Ciddi anlamda fal bakan

Lene sabah arkadas falini baba glnderdi baktirmak istiyor cocugu olmuyor kac senedir $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401431928.462159.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401431944.101205.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401431957.121725.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401431970.261629.jpg

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Lene sabah arkadas falini baba glnderdi baktirmak istiyor cocugu olmuyor kac senedirEki Görüntüle 1136934 Eki Görüntüle 1136936 Eki Görüntüle 1136938 Eki Görüntüle 1136939

Bir oglan cocuğu görünüyor kafası biraz normal dan büyük , karamsar bir insan psikolocisi baya bozulmuş yollarını kendisi kapatmış düşüncelerine hakim olamıyor , biraz zamanla bebek göründü ama hemen olcak gibi görünmüyor başka ülke yada sehire gidicek kendini üzüntüden mutsuz yapmış ilk önce kendisine biraz ceki düzen vermesi lazım :)

Kizlar falima bakanin falina bakarimmm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401448847080.jpg
    $1401448847080.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 43
  • $1401448858889.jpg
    $1401448858889.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 44
  • $1401448871894.jpg
    $1401448871894.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 44
  • $1401448888568.jpg
    $1401448888568.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 45
  • $1401448902893.jpg
    $1401448902893.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 51

Canim falinda baya sey var karisik yani.. insan iliskilerin cok karisik. Cevren cok kalabalik. Yakin zamanda birinden ayrilmissin kiz veya erkek bilemicem veya ayrilcaksin aran acilcak yani.. cok dusuncelisin aklinda bikac plan var ama emin deilsin hangisini nasil yapcagni surekli dusunuosun. Hatta birinde bi bayan var etine dolgun ve seni baya sıkıyor ve onun yuznden o konuda ilerleyemiorsun seni engellior yapismis sana. Sana bi hediye gelcek zor zmaanlarinda kucuk ama degeri buyk senin icin ve seni mutlu edecek zor gunlerinde.. bir kisi var iki yuzlu karşılacaksin ama daha deil yaknda biryle taniscaksin o insana dikkat et cnm veee bitane kalp goruyorum tertemiz seni seven birisi var ve cok temiz bi sevgi bu ondan korkma :)) smdlk gordklerm bu kdr cnm sende bana tarot bakarmisn ve ne gerekio ona bakman icn hic anlamiormda :))

Çok çalkantılı bir döneme giriyorsun canım kafan karışık hayatın karışık. Çok sert bakışlı bir erkek bir şeye felaket kızmış canı çok sıkılmış bazı şeylere. siz bir erkekle yakınlaşıyorsunuz ama dikkat edin sizin göremediğiniz etrafınızda bu ilişkiye engel olmaya çalışan bir erkek var pis pis sırıtıyor. Yola gitmeyi düşünüyorsunuz birinin ardından ama kararsızsınız. Dört beş kişi yolculuk var. Mutlu edecek seni bir olay yaşayacaksın sıkıntının içinde iyi gelecek sana ama bol bol dua et bu sıkıntılı dönemi atlatman için çünkü çok zorlu geçecek canım.

Canim falinda baya sey var karisik yani.. insan iliskilerin cok karisik. Cevren cok kalabalik. Yakin zamanda birinden ayrilmissin kiz veya erkek bilemicem veya ayrilcaksin aran acilcak yani.. cok dusuncelisin aklinda bikac plan var ama emin deilsin hangisini nasil yapcagni surekli dusunuosun. Hatta birinde bi bayan var etine dolgun ve seni baya sıkıyor ve onun yuznden o konuda ilerleyemiorsun seni engellior yapismis sana. Sana bi hediye gelcek zor zmaanlarinda kucuk ama degeri buyk senin icin ve seni mutlu edecek zor gunlerinde.. bir kisi var iki yuzlu karşılacaksin ama daha deil yaknda biryle taniscaksin o insana dikkat et cnm veee bitane kalp goruyorum tertemiz seni seven birisi var ve cok temiz bi sevgi bu ondan korkma :)) smdlk gordklerm bu kdr cnm sende bana tarot bakarmisn ve ne gerekio ona bakman icn hic anlamiormda :))

teşekür ederim canım emeğine sağlık, sen hem çalışıp hem okuyomusun bilmiyorumama kariyer ile ilgili güzel şeyler çıktı hatta yeni hedeflerin falan var bu konuda yeni şeylere başlıyabilirsin
geneş olarak olumlu gözüküyor hayatın mücadelerin eskiden de vardı haytta ilgili şimdidde devam edicek gibi gözüküyor
bi durgunluk hakim sana son zamanlarda bir beyden bişeyler bekliyosun olmaz diyemem ama kesin olurda diyemem yaz aylarına doğru temmuz ağustos arkadaş ortamında olumlu gelişmeler olucak bununla ilgili, yani kafanda kestirdiğin çocukla birlikte olmak istiyorsun heralde olumlu gibi sonu
umarım her şey gönlünce olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTEi
içiniz o kadar temiz ki sanki kendiniz içinizi karartıyorsunuz gibi geldi bana. Boynunuz bükülmüş biriyle kara kara düşünüyorsunuz ne yapıcaz diye fakat yersiz bir düşünme zaten o kadar temiz ki hayatınız da ki herşey sıkmayın canınızı. Elinizden yakın zamanda yüklü miktarda para çıkartmışsınız ya da çıkartacaksınız.

teşekür ederim canım emeğine sağlık, sen hem çalışıp hem okuyomusun bilmiyorumama kariyer ile ilgili güzel şeyler çıktı hatta yeni hedeflerin falan var bu konuda yeni şeylere başlıyabilirsin
geneş olarak olumlu gözüküyor hayatın mücadelerin eskiden de vardı haytta ilgili şimdidde devam edicek gibi gözüküyor
bi durgunluk hakim sana son zamanlarda bir beyden bişeyler bekliyosun olmaz diyemem ama kesin olurda diyemem yaz aylarına doğru temmuz ağustos arkadaş ortamında olumlu gelişmeler olucak bununla ilgili, yani kafanda kestirdiğin çocukla birlikte olmak istiyorsun heralde olumlu gibi sonu
umarım her şey gönlünce olur

Cok teskkur ederim cnm yuregine saglik :)))

Merhaba falınızı ne için kapattıysanız akıp gitmiş tertemiz görünüyor. Aslında siz çok kısmetli birisiniz fakat etrafınızdakilerden size gelemiyor kısmetiniz özellikle kapınızda çok büyük bir nasip var ama geliyor mu emin olamadım. Ailede büyük bir erkek babanız yada başka biri duyduğu birşeyle ilgili hayretler içerisinde kalıyor çok şaşırıyor. Aklınızda yollar var ama belirsiz kesin çıkmamış. Birinin desteği ile bir erkek çok atıp tutuyor yani güvendiği birşeyler var bu kadar kendinden emin olmakta. Ailenizin içi temiz ama dışarıdan tüm sıkıntılar size geliyor ve biraz maddi sıkıntı gördüm sanki borç mu var ödenmesi gereken ya da başka bir toplu para çıkıyor sanki ama siz tüm olumsuzluklara rağmen üstesinden gelebiliyorsunuz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTEi
içiniz o kadar temiz ki sanki kendiniz içinizi karartıyorsunuz gibi geldi bana. Boynunuz bükülmüş biriyle kara kara düşünüyorsunuz ne yapıcaz diye fakat yersiz bir düşünme zaten o kadar temiz ki hayatınız da ki herşey sıkmayın canınızı. Elinizden yakın zamanda yüklü miktarda para çıkartmışsınız ya da çıkartacaksınız.

Saol canim iliskimle ilgli bsey cikmadi demi

boynunuzu büküp düşünüyorsunuz canım ama düşünmeyin boşa herşey çok güzel olucak tertemiz bir fal ilişkiniz de gayet güzel sıkıntı yok

Saol canim ya ucgundur knusmyduk baya kotu aramiz cok saol iyi geldi sanki bana ipler koptu bu defa gbi hissedyrm saol ocimi rahatlattin

Merhaba falınızı ne için kapattıysanız akıp gitmiş tertemiz görünüyor. Aslında siz çok kısmetli birisiniz fakat etrafınızdakilerden size gelemiyor kısmetiniz özellikle kapınızda çok büyük bir nasip var ama geliyor mu emin olamadım. Ailede büyük bir erkek babanız yada başka biri duyduğu birşeyle ilgili hayretler içerisinde kalıyor çok şaşırıyor. Aklınızda yollar var ama belirsiz kesin çıkmamış. Birinin desteği ile bir erkek çok atıp tutuyor yani güvendiği birşeyler var bu kadar kendinden emin olmakta. Ailenizin içi temiz ama dışarıdan tüm sıkıntılar size geliyor ve biraz maddi sıkıntı gördüm sanki borç mu var ödenmesi gereken ya da başka bir toplu para çıkıyor sanki ama siz tüm olumsuzluklara rağmen üstesinden gelebiliyorsunuz.

teşekür ederim canım emeğine sağlık; genelde ben hatunlarla anlaşamam nedir bu erkek trafiği anlıyamadım
çok şükür bi borcumuz falan da yok parasal konuda orta halli bi aileyiz
size akşama doğru müsait olduğumda bakarım, ders çalışıyorum şimdi msjınızı aldım

Saol canim ya ucgundur knusmyduk baya kotu aramiz cok saol iyi geldi sanki bana ipler koptu bu defa gbi hissedyrm saol ocimi rahatlattin

kesinlikle öyle birşey yok sıkıntı olsa da çözülecek zaten ilişkilerde birbirinize daha da bağlanmak için olur böyle sorunlar

X