çıldırdım galiba..lütfen acil yardım edin.

Ben olsam işe birlikte gitmelerine izin vermem yol arkadaşlığı evet ama
Kocana güvensen kadına güvenemezsin... O olsa izin verir mi sizin erkek
arkadaşınızla birlikte gidip gelmelerinize?
Tartışmayın, güzelce konuşarak bu istekte bulunun, bu en doğal hakkınız..

sanmıyorum canım, eşin bişey yapmamıştır.
yaparsa kızın başarısı olur.tebrik eder çekilirsin

çocuk olunca bu tür kararlar kolay alınmıyor canım. kolay değil gerçekten çocuk büyütmek.Allah hiç bir çocuğu anasız babası bırakmasın

Yok öyle birşey diyorsa yapacak birşey yok inanmaktan başka.

Kendini daha fazla hırpalama, gündemini değiştir, düşünmemeye çalış.

Aslında şu an ne dese tatmin olmayacaksın.

Bazen erkeklerin kendilerine olmasa da içlerindeki Allah korkusuna itimat etmek gerekebilir.

Allaha emanet et ve düşünmemeye çalış bu meseleyi.

ben sakin konuşuyorum da o beni taciz ediyor sinirlenerek. sinirlencek ne var konuşuyoruz diyorum ama yalan yanlış şeyler söylüyorsun. sindiremiyorum diyor. iş arkadaşım konuşmayım mı diyor. başka bir boyuta giriyoruz. iş yerindeki dişi sineği Kıskanan psikopat moduna yani. Ne işin içinden çıkabiliyorum ne kafamdan atabiliyorum.

Kuşku bir önsezidir...

Kadının hareketlerinde aşırılık olduğunu düşünüyorum... Ama eşinizde kötü niyet arayamıyorum şu an için..
Şahsen ben kendi arabama iş arkadaşımı almam.. Ya çok erken çıkarım, ya geç çıkarım.. İş yerinin arabası dahi olsa, punduna uydururum.. Erkek almam yanıma, evli olsun, bekar olsun..

Sizin önseziniz bence bayanla ilgili.. onda bir tuhaflık olduğunun farkındasınız.. uzun süreli geliş gidişlerde, siz de böyle üstüne giderseniz eşinizin, dertleşmeye de başlayacaklardır o bayanla... uzun vadede belki "yapmaz" dediğiniz şeylerin bir kısmı da gerçekleşebilir... belki de "asla" gerçekleşmez... Bunu bilemem.. eşinizin karakterini inanın bilemiyorum..

Eşiniz dindar biri ise eğer şunu belirtin kendisine, anlayacaktır,
"Dikkat edin! Bir erkek yabancı bir kadınla başbaşa kaldığında muhakkak üçüncüsü şeytandır."

Canım izin vermesen nolcak ki. Günün 10 saati birlikteler orada.yapacak oldu mu insan fırsatları yaratır.herkesin kendi odası var. 5 dk bile odada iş görüşmesi adı altında bakışsalar yeter. Niyetler bozuk olduktan sonra ortam çok.

Evet ama iş arkadaşlığı başka iş arkadaşlığının yol arkadaşlığına da taşınması başka bence..
Yani aradaki samimiyeti arttırır bu paylaşımlar.. bu yüzden ben olsam buna engel olurdum en azından
Öyle düşünürsek yapacak olan 10 saat birlikte olmadan da dakikalar içinde de yapar.. Allah doğru yoldan ayırmasın

bence öncelikle sakin görün. yani eşin senn şüphelendiğini anlamasın. beklemediği bir gün işten izin al ve kendi gözünle gör. kendin görmen daha ii

Evet canım tam olarak bu sanırım. Kızdan midem bulandı. Yani bir dişi çok tehlikeli olabilir yeri gelirse. Neden hep davetler benim eşime rastlıyor sabahları akşamları. Ya da merkeze gidişi neden benim eşimin gidişiyle rastlaşıyor anlamadım. Eşime sor nasıl sinirleniyor. Neler neler suçlu ben oluyorum bu şekilde düşündüğüm için. Ama ben bekar bir kız olsam aynı apartmanda oturduğum herkesle iş arkadaşı olduğum üstelik ailesini tanıdığım bir erkekle bu kadar samimi olup tesadüf olsa da bunları bozarım. Kendi şahsi aracı davet etmek zorunda değil üstelik iş yerinin aracına binecekken eşim. Off ya aklıma gelmeyen kalmıyor. O kızın saçında saç bırakmak istemiyorum.

evet ya bi de o kadar dindar ki bütün namazlarını kılar. Kendi Kuran-ı Kerim okumayı öğrendi kalkar gece namazı kılar.Gece Kuran falan okur. Ama dışardan baksan hiç anlamazsın bunları yaptığını. Dinle imanın kimde olduğu bilinmez tam eşime göre. Ama benim saçıma başıma karışmaz.

Kızlar annemle konuştum yine annem diyo yok baya kahkahalı gülüyordu. Eşim 10 sn kaldım camın orda diyo annem en az 1 dk diyo. Ayrıca eşin kendi arabasına binince de güldü kendi kendine diyo annemm. Yani bu derece hoşuna giden tebessüm ettiren ne konuşma olabilir aralarında. Eşim de annen atıyo diyo. çıldırcammmmmmmmm

kzılar bi ikna oluyorum olamaz diyorum.. sonra içim olabilir diyor.. başlangıç sempati duyabilir...sonra annemle konuşunca evet başlamış bile duygusallık diyorum. nasıl yeneceğim ben bunu ya

ay anladı bile şekerim. hem de tescilledi beni cahil cahil davranma diye

bundan sonrası için diyorum. olayı deşmeyin bi süre. sonra bi gün izin alın eve erken gelin. kendiniz gözlemleyin. hem kızı görmüş olursunuz.

canım anneni karıştırma artık bence,
çünkü eşinle annen birbirinden gıcık alabilir
sonra birde onların arasını düzeltmekle uğraşırsın.
biraz sakinleş,konuyu kapatmış gibi görün
tabiki unut gitsin diyemem ama gözün kulağın açık olsun.
aynı olay tekrarlanırsa kesin tavrını koy eşine.
ben ilk seferinde uzatmadım sana güvendim de,
bu kızla gidip gelmeni istemiyorum de.

arkadaşım bence bu konudaki son tartıışmanız olsun eşinle... çünkü sen uzattıkça paranoyak , baskıcı ve kıskanç olan sorunlu eş, o kadın da şen şakrak eğlenceli ,sıkıntı vermeyen kadın olacak.... hem sen eşine o kadının ilgisi var derken belki de eşine hiç aklında olmayan bişeyi kodluyorsun... bu sefer eşin o kadına başka gözle bakmaya başlayacaktır.. sonuçta insan egosu bu herkes başkasının kendini beğenmesinden hoşlanır.... aklında yokken bir anda ona karşı bişeyler hissetmeye başlayabilir...
onun için arkadaşım sen takipini sessssiiiizzz ama derinden yap... anneninde iyi niyetli olduğunu tahm,n edebiliyorum ama fazla gazına gelme....

olumlu düşün şimdilik en azından belki de annen braz abartıyo iş ortamlarını sen daha ii bilirsin belkide normal bi konuşmayı annen fazla bulmştur kendini bu kadar yıpratma su yolunu bulur hemen depresyonlara bağlama bence

depresyon olsa iyi psikopata bağladım hem de otomatikten kendi atıyo

Aynen aklımdan geçenleri yazmışsınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…