Ciddi anlamda fal bakan

Bir konuda ikilemde kalmışsın şunumu yapsam bunu mu yapsam diye kara kara düşünüyorsun bence oluruna bırakmalısın evlimisin bilmiyorum ama eşinle ya da sevgilinle ilgili bir konuda şüphelenmişsin ama bence boşuna üzmüşsün kendini. İşin biraz sanki kötüye gidiyor yeni bir iş bulacaksın orası sana daha iyi gelecek bu kadar gördüm

TSK ederim ama isim yok tek sorunum da o :) nisanlim sadik yani bana sevindim

Canim falin cok guzel cikmis :)) yalniz iki tane foto acilmadi bende ona gore konuşcam.. cokkkk buyk iki kismet var sana gelior hizli sekilde :)) bide iki haber gelcek cok yakinda cok sevinceksin :)) biri kismetle ilgili biride baska guzel bisey.. bi yere gidiosun kalabalik ama goz onunde olcaksin insanlar senden bahsedecek bi sure guzelliginle ilgli yani :)) ve bi bulusma görüyorum aranizda kalp var yeni bi ask var hatta karsindaki kisiyi durtukleyen biri var.. yani desteklior senle gorusmesini ve cesaret verior ona oda senle bulusma cesaretini gosterior :)) bole mesafelisiniz hani sarmas dolas deil ilk bulusma olurya oyle :) gorduklerim bu kdr canim :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok teşekkürler çok sevindirdin beni ben yine aynı soruyu soracam o kişinin fiziksel özellikleri gözüküyor mu ? :)

Birisi var mi acaba yani gercekten bu isten anlayan birisi????

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

yakın zamanlarda instagram aracılığıyla inzivaya çekilmiş ama bir yakınım aracılıgıyla keşfettiğim müthiş bir falcı buldum. Ben müdavimi oldum. Fiyatları da baya uygun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…