Ciddi anlamda fal bakan

sende bana bakacaktın hemde 2 gundur ama :2::2:

Falınn be kadar da güzel çıkmış çok farklı çıkmış :) bir adam var bayaa bir uzun boylu esmer birisi. Senin geçmişine dayanıyor bu adam ve hala da yanında ileridede senin yanında olacak. Sana her zaman destek çıkan, seven birisi var galiba o adam bu . Bazen sevilmediğini hissediyorsun çünkü o esmer adam biraz fazla odun ve sana açılamıyor. Sen de hiç bu adamın seni sevebileceğini tahmin etmemişsin. Ama sana söylim bir iki aya sana açılacak :) başka hiçbir sıkıntı gözükmedi sadece ben bu adamı gördüm ve adam çok iyi birisi istersen bugün tekrar iç ben tekrar bakim bakalım bugün ne çıkacak :)

nasıl yanı aynı anda bakmışız.
evet boyle bır adam var
ve ben 1.5 yıl sonunda yenı farkettım.keşke varya açılsa keşke.. umarım dedıklerın cıkar.. cok ısterım
teşekkür ederim.bugun genemı içsem napsam.

Son düzenleme:

Evet bugün ikimizde yine içelim bak enerjilerimiz uyuştu :) ama bak göreceksin bu adam olacak iki aya kadar hem de :)

Evet bugün ikimizde yine içelim bak enerjilerimiz uyuştu :) ama bak göreceksin bu adam olacak iki aya kadar hem de :)

ıcecegım bugun tekrar :):) ben sana sadece kafamda bırısı var demiştim sen esmer ve geçmişe dayalı bırısı demen benı sok ettı evet son zamanlarda ılgılendıgını bellı etmeye başladı ama dostcamı farklı anlamdamı oldugunu anlamıyordum.inşallah olur.
teşekkür ederim.

:) gerçekten de senin de görmen lazım dipten üst tarafa kadar bir insan var ve esmer :)

merhaba bugunkü resimlerim bakabilirsen sevinirim.

cloudia sana genel tarot baktım

cloudia sana genel tarot baktım

tam olarak çalkantılı bır dönem icerisinde oldugunu kartların gösteriyor.ancak kendını bıraz agırdan satman ve olacak olayları zamana bırakman gerekiyor.çevrende kıskanc birisi var ,bu kisi ayagını kaydırıp yerıne gecmek isteyen birisi.bır kac gün icerisinde arkadas cevrenden birisi ile şiddetli bir münakasa yaşayacaksın olarak kart çıktı.Ancak bu doğrudan kavgası verilen bir çatışma olmayabilir. Çevrenden bir kişinin ilişkiyi rahatsız ettiğini gösterir. Aynı zamanda, yeni bir partneri elde etmeye çabalar ve kur yaparken yalnız olmadığı — kıskanç rakiplerimizin bulunduğu anlamına da gelebilir. Ayrıca eğer bu tehdidi ciddiye alır ve onunla akıllıca mücadele edecek olursan, ne olursa olsun bu deneyimden sağ çıkacağının işareti de vardır.bazı şeylerın kendılıgınden gelişmesini beklemelisin ve bılkı oda senı düşünüyor .bir zaman sonra olacak bu kişi yaşamın ve gelişimimin için derin bir önemi olan kalıcı bir arkadaşlık, yaşam ortaklığı veya evlilik ile sonuçlanacak olan bir ilişkiye girmeni sağlayacak.Sana bu bekleme içerisinde bir haber gelecek ancak bu habere önem vermeyıp,sana haberı getirecek olan kişiyede dikkat etmen gerekmekte.
Çevrendeki insanlar sıkıntılı günler yaşayacak malesef.bu sıkıntılar aıle içerisinde gözükmekte malesef.
Ev, iş veya kariyer değiştirecek olman ancak bu değişiklikten kaygı duydugunu gösteren bır kartın var ve bu değişiklik hakkında olumlu olarak sonuçlanacak.

benimde fincanıma sen bakarmısın?

benimde fincanıma sen bakarmısın?

Son düzenleme:

Yine okunmuyor

bende bılmıyorum bır kez daha yazdım tekrar.
sende bana bakarmısın? bende burada beklıyorum ama

tam olarak çalkantılı bır dönem icerisinde oldugunu kartların gösteriyor.ancak kendını bıraz agırdan satman ve olacak olayları zamana bırakman gerekiyor.çevrende kıskanc birisi var ,bu kisi ayagını kaydırıp yerıne gecmek isteyen birisi.bır kac gün icerisinde arkadas cevrenden birisi ile şiddetli bir münakasa yaşayacaksın olarak kart çıktı.Ancak bu doğrudan kavgası verilen bir çatışma olmayabilir. Çevrenden bir kişinin ilişkiyi rahatsız ettiğini gösterir. Aynı zamanda, yeni bir partneri elde etmeye çabalar ve kur yaparken yalnız olmadığı — kıskanç rakiplerimizin bulunduğu anlamına da gelebilir. Ayrıca eğer bu tehdidi ciddiye alır ve onunla akıllıca mücadele edecek olursan, ne olursa olsun bu deneyimden sağ çıkacağının işareti de vardır.bazı şeylerın kendılıgınden gelişmesini beklemelisin ve bılkı oda senı düşünüyor .bir zaman sonra olacak bu kişi yaşamın ve gelişimimin için derin bir önemi olan kalıcı bir arkadaşlık, yaşam ortaklığı veya evlilik ile sonuçlanacak olan bir ilişkiye girmeni sağlayacak.Sana bu bekleme içerisinde bir haber gelecek ancak bu habere önem vermeyıp,sana haberı getirecek olan kişiyede dikkat etmen gerekmekte.
Çevrendeki insanlar sıkıntılı günler yaşayacak malesef.bu sıkıntılar aıle içerisinde gözükmekte malesef.
Ev, iş veya kariyer değiştirecek olman ancak bu değişiklikten kaygı duydugunu gösteren bır kartın var ve bu değişiklik hakkında olumlu olarak sonuçlanacak. bir daha atıyorum ama neden gözükmediğini bende anlamadım.

merhaba bugunkü resimlerim bakabilirsen sevinirim.

Aaaaa bak yine o uzun boylu esmer eniştemiz çıkmış hem tabakta hem fincanda :) sen sanki onu bayaa bir düşünüyorsun :) ama hiç merak etme o seni daha fazla düşünüyor hatta seni bir şeyden fena halde kıskanmış ve gözyaşı dökmüş :) çok romantik bir adam bu ama aynı zamanda da odunun teki :) iş hayatında gelişmeşer var şu an biraz kötüye gidiyor gibi ama hiç merak etme en fazla üç haftay kadar düzelecek :) başka soracağın bir şey varmı ona göre yorumlim istersen :)

adamın tıpını bıraz tarıf edebilirmisin? adım ne zaman atar bellı oluyormu?
yüksek yapıyorum nasıl sonuçlanacak sınavlar?
aıle ile ilgili ya işte ne görüyorsan anlatırsan sevınırım.aşk ,aile,sağlık,eğitim,iş ile ilgili ? bu cok kısa olmuş gibi geldide..

Adam böyle uzun boylu hafif iri esmer iki aya kadar adım atacak :)

Sınavların iyi geçecek ama daha fazla çalışman lazım biraz boş vermişsin

Aile ilgili biraz sorun olabilir biraz ailene cevap vermemeye ne deseler evet demeye çalış çünkü aile konusunda biraz sıkıntılı bir dönemdesin

Hafif önemsiz bir sağlık sorunu atlatabilirsin dikkat et kendine ve streslernmemeye çalış :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…