-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bizimde gözümüz yollarda kalmıştı:roflol::roflol::roflol:
özledin dimi:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

kızım fazla kapris yapma adam dönmez valla ıraktan:roflol: :roflol: :roflol:

iyi yapmışsın canımm eee ne var ne yok biricik nazarmı değdi kız çeyizlere ara verdinnbilmiyorumkismile

yok cnm rabbim nazarlardan korusun çeyizlerimi:roflol: :roflol: :roflol:
ara vermiş gibi görünüyorum ama bütün gün nevresim blender peşindeydim sempatiksalakcinniblender alıcam inşllh :1rolleyes:

yok cnm rabbim nazarlardan korusun çeyizlerimi:roflol: :roflol: :roflol:
ara vermiş gibi görünüyorum ama bütün gün nevresim blender peşindeydim sempatiksalakcinniblender alıcam inşllh :1rolleyes:

amin canımsositosositomeğer sessizliğinin arkasında neler varmış delikafadulden

hıh dönmezse dönmesin genciz güzeliz taş gibiyiz bayanssulusmile bize evlencek adam mı yok?

kız biricik bu ne diyo nankaydirigubbakcemile3
kız müjde gencsın güzelsinde bacım inanki böyle adamı ve anasını biraz zor bulursun bence dönsünnsırnaşık şey

yaa cnm ben hiç boş durur muyum ama alıcak bişi kalmadı yaa baya bişey aldım çünki nevresmde beğendiğim oldukça alıcam arayınca olmuyoşakkıdı

anladım canım sen baya kolayladın maşallah artık bundan sonra beğendikçe alırsın orasıda güzelllaklinialirimsmile

anladım canım sen baya kolayladın maşallah artık bundan sonra beğendikçe alırsın orasıda güzelllaklinialirimsmile

öyle yapıcam cnm yaa kaç gündür dolaşmadığım nevresimci kalmadı bi türlü beğendiğim yok arayınca olmuyo zaten beğendikçe alcaksın en iyisihihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…