-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Ayyy canımmm o zaman ben oradan yatak örtüsü de almayı düşünüyorum, bu konuda bana yardımcı olursan çok sevinirim :1hug:

darıca da mı oturuyorsun sen, orada hangi mağazadan aldın acaba kendi mağazası mı yoksa home sweet home ürünlerini satan bir mağaza mı

darıca da mı oturuyorsun sen, orada hangi mağazadan aldın acaba kendi mağazası mı yoksa home sweet home ürünlerini satan bir mağaza mı

Gebzedeki Kahraman Çeyiz den aldım canım.. Home Sweet Home un ürünlerini satıyor, ama sen hangi mağazaya git dersen ben ona giderim kaydirigubbakcemile3

kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı
kızlar nettiniz gözünüzü seveyim ya bu kadar okurken başım döniiii

şu indirimi samsunda da yapamaz mıyız mafoldumben

Sonbahar14 çok tşk ederm cnm bnm sende güle güle kullan cnm........tatlım ben çeyiz seti aldımdan tek parça olarak cezve takımınn fiyatını bilmiorum :çok üzgünüm:

Füsuncum baktım annenin söylediği gbi kötü diil kuşum ya kaydirigubbakcemile3
Aldığın yatak örtüsü güzel ama dha şık bişey dha alabilrsin cnm 2 tane olsa bişey olmaz yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…