çıldırdım galiba..lütfen acil yardım edin.

iyide canim senin anlamadigin..kocam namaz killar sunu yapar demis yani Allah korkusu var!
O verdigim link onun bu tur erkeklerinde yapabileceginin bir ornegi. Sen belki bu tur seyleri cok takip ediyor olabilirsin.. ama arkadasimiz belki bugune kadar bu tur seyler basina gelmedigi icin bilmiyor olabilir. Baksaniza nasil guveniyor..
Neden bukadar tepki verdin anlamadim.. Dinle oldugu icinmi acaba?

davet etme fikri bence cok sacma.. Eyer zaten ikisinin niyeti bozuksa.. onlar senin yaninda.. seni ayakda uyuturkende gayet gizli asklarini yasarlar.. sen evindende kocandanda uzak tut su kadini! kk bir arkadas vardi..kocasi en iyi dostu, arkadasi ile aldatmis/ aldatiyormus.. belki konunusu gorurse anlata bilir.. yada burdan arkadaslar o konuyu hatirlaya bilir. Ben zadece bu kismi net sekilde hatirliyorum.

Aklina kotu seyler getirme.. kocanin oyle bir sey yapdigina nedense inanmam. Ama evli bir adamin arabasina rahatlikla binen..ve o gulucukler vs. yapan bir kadin pek hayirli gorunmyor..

ve biliyormusun...ise birlikde gidiyorlar, butun gun isde beraber sayilirlar, eve birlikde tekrar donuyorlar.. bu bir birilerine cok alisabilmeleri demekdir.. cok alismalarida cok tehlikeli gorunuyor..

Ben olsam boyle bir seye izin vermem..
sende bunuda normal konusarak coz, kafga yaparak cozmeye calisma.
Adam sonra kafasina dikine gitmezsin. Zaten pek bu konuyu uzatmazsa bir sorun yok demekdir...

Evet kızmakta haklısın.
Benim de bir kaç yıl önce eşim iş yerinden bekar bir kızı bazen işten evine getiriyordu. Evler yakın.
Baktım bir gün kız önde oturmuş.
Tabiki kötü niyetleri olmayabilir. Ama eşime dedim ki" ben yapsam aynı şeyi, iş yerinden biriyle gelip gitsem hoş olur mu?"
O da anladı ve o günden sonra kızı getirmedi.
Valla niyetler kötü olmayabilir ama ileride olmayacağına kim garanti verir.
Bence evli erkek ve bayanlar davranışlarına dikkat etmeli.

himmm.. oke! sorun yok zaten... ben sirf bu yuzden inanmak istemezsin diye aklima gelmisdi, zaten din hakinda konusmak yazakmis.. simdi yorumlari tek.. tek okuyunca gordum...

Kizmakta haklisin, ben son derece katiyimdir böyle konularda, kim ne derse desin, akrabası olmayan bir bayanın esimin arabasında isi olamaz ben yanında yokken

Cok haklisin ya! evet, resmen egosunu tatmin etmis oluyor..

Hmm hadi sizin esiniz erkek ve evli oldugundan rahat davranip bu kadinla gidip gelmekte sakinca gormuyor.. ancak kizin erkek arkadasi varsa, kiz arkadasinin baska bir erkekle istisnasiz hergun basbasa gidip gelmesine neden birsey soylememis acaba ? cokda modern biriside olsa kizarkadasini hic mi kiskanmamis..Erkekler boyle durumlara genelde kolay kolay musade etmezler.. nihayetinde is yerine servisle bir araba dolusu insan gidip gelmiyorlar.. sirf ikisinin olmasi bi sekilde rahatsiz ederdi diye dusunuyorum erkek arkadasi.. kaldi ki bir erkek arkadasda olmayabilir ortada !

siz bu kadini bir davet edin illaki erkek arkadasida gelsin ama..kadinla arkadas olun.. sakin geriden izlemeye kalkmayin.. ev ortaminda kadinlar esitlenir her sekilde.. ozel ve farkli gelen bile aile ortaminda siradanlasir..zaten bir kac gorusmeden sonra ya suphelerinizden emin olursunuz yada dusunduklerinize gulup gecersiniz..

Davet davet diye tutturmuş insanlar . Ne daveti Allah aşkına.

Film mi çeviriyoruz; fazla dizi izliyorsunuz bence.

Hiç tanımadığı, muhabbeti bırak merhabasının bile olmadığı bir kadını evine davet et demek ne kadar saçma.

Durup dururken yoldan çevirip yemeğe davet edemeyeceğine göre önce samimiyet kurması gerekiyor bu durumda.

Bunlar ancak dizilerde , filmlerde olur.

Yani sen tutup kocanı kadının birinden kıskanıp evde onun yüzünden tartışacak, huzurunu kaçıracaksın, sonra da aynı kadını evine yemeğe alacaksın.

Ne kadar gereksiz.

hakkaten ne gereksz bşy sonra yemekte sohbet edilecek gülnecek vs kız gidince bir kıyamet kopacak sen nye ona şöle dedn o niye sana böle dedi falan flan

Ben de düşüncelerimi yazayım,benimde eşim aynı iş yerinden evli 3 çocuklu orta yaş ,kapalı bir bayan arkadaşını kendi arabasıyla işe getirip götürüyordu,ortada kızılacak herhangi bir durum olmamasına rağmen kudurdum,sinir oldum,komik gelecek ama kıskandım bile inanın kıskanmamı gerektirecek hiç bir neden olmamasına karşın,çalıştıkları yer şehrin dışında ve tek vesait ile ulaşmak mümkün değildi,kadın rica etmiş eşimde kabul etmiş.Ben de sizin yerinize olsam kıskanırdım ve kızardım yalnız bu ne eşinizin ne de diğer bayanın suçlu olduğu anlamına gelmez,ha bir nebze bayanda şöyle suç arayabilirim hal ve hareketlerine dikkat edebilirdi,ne bileyim daha ağır başlı davranabilirdi ama yine de kötüye yormuyorum,şöyle düşünüyorum,bayan mühendis bekar,eşiniz evli çocuklu ,yani etrafta erkek kıtlığı mı varda eşinize yapışsın pekala başka birini bulup evlenebilir,bu çetrefil ilişkiyi gözü kesmez bence.
o yüzden bence rahat olmalısınız,davet fikrini tamamen saçma buluyorum,ne alaka elin kadınını yemeğe davet ediceksin,bence hiç kondurmayın yolunuza devam edin,en fazla eşinize kurnazca bir açıklama yaparak kıskançlık krizinede açıklama getirebilirsiniz,ben sinirlendim sizi gördüğüm ettiğim yok etrafımdaki insanlar benim kadar modern veya sana güveni sonsuz değil,bana imalar yaptılar rahatsız oldum dersiniz hatta gerekirse abartı davranışınız içinde özür dileyin zaten bu eşinizi sakinleştirir ve daha temkinli yapar diye düşünüyorum.

Kızlar yorum yapan yardımcı olan herkese sonsuz teşekkür. Dün akşam bağlantımda sorun oldu. İyi akşamlar bile diyemeden çıkmak zorunda kaldım. Şimdi olanlar şöyle……………………. Önce annem nasıl geldiğine baktı tabi. Kız tek gelince annem içeri geçmiş ama içeri girme süresi kadar eşim gelmiş. Sanki köşede indi der annem yani böyle bir şeyin olması için ikisinin de ilişkiyi onaylayıp gizliye bağlaması anlamına gelir kızın resmen niteliği “metres” sıfatıyla onaylanır olmayacak bir şey. Eve geldim eşim üstünü değiştirmemiş yeni geldi sandım, yeleğinin içinde iş yerinden kopardığı çok güzel 3 gül çıkardı teker teker. Biz kadınlar çiçeğe bayıılırız ama yemedim tabi, onunla konuşurken kızım çiçeklerden birini halletmiş baktığımız zaman yapraklar teker teker yerdeydi. Neysem bu kadar ayrıntıdan sonra sadede gelelim. Eşim daha sakin olarak öyle bir ihtimalin dahi olmayacağını neden böyle bir şeye gerek duyarmış ki……çok güzel bir evi çocuğu varmış falan filan…neyse bunlar laf kısmı….ama yalan söylemez yani şimdiye kadar en kıytırık olayda bile yalan söylememiştir. Örnek vereyim ilk arabamız ikinci eldi biz alırken 53.000 km idi meğerse adam km sini düşürmüş bize söylememiş. Biz satarken 90.000 di, diesel bir araba için iyi bir rakam, direk galeriye verdik sıfırla takasa girdik söyleme dedim sorarsa km nin çekildiğini sonuçta biz de bilmiyorduk. Haram günah vs diye adam vuruk vs var mı diye sorunca km nin çekildiğini söyledi. Böyle yani. Basit bir örnek ama bu konuda bile atmasyon yapmaz. Öyle böyle konuştuk ben yine de samimi olmasını istemediğimi gidiş gelişlerde arabasına binmesini istemediğimi söyledim. Kabak tadı vermemek için de çok uzatmadım. Sizin dediğiniz gibi uyuyanı uyandırmak istemedim. Buraya kadar herşey yolunca. Sabah annemle konuştum dedi ki “kocan bir evden çıkamadı ayakkabılıkta ne arıyosa 2 saat önünde oyalandı, bu arada gidecek diğer adamlar sizin cama bakıyor, biri gitti biri hareket etti baya uzaklaştı kocan anca çıktı bunu camdan gördü galiba adam durdu kocan koştu. Aradan 2 saniye sonra kız çıktı.” Kasıtlı bir oyalanma mı????????? Yani iş yeriyle lojman arası 2km yürüme mesafesi kadar neredeyse, araba sürsün 2dakika diyelim bu iki dakikalık sürede birlikte olmak için bu kadar fırsat yaratmazlar sanırım demi.tam düzeliyorum derken şeytan denen mahlukat dürtüyor.

Haklısın canım ortada kıskanılacak somut bir durum yok ama kızın yarattığı tesadüflerin eşime rastgelmesi midemi karıştırdı benim. Aynı apartmada oturan evli bir erkeği sabah giderken beklemesi kikirdemesi daha dikkat etmesi lazım. Kız 32 yaşında e bulsun da evlensin lütfen artıkınnnnnnnnnnnn. Varmış da biri ne zaman evlencek acep.

Cnm öncelikle merhaba ben aranıza yenı katıldım cnm yazını okudum da oncelıkle eşin bunu yapabilecek bi insan mi bence once bunun kararını ver bi düşün bakalım yapar mı yapmaz mı

Kizmakta haklisin, ben son derece katiyimdir böyle konularda, kim ne derse desin, akrabası olmayan bir bayanın esimin arabasında isi olamaz ben yanında yokken

Evet yani demek ki kendimce saçma kıskançlık krizlerine girmemişim. Çoğu kişi neredeyse herkes katılıyor bu görüşe.

Cnm öncelikle merhaba ben aranıza yenı katıldım cnm yazını okudum da oncelıkle eşin bunu yapabilecek bi insan mi bence once bunun kararını ver bi düşün bakalım yapar mı yapmaz mı

Canım normalde yapmaz. Gözümle görsem konduramam…ama dişiler çok fena şimdi biliyorsun bizim zamanımızdaki gibi çekinik değil kadınlar. O yüzden kadın niyeti bozarsa ve kafaya koyarsa erkek yoldan çıkabilir. Çok örnek gördük burada.

Benim annemin okul müdürü değiştiğinde arabası vardı ve annemi eve bırakıyordu. ama amcam (ki artık can ciğeriz) bir iki konusmamızdan sonra da ailecek görüşmeye başladık. bizim ki annemizi paylaşamamakmış kıskanmışız başka birileriyle görüşmesini. Şimdi can ciğer kadar yakınız amcamla. Bence ilk olarak o kızı tanı eşinle tartışmak yerine bigün çağır müsait oldugunda akşam yemeğine. Birlikte oturun bir tart kızı eşinle nasıl tanıştıgını, çocugunuzu anlatırsın (belki arada eşine musaallat olanlar varsa sonlarını da anlatırsın :) ) baktın kız gerçekten arkadaş olarak yaklaşıyor o zaman eşinde iyiniyetinden böyle davranıyordur. Ama kızı iyi bir tart eşini kavgayla elinde tutamazsın ama hoşgörülü olur kıymet verdiğini gösterirsen daha hoşnut olur. ki umarım seninki de sadece bir kıskançlıktır.

Yani bugün de beraber mi gitmişler ?

Hayır bugün eşim pek bi oyalanmış dışarı çıktığında başka bir erkek köşeyi dönüyormuş bunu görünce durmuş eşim de koşmuş. Kız 2 saniye sonra çıkmış. Annem napıyosa ayakkabılıkta oyalandı durdu diyo. Kasıtlı bir geç kalma mı?

yahuu kısıtlı niye oyalansın art niyet olsa , senin farketmenden dolayı kendini çeker işyerinde yapar naparsa, bende işyerine arabayla geliyorum ve bekarım ve birkaç erkek evli arkadaşı alıyorum yoldan, yeri geliyo sohbet ediyoz yeri geliyo kahkahada atıyoz. Gün boyu birlikteyiz tabiki bir bayanla olduğu kadar samimiyet olamaz arada ama arada art niyet olmadan sohbetler kahkahalar gayet normal. Çocuk gibi sen bayansın senle konuşamam diyip sırtını mı dönsün herkes bayana

canım bende kızı o davranışları konusunda eleştiriyorum gereksiz bir lakaytlık yapmış ama belki yetiştiriliş tarzından falan yaptığında yadırganacak bir durum görmüyordur,ama eşinizi üstü kapalı uyarırsanız o kendine dikkat ederse diğeride mesafeyi hisseder ama annen bence hata yapıyor,bir olaya nasıl bakmak istersen öyle bakarsın,yani ille suçlu olarak görmek istersen her yaptığını getirir o noktaya bağlarsın bence annenize bu konuda sorun olmadığını açıklayın o da ajan modundan çıksın tatlım bence:)) sen sıkma canını bence kompleksli bir yapıyada bürürnme senin aşağı kalır bir yanın mı var allah aşkına,sende mühendissin,çocuğun var yani eşinin dedikleri doğru akıllı bir adam böyle bir tercih yapmazzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…