-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

yok kuzum aricak olsa arardı dünden beri, telefonuda kapalı doal olarak, anlicagınız ona ulaşıcak bi numara bile yok bende şuan. ordan yeni hat alıp aricam seni gider gitmez dedi, ama yok aramıo işte bilmiyorumkismile

ama bak hat alınca demiş, daha fırsta bulamadı belki hat almaya, ilk fırsatta arayacakır eminimmmm yerimseniben

ama bak hat alınca demiş, daha fırsta bulamadı belki hat almaya, ilk fırsatta arayacakır eminimmmm yerimseniben

hat almadanda arayabilirdi ama herhangi biyerden, otelden mesela, veya gider gtmez alsaydı burda haber beklediğimi biliyo neyse sanki sen sucluymuşsn gbi sürekli sana söyleniyorum kuzum kusura bakma, saol tüm teselli etme çabalarn icin :enbuyukkk:

ay yok canım giymedim. zaten daha alınmadı gelinlik.ben elbise giydim. zaten 5 kişi vardı nikahta.

slm kızlar... dün akşam çok güsel geçti opuyorumnanaktan
giyim sorunumuda çözdük dün annemle..sabah 10da çıktık çarşıya..3saat dolaştık
ayakkabı,elbise,bluz aldım kndme..k.valideme kahverengi bluz aldım doğum günü için
sora misafirliğe gittik..saat 5te evdeydim...hemen saçımı yıkadım düzleştirdim giyindim,makyajımı yaptım
saat 6da k.pederimi aramak üzre tlfnumu ararken baktım tlf çalıyo ama yetişemedim.. k.pederimmiş :)
hemen geri aradım.. k.validem çıktı...hazırsan baban gelsin alsın seni dedi.. hazırım gelsin dedim
sora gelip aldı beni..gidince hemen yeni ayakkabılarımı giydim filan herkes maşallah diye diye bi kaldı :kedi:
çok şık olmuşsun ve yeni tanıyanlarda ay pek güselmiş gelinimiz filan diyolar:kedi:
nişanlımın kuzenin halasıyla ilk kez karşılaştık orda
misafirlerin gelmesine yakın beni odaya çağırdı..siyah göz kalemi hediye etti bana. fransadan getirmiş gelirken
:kedi: çok şaşırdım utandım filan kızardım baya...sonuçta ilkkez karşılaşıyoruz ama çok çabuk kaynaştık
okadar kalabalığın içinde kahveleri bana yaptırdılar :bbo: hemde büyük soslukta :roflol:
ama arada kaytardım diğer arkdşa devrettim, al karıştır sen filan diyip resim çekmeye gittim
ikram servisindede büyük rol oynadım :roflol:
1nişanlı 2 evli 1bekar bide ben mutfaktaki işlere baktık ama yani ben diğerlerine göre en uzak yakınlık derecesindeyim
ve hepsinden daha deneyimli çıktım gibi bişi oldu
nasıl yapalım die soru soruluyo şöle olabilir mi filan diyorum
aaa evet daha iyi vs gibi sözlerle karşılaşıyorum
gelin kızımız desen çoğumuzun olduğu gibi ayakları yere basmıyo...ne komut verirsen onu yapıyo :roflol:
arada bi servis işini bırakıp büsürü resim filan çektim
vee o resimlerden bikaçı albümümde yerimseniben
yeni aldığım krem bluzu ve geçenlerde resmini eklediğim ceketi giydim...bakalım sizler beğenecekmisiniz CADIARZU

kızlar şöle bi takım yapsam mı ki acaba yaaa? :uhm:

baharatlık

tencere seti

saklama kabı

zeynebim nasılsın cnm
tatlım yeni gördüm çok sağol kaydirigubbakcemile5
dün taşındım çok şükür baya yorucu oldu ama bitti sonunda küçücük gücel bir odam oldu hatta evim diyim opuyorumnanaktan
yaşasın özgürlük :lepi:
adaer tatlım ben davetiyeni göremedim ya neden ki

bn bugn gelinliğimi aldımm opuyorumnanaktan
güle güle giy canım sade ve şık bence eteği fazla kabarık görünüyor ama bence çok hoş kaydirigubbakcemile2
inşallah hayırlısıyla tamamlansında yayınlarım canımcım ..
off çok yorgunum valla çok
ne güzel canım bak beklediğin zamanlar geldi tadını çıkarmaya bak sağlıkla huzurla oturursunuz bir ömür inşallah:Saruboceq:
deryaaaaaam kız sen de mi gelin olcan aaah benim bebeğim daha geçen diyodun bişwey almayacağm evlenmeyeceğm etmeyeceğm
adama böyle yedirirler lafları kaydirigubbakcemile3
datlummm yemek takımını çok beğendim güzel günlerde kullannnnnn
kızlar şöle bi takım yapsam mı ki acaba yaaa? :uhm:

baharatlık

tencere seti

saklama kabı

canım baharatlıklar hoş bence ama tencere için emaye sanırım kullanışlı olmuyor
beğendiğini al canım bence takım yapayım diye uğraşma renkleri birbirine uysun yeter bence a.s

canım baharatlıklar hoş bence ama tencere için emaye sanırım kullanışlı olmuyor
beğendiğini al canım bence takım yapayım diye uğraşma renkleri birbirine uysun yeter bence a.s

hımmm, gerçi benim daha küçücükken alınmış çelik tencere setim, ve aşkımın bekar evine alıp kullanmadığı (evimizie saklıyomuş boshayallersmile ) teflon tencerelerim var. bunları da hani böyle kalan yemekleri falan koymak için düşündüm, bunlar küçük boyda zaten. emaye iyi olmaz mı ki gerçekten :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…