-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

teşekkür ederim kılar beğenmenize sevindim
evet lepik ya evdekinn üstüne bişi koyamıyoruz çok güzel duruo ama ne biliyim bu sade ama en azndan şık duruyo düşüncesiyle aldım beğendiğinize göre güzel bişi almışım Biricik gitti hee resm ekledm kaçtı

120 tl ye aldım =)

adacım; canım çok güzelmiş.. inş. gelinliğininde istediğin gibi durur.. dantelli falann, jartiyer çorabıda aldınmı tamamdır, hem gelinliği hemde geceyi bir arada çıkarmış olursun valla:)))
hilal cim çok güzelmiş... evt bence boncuklulardan aldım ama kullanırmıyım bilmiyorum.

Son düzenleme:
yooo
sadece fırın-çamaşır mak-buzdolabı ve yatak odası alcam
oturma odası
salon takımı nişanlıma ait onlar alacaklar
ne biliyim bizde almazlar bukadar
alırsa bi çamaşır makinesini kız alır
bir de yatak odası o da belki yani

benim de almam lazım eh ulen ah
böle gördükçe hala bi sürü aksiğim varmış diom

Adacım çok beyendim yaaa alabilirimm bende
bendeee

Günaydın kızlar..hilalcim takımın çok şık güle güle kullan.. annem geçenlerde banada almış böle bi takım..bide ben Bartınlıyım bilirmisiniz bilmem ama tel kırma meşhurdur bizim orda..çok güzel örtüler yapılır bende yaptırdım paketli ama fotoğrafını çekebilirsem paylaşırım kızlar :))

8mart kadınlar gününde işyerimiz bayanlara yemek düzenliyor
müzik filanda var,kurtları dökcez
ve ben başladım ne giysem derdine
en son aldığım elbisemi giyerim sanırım bişi bulamazsam
bayılıyorum şu yemeklere çok eğlenceli oluyor
dün akşam nişanlımı aradım gideyimmi diye
malum askerde şuan ve belki gitmemi istemez die düşündüm
farklı bi ruh hali var şuan orda
git tabi,değişiklik olur senin içinde,iyi olur ama baban bıraksın ve alsın seni dediopuyorumnanaktan
öle işte
inş her zamanki gibi eğlenceli güsel bi yemek olur

oo nisancım... çok sevindim senin adına.. bol bol eğlen.. düğün provası niyetine:))
bizimkininde 16 mart ta personel geceleri var... geçen sene de beraber gitmiştim ama ilk defa girdiğim için onun ortamına çok kasılmıştım.. bu sene bende dökerim artık kurtlarımı:)))
ben de de seninki gibi aynı dert var, ne giysemmmm????

kzılar iki tişörtüm bitti
işte hzuurlarınızda tataaam

Son düzenleme:

kom nerede canım
ben acemiyim kürkçü hanı bile kaç kez sordum da buldum

cnm mısır çarşısında arka kapıdan çıkıp yukarı doğru yürüosun hatta orda sarılganlar die bi yer var içinde çok güzel tabaklar baradakların fln satıldığı bi yer ordan yukarı doğru çıkıosun 1 ya da 2.soldan gir sokağın ortalarında solda görücen hatta anlatamadıysam bulamassan fln telefonunu yazayım olmassa arayıp yol tarifi istersin oraya gittikçe uğrarsın üst kat outlet bölümü ara ara aşağıdaki normal ürünlerden yukarıya çıkartıolar 20TL'ye süper takımlar aldım cnm komun no:02125038100

teşekkrüler levrekim
bi daha yolum düştüğünde orayı da bulcam bukez

biz bayanların böle günlerde başka derdi olmazki :roflol:

levrekim sen de yap
nasılsa elinden gelio
nisancım canım ya ben image den yüklemedim gene de göremiosunbilmiyorumkismile

gülsün hilal saolun kızlar
şimdi giyip denedim
içi dolu daha cici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…