Normal arkadaş olduğum erkek ile sohbet ettiğimizde bir detayı fark ettim kafamda soru işaretleri oluştu

Eminim öyle olmuştur😁
Yüzünüzde gözünüz de bir şey olsa yüzünde şu var bu var der herhalde arkadaşınız.öyle düşünmediğinizi soruş tarzınızdan anlıyoruz salak değiliz herhalde bu adam benden hoşlandı öı hoşlanmadı mı diye soruyorsunuz bal gibi 😂
Aslında böyle düşünüyorum ama onun günahını almak istemiyorum çünkü ben ona o gözle hiç bakmadım ama konduramıyorum eğer bana karşı duygu hissediyorsa midem bulanır bu durum çok rahatsız eder beni hayal kırıklığına uğramak istemem şahsen ben ben ona kardeş gözüyle bakan biriyim

Normal arkadaş olduğum bir erkek var özünde iyi birisi aslında ama aşık olduğu sevgilisi vardı kız baya hatalar yaptı derken ayrıldılar aşka küstü herşeye küstü ve afedersiniz şerf***z erkeğe dönüştü o kız onun psikolojisini bozdu her neyse ben hep elimden geldiğince teselli etmeye çalıştım falan filan yeri geldi espriler şakalar yeri geldi ben derdimi paylaştım o teselli etti bu süreçte birbirimizle sohbet ederken hep göz teması kurardık dikkat ettim son 2 - 3 buluşmamız da konuşurken göz teması kurmuyor ben bakınca hemen gözünü kaçırıyor buna anlam veremedim ona da sordum bi şey mi oldu falan yo farkında değilim diyo yanlış anladın diyor bakıyorum ya işte diyo sonra gmz göze gelince tekrar gözünü çeviriyor gerçekten anlam veremedim bir erkek, normal bir kız arkadaşına bile olsa neden bi anda göz temasını kurmamaya başlar gözünü kaçırır cidden ilginç geldi bana bu sizin fikirlerinizi almak istiyorum kızlar

Uyuşturucu benzeri bir şey kullanıyordur, gözlerinin kızarıklığı ortaya çıkmasın diye bakmıyordur dikdik.

Yeşilçam ya da lise çağında değilseniz bu göz göze gelmeye utanma vs durumları gerçek hayatta çok zor.

Hoşlanmaya başlamış olabilir sonuçta bi ilişkiden çıkmış zaman geçiriyorsunuz duygusal boşluktadır falan
sevgilisinden sonra aşka küstü başka bir sürü kızlarla takıldı bildiğiniz şrfs z erkek modeli oldu pek yakıştıramadım ona bu hallerini ve ona da söyledim o da haklısın ama böyleyim artk dedi bişi demedim ne diyim bende kendi bilir kendi hayatı yani . Ama bunları konuşurken hep göz teması vardı yakın zamanda işte ay ne bilym ya çok rahatsız edici bir şey arkadaşm kardeşm dediğm erkek için böyle acaba demek günahını alıyorumdur ins diyorum kızlar çünkü eğer şüphelerim gerçek ise arkadaşlığımı bitircem ama konduramıyorum da ne biliyim ya

Sevgiliniz için bir sürü şey yazmıştık, zahmet edip cevap vermediniz. Şimdi de eskiden iyi olup sevgilisinden ayrılınca bir sürü kızla takılıp şrfsz bir erkek modeli olan arkadaşınız için cevap bekliyorsunuz. N'apalım, verelim mi cevap?

Normal arkadaş olduğum bir erkek var özünde iyi birisi aslında ama aşık olduğu sevgilisi vardı kız baya hatalar yaptı derken ayrıldılar aşka küstü herşeye küstü ve afedersiniz şerf***z erkeğe dönüştü o kız onun psikolojisini bozdu her neyse ben hep elimden geldiğince teselli etmeye çalıştım falan filan yeri geldi espriler şakalar yeri geldi ben derdimi paylaştım o teselli etti bu süreçte birbirimizle sohbet ederken hep göz teması kurardık dikkat ettim son 2 - 3 buluşmamız da konuşurken göz teması kurmuyor ben bakınca hemen gözünü kaçırıyor buna anlam veremedim ona da sordum bi şey mi oldu falan yo farkında değilim diyo yanlış anladın diyor bakıyorum ya işte diyo sonra gmz göze gelince tekrar gözünü çeviriyor gerçekten anlam veremedim bir erkek, normal bir kız arkadaşına bile olsa neden bi anda göz temasını kurmamaya başlar gözünü kaçırır cidden ilginç geldi bana bu sizin fikirlerinizi almak istiyorum kızlar

Bu ozunde iyi arkadas tutuklanan sevgilin mi?

Baymistir muhabbetin. Dinlemiyordur. Sen bir şey mi hissetmesini istersin ?

Benim sevgilim daha mahkemeye çıkmafı hala metriste ve ilk mahkeme 6 ay sürer diyor herkes. Yani sorduğum kişi sevgilim değil normal arkadasım
Daha iki güne kadar sevgilim kodese düştü diye dert yanıyodun ne ara kankanın bakışlarından nem kapar oldun? Boş bardakları tazeleyeyim mi diyorsun?

Daha iki güne kadar sevgiline dert yanıyodun ne ara kankanın bakışlarından nem kapar oldun? Boş bardakları tazeleyeyim mi diyorsun?
Sevgilin hapse niye düşmüş deyince kaçanzi yine. 🤣 Arkadaşın sana aşık diyelim diye bekliyor olabilir, bir dalı tutmadan diğerini bırakmayangiller

Neden dusmus kodese?
benim sevgilimi arkadşları kavgaya çağırmış sevgilim de gelirim kardeşim demiş :)))) beyinsiz sevgilim kendisiyle alakası bile olmayan insanlarla arkadaşı için kavgaya dahil olmuş suçu bu.. haftada 1 45 dk kapalı görüş var işte bu hafta açık görüş olcak. Hep soruyorum ona neden böyle bir saçmalık yaptın diye çok büyük bir boşluğuma denk geldi diyo çok pişmanım nasıl böyle bir cahillik yaptm diyo çok kızıyo kendine . Kızlar onu kaybetmek çok ağır geldi kalbim ağrıyo yemin ederim ki kalbim ağrıyo

benim sevgilimi arkadşları kavgaya çağırmış sevgilim de gelirim kardeşim demiş :)))) beyinsiz sevgilim kendisiyle alakası bile olmayan insanlarla arkadaşı için kavgaya dahil olmuş suçu bu.. haftada 1 45 dk kapalı görüş var işte bu hafta açık görüş olcak. Hep soruyorum ona neden böyle bir saçmalık yaptın diye çok büyük bir boşluğuma denk geldi diyo çok pişmanım nasıl böyle bir cahillik yaptm diyo çok kızıyo kendine . Kızlar onu kaybetmek çok ağır geldi kalbim ağrıyo yemin ederim ki kalbim ağrıyo
Hm kavga etti diye Metris'e koymuşlar yani

Bence ondan hoşlanıyorsun ve onunla hoşlanmasını istiyorsun. Ponçik ponçik duygular. Ama bence o sizde ki enerjiyi farketti ondan göz teması kurmuyor

Senin ondan hoşlandığını düşünmüştür. Umut etme diye bakmamaya çalışıyordur. Kendince uzak durmaya çalışıyor işte.

Kız ve erkek bu kadar yakın arkadaş olamaz bence. Eşli değilse görüşmeler zaten siz flört ediyor gibisiniz. Gereksiz yani arkadaş değilsiniz bence.

Senden hoşlandığını söylememizi istiyorsun bence.Midem bulanır, konduramam falan diyorsun ama bana hiç öyle gelmedi.Sende boş degilsin ve öyle olmasını istiyorsun.

sevgilisinden sonra aşka küstü başka bir sürü kızlarla takıldı bildiğiniz şrfs z erkek modeli oldu pek yakıştıramadım ona bu hallerini ve ona da söyledim o da haklısın ama böyleyim artk dedi bişi demedim ne diyim bende kendi bilir kendi hayatı yani . Ama bunları konuşurken hep göz teması vardı yakın zamanda işte ay ne bilym ya çok rahatsız edici bir şey arkadaşm kardeşm dediğm erkek için böyle acaba demek günahını alıyorumdur ins diyorum kızlar çünkü eğer şüphelerim gerçek ise arkadaşlığımı bitircem ama konduramıyorum da ne biliyim ya
Şu durum ne kadar karakter yoksunu bir insanla arkadaş olduğunuzu gösteriyor. Kız arkadaşı aşka küstürmüş ne demek çok mu dizi izliyor bu çocuk. Erkek ve kadın kardeş gibi olamaz zamanla aşka dönüşen birşeyler olur bir taraf için.

X