-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

zeynep sultan samsunda ki satis yapan firmalari ogreneyim bir konusuruz olmazsa
canım yeni açıldı home sweet home bildiğin yani onu satan başka bir yer değil :) gül züccaciye adı da
zeynep sultan :) sayfalarımı okuyon kısss
kız yok ya açıktı baktım kimsenin yazdığı yok rapor yazıyordum bir yandan :)
em4561, mayself, merve20, zeynep sultan nasılsınızzz

sağol canım iyiyim çok şükür sen nasılsınnnn

tamam canim gul zuccaciye evet biliyorum himmm simdi orada nasil yapabiliriz bunu bir arastirayim ben haber veririm

ama kizlar ist. avrupa ya da anadolu hic farketmez hangi magazasi olursa hic sorun degil cok kolay bir sekilde yardimci olurum haberiniz olsun

tamam canim gul zuccaciye evet biliyorum himmm simdi orada nasil yapabiliriz bunu bir arastirayim ben haber veririm

ama kizlar ist. avrupa ya da anadolu hic farketmez hangi magazasi olursa hic sorun degil cok kolay bir sekilde yardimci olurum haberiniz olsun

çok sağol canım zaten önümüzdeki ay ancak bakabilirim bende şuan param kalmadı da:eek:

zeynebim kolay gelsin canım :)
adaer aklımızda olsunda ilerleyen zamanlarda da yardımcı olursun banada inşallah dimi canım???

zeynebim kolay gelsin canım :)
adaer aklımızda olsunda ilerleyen zamanlarda da yardımcı olursun banada inşallah dimi canım???

sağol canım benim bugünlük bitirdim çok şükür yarında ders planı yapmam lazım şimdiden derdi aldı ilk sınavından topluca 40 aldık da kafamçokkarıştı

Sonbahar14 çok tşk ederm cnm bnm sende güle güle kullan cnm........tatlım ben çeyiz seti aldımdan tek parça olarak cezve takımınn fiyatını bilmiorum :çok üzgünüm:

teşk.ler tatlım.
tmm cnm bende o tarz bişeyler düşünüyordum ama nişanlım gereksiz görüyor hep cezveyi alamadım bir türlü şu elektrikli olanlardan istiyorum yaa . :KK43:

kıslar bi bakın bakalım ben çok beğendim

çok hoş.çok beğendim.

780238820_badursun-hSUHktZ20HVFQ9U1d3jHKSQo2aSNyK2ST5ZqjUxO.jpg

sizce bu nasıl

X