşırdım çilek çörek otu nar çekirdeği falanda geçiyodu nez12 yazmış yardım edin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…