Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

ben bu çilkele masajı deniyorum 4 gündür falan yapyrum.. Sürekli bi sızı var göğüslerimin kenarlarında reglimde bitti ama hala o sızı devam ediyor.. acaba bi zararı olur mu?

sanmam cnm cunku benım 3 aydır hergun agrıyo sızlıyo buydugu ıcın sanırım hihoyyyt

arkadaslar bisey sorucam kuc ne ne ise yariyor. yeniyo mu suruluyo mu nedir bu kuc.

merhaba kızlar bende yeniyim dün çilek yağı aldım bugun başladım inşallah benimkilerde büyür:))

arkadaşlar aşırı derecede küçük değilse göğüsleriniz bırakın öyle kalsınlar , büyük olmaları hiçte avantajlı olmuyor; kıyafet alırken sorun,sütyen alırken sorun,bel ağrısı ayrı bir sorun, hele bir de oldu da koşmanız gerekti!!!!!!!!???????? .....
neyse yine de siz bilirsiniz

safinazcımm bizim yani kendi adıma konuşayım benim göğüslerim gerçekten çoook küçükk arklarım falan bazen diokii çıplak gördükleri zaman aaa göğüslerin hiç yok falan diolarr düşünnn yaniiiii bende ölee kocaman meme istemem ztn :) taşıyamam zatenn şölee bi75 dolsunn başka bişi istemioo burdakilerin çou

canım bız oyle hanı tasınacak kadar bı gogus ıstemıyoruz kı hanı soyle dolgun olsun en azından bı 75desteksız sutyenı doldursun falan yanı yoksa 85 90zaten kımse ıstemıyo kı zaten oyle olması da zor sanırım bu yontemlerle en fazla 80 yanı daha da buyuk ıstemem :1no2:

arkadaslar bisey sorucam kuc ne ne ise yariyor. yeniyo mu suruluyo mu nedir bu kuc.

canım bu kuc kara uzum cekırdegının kısa halı ogutulmus halde cekırdeklerı satıyolar oda gogus buyumesınde faydalı oluyo boyle un gıbı sankı kasıkla yenıyohihoyyyt

gerçekten mi yaa inş.. byür.. Büyüsnde acısına rağzıym :):Saruboceq::Saruboceq:

oyle canım acıdıkca dolgunlasıyo zamanla aynı ergenlıktekı gıbı dusun yanı nasıl ergenlıkde sızlar dokununca yada dısardan bı darbe gelınce acırdı sakınıırdık bu da oyle gercı bu dokununca cok degıl kendılıgınden daha cok sızlıyo sen devam et canım buyuyo ınskaydirigubbakcemile5

zeynepcim sürekli bi acı sızlama var yaa 1 aya yaklaşık bir süredir yapıorum ben çilek yağıyla masaj şimdi 20 ml çilek yağım bitti yeni alcam hafif bi dolgunluk oldu gibime gelio ama acı var göğüslerimde evet dokunamıyorumm etki etcek gibime gelio oyüsden devam edicem ben 3-4 ay kdr kararlıyım

kızlar ciddi misiniz bu çilek konusunda yadelikafadulden
en sevdiğim meyvedir benim çilek..

bi ara yağnı kullandım ama düzenli değil
denemek istiyorum ama bu da fiyasko olur diye kararsızım
bıktım 878549654321 farklı yönetem denemekten yaaa üffffffff:mymeka:

kızlar warmıgelısme ben dewam edıorum bı ay olmadı tam bı hafta sonra fılan olucak dolgunlasma war sızde durum ne

bak bu süper görünüyor a.sçok büyümesini istemiyorum ama dirileştirebilir diye düşünüyorum buzlu karışımın!...-tatlicadiarzu-

hergun yapıorum son 2 gundur yapamadım sadece
dolgunluk war ama buyumedı ole cok dewam etcem ama nolcak
bılmıorum

hergun yapıorum son 2 gundur yapamadım sadece
dolgunluk war ama buyumedı ole cok dewam etcem ama nolcak
bılmıorum

canım çemen olayını da yap en azından haftada 1 kere..
ben bugün 75 beden sadece dantelden sütyen aldım cuk oturdu hatta azıcık üstten dekolte yapar gibi oldu kilo almadım kızlar çoook mutluyum inanın:sm_cool:
aynaya bakıp bakıp maaşallah diyorumdelikafaduldenkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2

küç kullandım çok düzenli olmasada çilek yağıyla ve arada bazı günler buzlu sütlü çilekle masaj yaptım haftada 2 gün filan karabaş otu çayı içtim ve tabiki hafta da1 yada 2 kez çemenli macunu yaptım ...birazda aklıma geldikçe şınav çekip 1 litrelik su şişelerini elime alıp kollarımı iki yana açıp kapadım..
kızlar yiyecek içecekten çok masajın ve sporun etkili olduğuna inanıyorum çünkü netten bir jinekoloğun yazısını okudum östrojen yüklemenin daha çok selülüt ve kalça büyütme işlemi yaptığını yazmış..
birde çok çok fazlasının Allah korusun çeşitli kanserlere yol açabileceğini yazmış lütfen hormon testi yaptırın arkadaşlar ihmal etmeyin sizde..o dotorun adını yazmak yasakmı burdan bilmiyorum ama değilse yazayım sizde netten okuyun bence..
göğüs için de masaj ve spor önermiş..
Hem belki de hormonlarınızda problem var o zaman işiniz daha kolay diye biliyorum doktorlar kendileri size hormon hapı veriyorlarmış...
Allah sağlığımızı korusun , herşeyden önce sağlık öyle değil miyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…