-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar selam
şimdi bana akıl verin
nişanlım bütün beyaz eşyaları çok önceden aldı ödedi bitirdi bana bir tek set üstü ocak almak kaldı.
bugün sordum cam kapaklıya 317 dedi
cam kapaksıza 285 dedi
ikiside beko marka.
sizce kapaklı mı alayım kapaksız mı ?? alacak olanda babaannem :roflol:

çilek bence de kapaksız al ya
boşuna iş olcak o da sana
pislencek temizlemeye uğraşacaksın

anladım kızlar ne bilim kapaklı güzel duruyo die düşünmüştüm
kapaksızda da şöyle bi durum var o zamanda fayansı temizlicem ve olurda sıçrıyacak bişeler aşağı kayacak oraları nasıl temizlicem
biraz temizlik hastasıyımda-tatlicadiarzu-
neleri düşünüyorum :roflol:

tabi canım orası da var ama
ne bileyim o kadar tanıdığım var hiç birinde kapaklı görmedim ocağı

ay şu anda sinirden ölebilirim yani o dereceyim.Şimdi benim şu bir zamanlar arkadaşım olan ama kardeşiyle ilişkimiz başladığından beri bir tavır olan garip görümcemle konuştum da,ben baştan anlatayım görümcemin bir arkadaşı var kız nişanlımı görünce ay ne karizma falan demiş beğendiğini söylemiş benim görümce de bunu bana söyledi,ne söylüyorsun di mi söyleme bari neyse az önce onları aradım bu arada nişanlım şu anda evde uyuyor gececi sabah geldi işten eve neyse telefonu bu bahsettiğim kız arkadaşı açtı ayyy nasıl sinirden elim ayağım titriyor şu anda kızlar size anlatamam,ayyy diyor ben Sibel in arkadaşıyım vereyim şekerim falan böyle yılışık yılışık konuşmalar.Yani tamam arkadaşıdır gidebilir falan da benimki evde uyuyor ya şimdi birazdan da uyanır zaten offf ya ne bileyim işte kızın o sözlerini biliyorum ya elimde olmadan kıskanıyorum ve ben şimdi buradan çıkamıyorum bir bahane bulmalıyımmmmmm

Ada tatlı kuşum bişi olmaz seninki sana aşık gerisi yalan:d Çilek kapaksız al daha şık duruyor annem. Nisanım naber?

adacımm... sakin ol lütfen... sonuçta nişanlın seni seçti ve seni seviyor... şimdi sık dişini, ilerde evliyken muhakka o kızla ve görümcen ile aynı ortamda bulunacaksın.. o zaman çıldırma sırası onlara gelcek... nişanlın uyanırsa ne olcakki..bence o etrafında olup biteni farkında bile değildir... ve kızıda umursamaz.. sen içini rahat tut güzelim:)))

cnm bnm ya inan kndni nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum:1hug:
aynı olmasada butip bişi bende yaşadım
nişanlıma anlattım,nişanlım bir güsel azarladı ve bidaha gözüme arama beni numar vs ne varsa sil dedi
ogün bugündür ne sesini duydum nede kndni gördüm
inş nişanlında ağırlığını koyar

tamam haklısınız da......işte o da kısmı beni geren,çıktım hava aldım,bir çay içtim aşağıda kendime geleyim falan dedim yok içim neden bilmiyorum ama rahat değil.ama söylediklerinizin mantıklı olduğunun farkındayım da of kızlar kalbim nasıl fena çarpıyor,resmen yüzüm falan kızardı,ay ağlamak istiyorum.allah o görümcemi nasıl biliyorsa öyle yapsın,gerçi yapıyor da zaten bir türlü mutlu olmuyor işte

Ada'm Allah gönlüne sevgi versinde o kızın kimseyi daha fazla gerip huzursuz etmesin (amin). Bu şartlar altında görümcen için anca bunu söyleyebilirim normalde olsa ohoooooooooooooooooo:d

Çocuğada bişi deme sakın kıskandım falan şımartma derim bebem. Görümcenin kulağına muhakkak giderya hani.

adacım merak ettim sorularımı sıralıyorum;

senin yaptırıcağında kuyruklumu olcek??

renk ne renkk acep??

arkası böyle düğmelimi oluyor??

aslında ipli olsa daha iyi olmazmı ??

Ammanınnnnnnnnnn tatlım bu gelinlik çok zariffffffff tülüde öyle uzun olacak di me kaça aldın nan? Bayıldımmm güle güle giyin şimdiden tütyeninede bayılmıştım as önce:d Jartiyerleride içinde mi tütyenin alakaya maydonoz oldu amakaydirigubbakcemile3 Nisanımmmmm sağ ol kuşum net bozuktu anca yapıldı evi falan boyattık yatak oda mıda aldım albümde bakıverin beğenecek misiniz fıstıklarım?

ıpli derken hani büstiyer arkaları oluyorya bağlamalı bağlamalı ondan mı?j Kollar her ikisindede güsell. Güzeldi daha da güzelleştiriyim dedin di mi kuş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…