Çıkış yolu bulamıyoruz

Anne babanız hallerinden memnun demekki boşverin bunları, ağızlarına eden kıymetli oluyor demekki.
Delil toplamaya çalışın, uzaklaştırma alın.Sizi ararlar ve yakınınıza yaklaşırlarsa uzaklaşmayı deldiği için hemen polis çağırın. Biber gazı da cepte dursun sürekli derim.

Kadının ailesiyle durumlar nasıl bu arada?

E annenizle babanız hak ediyor o zaman?? Boşverin salın ödesinler her şeylerini. Evini onlara verene hiç acımam valla. Hele son cümle şok, iyi mi sizin ailenizin kafası ?
Siz deseniz ayrı fiyasko, rezil rezil hayatlar, dayak nedir

Bu aileyi c*n çarpmış başka bi açıklaması olamaz. Ya da gelin exorcist gibi bişey Allah affetsin.

Tasınızı yatağınızı toplayıp gidin diyeceğim de onun için de ekonomik rahatlık şart. İşi olan işini birakip nereye gitsin, o da kolay değil. Hadi biriniz kalktı gitti herkes nereye gidip düzen kuracak. Zaten her türlü izinizi sürüp başınıza gene dert olma ihtimalleri yüksek Kimse zarar görmeden bir çözüm bulunur inşallah

Okurken ruhum daraldı bunaldım. Sizi ve çocuklarınızı ölümle tehdit ediyor resmen. Aileniz yanaşmıyorsa uzak durmaya siz tüm bağları koparın. Mahkemeye filan zaten başvuracaksınız imkanınız varsa taşının. Uzaklaşın yani bela resmen geliyorum diyor. Allah esirgesin. İkisinin de yatarak tedaviye ihtiyacı var bence ilaçla filan olacak gibi değil anlatılana bakarsa

Daha önce bi konu açmıştım bu doğum yapınca annem kırkına kadar bakayım yazıktır demişti biz karışma dedik ama hayır bakacam günah demişti o zaman bu kadın annemi dövmüştü o zamanda burdan bazıları loğusa ya yalnz bırakmasaydınz gelinle kim bilir ne söyledi dayak yedi demişti abimden bu kadar korkan bi annenin geline bişey demeye cesareti olabilir mi sizce zaten sonunu bildiğimiz için haliyle yazdım annem bizden gizli gidip sorunlar büyümeden kızım yapma diyecekti orda annemi dövecekti o zaman kucağında bebeği vardı dokunmamıştık günlerce ağladım bişey yapamadım diye aynı sonu yaşamamak için dövdük neticede yazıdada dedim ya bizden sonra anneme doğru gitmiş muhtemelen yine dövmeye gidiyordu orda da kardeşlerim varmış dövmüş bunu dedim önüne gelen gelinini dövmüyor yani durum farklı mesela başka bi gelinimiz var melek gibi Allah ondan razı olsun o gitse annemi dövse asla inanmam ve derim ki yani mecbur kalmıçtır annem başlatmıştır kendini savunmak zorunda kalmıştır konduramam bile yani herkes bir olmuyor malesef

Yarısına kadar dayandım okudum ama uzak durun ne yapıyorlarsa yapsınlar niye sürekli olayların içindesiniz

Yarısına kadar dayandım okudum ama uzak durun ne yapıyorlarsa yapsınlar niye sürekli olayların içindesiniz
Sabaha kadar konuşup karar verdik sadece toplu gidip aile birimine başvuracaz bize yaklaşamayacak anne babanın da kendi tercihi onlara karışmayacaz artık

Anneniz babanız me derse desin gidin polise gerekirse her gün gidin şikayet edin. Kadın sizi tehdid ettiği zaman ses kaydı ekran görüntüsü falan alın elinizde kanıt bulunsun,iftira atarsa o kanıtları sunarsınız. Hiç aile büyüğünüz falan yok mu biri konuşsun abinizle. Aklını başına alsın. Allah ıslah etsin inşallah.

Tüm deliller var bizde zaten ilk şikayet ettiğinde sunduk bakın bu kadın sürekli karakolu arıyor abimi şikayet ediyor uzaklaştırma alıyor adliye çıkışı da abimle yemek yiyip geziyor dedik kamoyunu da meşgul ediyor dedik şimdi dün gece herkesn evinin önünde bıçak ve sopayla gezmiş onları da çektik bakalım ne karar çıkacak

Ayyy Allah yardımcınız olsun. Çok üzüldüm sizin adınıza

Ayyy Allah yardımcınız olsun. Çok üzüldüm sizin adınıza
Hepsi anne bababının suçu ezelden beri bir hayırsıza odaklanıp sekizini atarsanz o bi hayırsz herkese sebep olur zaten üç çocuğn üstünde doğum yapanların vebal işlediğini düşünüyorm bir insan daha fazlasına yetemez çünkü yetiştiremez tüm kardeşler anlaşamaz birbirini sevemez olmaz yani Allah razı olsun teşekkür ederm iyi dilekleriniz için

Bu ne beladır böyle, bu mesajları paylaşımları polise gösterin size koruma versinler , sizin yerinizde olsam evimi taşır izimi kaybettirir bu pisliklerden ömür boyu kurtulurdum, sizde de suç var madem kardeşiniz böyle bir pislik ne diye görüşürsünüz onunla ve karısı ile , ne halleri varsa görsünler, babanız ne diye uğraşmış bu cinsi bozukla ...

İlk önce acıdık görüştük bu psikolojik ilaç zamanı kıyamadk sonra mesafe koyduk anne baba görüşünce onlara fiziki zarar vermesin diye samimi olmadan iletişim vardı yani gitme gelme yoktu bi arama sorma yoktu sadece küs değildik anneye babaya bi sorun çıkardıklarında neden yaptınız vs vs diyebilmek için küslük yoktu

hiçbir sözün karşılığı dövmek olamaz olmamalı.
önüne gelen dövüyor derken kastettiğim buydu.
anneniz dayak yediğinde şikayetçi olsaydınız.
hem madem bu kadar dövmeyi biliyorsunuz 9 kardeş toplanıp abinizi dövün.
çocuklarınızı tehdit ediyor asıyor kesiyor toplaşıp dövsenize madem.

Zaten dövmek olmamalı o zaman annemle yalnızlardı evde biz yoktuk sadece ayırmaya gittik ve loğusaydı benim eşim aldı evden çıkardı annesigile bıraktı annem şikayetçi olmadktan sonra iftira da atamazdk ordaydık gördük vs vs diye yoktuk çünkü o yüzden konu öyle kapandı abim konusunda haklısınız ama bu zamana kadar anne babasını maddi sömürme onlara argo davranış dışında bize yanaşamadı ki dövelim anne baba da size ne tavrındaydı karısı başlattığı için abimi uyardık bak amacı senden kurtulmak bizi ve seni kışkırtacak zaten uzaklaştırman var uyma sakın şuna dedik ama bizim adam akıllı konuştuğumuzu duyunca zaten namus yönünden iftira attı hani sessiz kalınamaz bişey ya bizde kendimize engel olamadk sonra da zaten abimi devreye koydu şimdi de onunla uğraşıyorz durum böyle oldu abi şerefsz abiye ses yok kıza var gibi değil abinin şerefsizliği anne babayaydı onlarda halinden memnundu ama kadının tuzağına düştük bi yerde herşey onun istediği gibi işliyor inşallah Allah bian önce ikisinin de belasını verin önce abimin sonra onun

Vay arkadaş biz ne okuduk.
Cennet mahallesi desem değil daha çok elm sokağı kabusu.
Sizin eşlerinizin eli armut mu topluyor anlamadım ki.
E Bu yaşında hala oğullarının peşinden koşan anne-baba var bi de biz ne diyelim. 3 kere ev eşyası satılır mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…