Ciddi anlamda fal bakan

Bu ne bicim bir fal sekerim, bu yasta icin neden bu kadar karanlik :2::2: Seni cekemeyen bir suru insan var, etrafindaki kizlara dikkat et, ozelini, sirlarini, kalbini hicbir seyini anlatma Kimseye guvenme yani, dost sandiklarin bile sana inanilmaz haset.

Sen sanki birinden hoslanmissin, ates burclarindan olabilir. Gec bence, hayal ettigin gibi olmaz, senden cok farkli birisi bu, birbirinizle uyumlu degilsiniz, sen zaten yakinda baska tarafa bakmaya baslayacaksin.

3. resme bakarsan kafa kafaya vermis 2 kisi var, ayni kalbi paylasiyorlar. Sana cok guzel bir ask var, hem de tanidigin, cevrenden olan bir erkekle, seninle yasit olabilir. Uzun boylu, kumral bence yakisikli Sana yaklasti mi bilmem ama sen de farkinda olabilirsin, yaklasmadiysa da bu yaz kesinlikle yaklasir, kim oldugunu anlarsin Tanidigin, adini bildigin biri. Bu resmin tam karsisinda bir gunes var, yaz aski da olabilir Yani seni guzel bir yaz bekliyor, tadini cikar

Son düzenleme:
Çok teşekkürler ağzına sağlık ben kim olduğunu tahmin edebiliyorum :) ben tekrar içtim onuda gönderimmi ? :)
Ç

Sekerim, 4.cu resimde bildigin opusen cift resmi var Mutlu bir iliskin var, ya da su an kafanda olmasa bile mutlu bir iliskiye baslayacaksin.

Bir de sen arkadas cevrenden mi dertlisin, etrafinda abuk subuk insanlarla cevrili oldugunu dusunuyorsun cogunlukla. Etrafindaki insanlar bence de garip, cins. Bu insanlar yuzunden mi bilemicem ama sen cok streslisin sekerim, stres seviyeni bence azaltmaya calis, kendine zarar.

Anladigim kadariyla senin derdin cogunlukla is bu siralar. KPSS yi dusunmeden hemen once sen 2 secenek arasinda kalmissin sanirim, ya da yakin zamanda kalacaksin. Bir de gecmiste bir isyerinden cok sikinti cekmissin sanirim. Genel anlamda ozel sektorden ceken cok insan var, sanirim sen de onlardan birisin ve artik bikmissin, dilegin memuriyet, dilegin olacak ama zamani ve mucadelesi var. Bir de yer degistirme soz konusu olabilir, is icin dikkat

Çok teşekkürler ağzına sağlık ben kim olduğunu tahmin edebiliyorum :) ben tekrar içtim onuda gönderimmi ? :)
Ç

Benim fincanıda yorumlar mısın? Kendi kendime baka mıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende size bakarım fincanımı paylaştım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

teşekkürler :)

ilişkim veya düşündüğüm biri yok işim olana kadar da olmaz diye düşünüyorum ama olduğunda hayırlısı olur mutlu olur son olur inşallah..

evet öyle düşünüyorum arkadaş çevremden yana sıkıntım var.. ailem de dahil aslında. ısrarla anlamak istemiyor kimse sanki... bunalıyorum yer yer.
insanlar, ailem yüzünden iş durumunu düşünmem yüzünden evde durmam yüzünden.. çok düşünce var... eskisine oranla daha iyiyim zorluyorum sabır çekiyorum belki bu da ayrıca bi sıkıntı yaratıyor ama zorluyorum inşallah, azaltmalıyım daha.

bu seçeneklerden birini seçecek miyim ve hayırlı mı olacak? evet bi kere 2 ay girdim işe daha da çekiniyorum memuriyet olsun o zamana kadar da uygun güzel bir iş olursa bakarım diyorum artık. bu sene olmayacak gibi mi duruyor kpss ? :26: yer değiştirme nedense bana iyi gelecek gibi geliyor zaten ama hayırlısı önce tabi. iş olursa çoğu sıkıntım azalacak gibi...

Son düzenleme:

Kocaman bir z harfi çıkmış çok net bir şekilde gözüküyor :) bu akşam saat dokuz on civarında çok güzel bir haber alacaksın içime öyle doğuyor yanılmıyorsam :) sevgilin var sanırım biraz şüphelenmişsin ondan sanırım ama hiç merak etme o seni seviyor sevgilin yoksa da iki ay içerisinde sevgilin olacak. İşkerin sanki iyiye dığru gidiyor, küs olduğun birisi var senden özür dileyecek :) beklediğin telefonu alacaksın benden bu kadar sormak istediğin bir şey var mı ? :)
Hadii sıra sende :)

cherry canım yükledim fotoğrafları iş için kapattım müsait olduğunda bakarsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…