çıldırdım galiba..lütfen acil yardım edin.

wallaha benim esim biraz SIKAR elalemin arabasina binmek (kadin) bogarim onu.belki annen dogru soyluyor veya gaz veriyor sen daha iyi bilirsin

doğru demişşşş !eee sende bir gun aynı seyı yap bakalım tepkısı ne olcak eşinin ipekcim

O kadar kötü şeyler duyuyoruz okuyoruz ki; paranoyak olmamak elde değil malesef :KK43:

evet canım işte ben de bu yüzden nem kaptım. bu topiklerde rastlıyoruz arkadaşı kocasını ayartmış, karşı komşusu ayartmış, hatta bilenler bilir kız kardeşi eşini ayartmış. etkileniyoruz bir şekilde sanırım. ama iyi şeyler öğrettiği de kesin okuduklarımızın en azından türk insanı nasıl bana bişey olmaz diye doktora gitmez de sonra en baba hastalığı olduğunu öğrenir bizimki de böyle oluyor bence. en azından çevremizden tecrübe ediyoruz bir şekilde.

O kadar kötü şeyler duyuyoruz okuyoruz ki; paranoyak olmamak elde değil malesef :KK43:

evet canım işte ben de bu yüzden nem kaptım. bu topiklerde rastlıyoruz arkadaşı kocasını ayartmış, karşı komşusu ayartmış, hatta bilenler bilir kız kardeşi eşini ayartmış. etkileniyoruz bir şekilde sanırım. ama iyi şeyler öğrettiği de kesin okuduklarımızın en azından türk insanı nasıl bana bişey olmaz diye doktora gitmez de sonra en baba hastalığı olduğunu öğrenir bizimki de böyle oluyor bence. en azından çevremizden tecrübe ediyoruz bir şekilde.

Bu bir rüya mı? Rüyamda görsem ancak inanırım buraya böyle bir konu açtığıma…………. Ben ki evliliğini oturtmuş, burada hep olumlu yorumlar yapmaya çalışan ben bir konu açıyor burada………….
Çok üzgünüm kızlar 2 gündür çok üzgünüm… KK’dan çok mu etkileniyorum acaba diyorum kendi kendime.. Paranoya mı yapıyorum acaba?? Yardım edin lütfen..dünden beri eşimle tartışıyoruz. Şunu da ekleyeyim eşime sonsuz güvenirim kendimden şüphe ederim ondan etmem.. Bir kadınla baş başa mum ışığında yemek yiyor görsem iş arkadaşı derim.(en azından şimdiye kadar) Eşim bir kurumda mühendis olarak çalışıyor ben de başka bir kurumda mühendisim. Bunların iş yerine 32 yaşında bekar bir mühendis işe başladı bayan. Kızın erkek arkadaşı varmış ama ne zaman evlenecekler bilmiyoruz. Kızla aynı sitede oturuyoruz lojman olmasından dolayı ama ben de çalıştığım için kapıda bile karşılaşmadık. Bunlar aynı dairede çalışıyor. Tek bayan mühendis ve ailesiyle kalıyor lojmanda. 3 Tane daha erkek mühendis var ama şirketin aracını kullanıyor çoğu zaman hepsi. Benim eşim son zamanlarda bu kızla gidip geliyor. Buraya kadar normal tabi ben ondan önce çıktığım için evden annem söylüyor bunları bana. Diğer erkek olan mühendis kendi aracıyla gidiyor geç ya da erken çıktığı için. Diğer 2si işi gereği geç çıkma durumu yok şirketin arabasıyla geliyor. Kız kendi aracıyla. Eşim de bazen arabayla gidiyor ama son zamanlarda kızın arabasıyla geliyormuş eve.ben de iş ortamında erkek arkadaşlarla daha iyi anlaşırım yani bu konularda esneğim ama neden benim eşim diyorum. Sabah eşim şirketin arabasıyla gidecekmiş kız kapıda bekliyormuş annemin deyimiyle (eşimin deyimiyle o da gidecekken karşılaşmışlar) kız davet etmiş arabaya eşim şirketin arabasıyla gitcem demiş neyse binmiş gitmiş. Ama annem diyo ne gülücükler kahkahalar….diyorum neden bu tesadüfler diğer 3 mühendise olmuyor. Geçen hafta benim işim vardı fabrikada annem bizde bakıyor çocuğa kendi evine dönecekti. Annem de bizden epey uzakta oturur. Annem kızımı almış kendi evine gitmiş. Ben de işten çıkınca oraya gittim. O akşam 18:30da bu kız aramış eşimi eşim de 18:34 onu aramış. Dediğine göre biz uzak bir yerleşim yerinde oturuyoruz da kız o gün akşam merkeze gelecekmiş eşim de nasıl olsa sabah döneceğim arabayı götürmeyim diye kız gelirken onla gelecekmiş. O yüzden aramış bunu falan filan….bunun dışında eşim namazlı niyazlı biridir. Ramazan olmamasına rağmen oruç falan tutar. Konduramıyorum ben mi kafayı yedim acaba her gün buna benzer şeyler okumaktan. Sonuç olarak baya tartıştık.akıl verin lütfen…ne hissediyorsunuz? Ne yapmalıyım?

konuyu hortlattım ama çok merak ettim o kadına ne oldu??? :KK31::KK31::KK31::KK31:

Paranoya yapmayın ama o kadınlar bir tanışın. İyice gözlemleyin. İçiniz rahat oluyorsa ne ala. fazla büyütmeyin.

ben eşimin iş arkadaşı olsa da her gün işe birlikte aynı arabada gidip gelmelerine tahammül edemem,kadın erkek çok iyi arkadaş olabilirler ama her an bir kıvılcım çıkabilir.bu konularda çok tutucuyum ,asla kabul edemezdim,güven meselesine gelincede kendime bile güvenemem,şeytan nefis bunlar hayatın gerçekleri,bir anlık bir zaaf sonunda her şey olur ,ortada bir şey olduğunu sanmıyorum elbette ama olabilme ihtimalide var.sonra çok iyi arkadaş olabilirler diyenlere de katılmıyorum,benim eşim benden başka bir bayanla çok iyi arkadaş olamaz kabul edemem ,

Bu bir rüya mı? Rüyamda görsem ancak inanırım buraya böyle bir konu açtığıma…………. Ben ki evliliğini oturtmuş, burada hep olumlu yorumlar yapmaya çalışan ben bir konu açıyor burada………….
Çok üzgünüm kızlar 2 gündür çok üzgünüm… KK’dan çok mu etkileniyorum acaba diyorum kendi kendime.. Paranoya mı yapıyorum acaba?? Yardım edin lütfen..dünden beri eşimle tartışıyoruz. Şunu da ekleyeyim eşime sonsuz güvenirim kendimden şüphe ederim ondan etmem.. Bir kadınla baş başa mum ışığında yemek yiyor görsem iş arkadaşı derim.(en azından şimdiye kadar) Eşim bir kurumda mühendis olarak çalışıyor ben de başka bir kurumda mühendisim. Bunların iş yerine 32 yaşında bekar bir mühendis işe başladı bayan. Kızın erkek arkadaşı varmış ama ne zaman evlenecekler bilmiyoruz. Kızla aynı sitede oturuyoruz lojman olmasından dolayı ama ben de çalıştığım için kapıda bile karşılaşmadık. Bunlar aynı dairede çalışıyor. Tek bayan mühendis ve ailesiyle kalıyor lojmanda. 3 Tane daha erkek mühendis var ama şirketin aracını kullanıyor çoğu zaman hepsi. Benim eşim son zamanlarda bu kızla gidip geliyor. Buraya kadar normal tabi ben ondan önce çıktığım için evden annem söylüyor bunları bana. Diğer erkek olan mühendis kendi aracıyla gidiyor geç ya da erken çıktığı için. Diğer 2si işi gereği geç çıkma durumu yok şirketin arabasıyla geliyor. Kız kendi aracıyla. Eşim de bazen arabayla gidiyor ama son zamanlarda kızın arabasıyla geliyormuş eve.ben de iş ortamında erkek arkadaşlarla daha iyi anlaşırım yani bu konularda esneğim ama neden benim eşim diyorum. Sabah eşim şirketin arabasıyla gidecekmiş kız kapıda bekliyormuş annemin deyimiyle (eşimin deyimiyle o da gidecekken karşılaşmışlar) kız davet etmiş arabaya eşim şirketin arabasıyla gitcem demiş neyse binmiş gitmiş. Ama annem diyo ne gülücükler kahkahalar….diyorum neden bu tesadüfler diğer 3 mühendise olmuyor. Geçen hafta benim işim vardı fabrikada annem bizde bakıyor çocuğa kendi evine dönecekti. Annem de bizden epey uzakta oturur. Annem kızımı almış kendi evine gitmiş. Ben de işten çıkınca oraya gittim. O akşam 18:30da bu kız aramış eşimi eşim de 18:34 onu aramış. Dediğine göre biz uzak bir yerleşim yerinde oturuyoruz da kız o gün akşam merkeze gelecekmiş eşim de nasıl olsa sabah döneceğim arabayı götürmeyim diye kız gelirken onla gelecekmiş. O yüzden aramış bunu falan filan….bunun dışında eşim namazlı niyazlı biridir. Ramazan olmamasına rağmen oruç falan tutar. Konduramıyorum ben mi kafayı yedim acaba her gün buna benzer şeyler okumaktan. Sonuç olarak baya tartıştık.akıl verin lütfen…ne hissediyorsunuz? Ne yapmalıyım?[/QU

diğer çalışan erkek mühendisler bekar mı? eşinizin evli olması onda güven duygusu yaratıyor olabilir eşinizi abi gibi görmüş olabilir. ben de olsam bekar biriyle arabaya binmek yerine evli düzgün bi insanla arabaya binerdim

X