-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım ben de bunun kelebek desenlisine heves etmiştim aynısı ama bez nevresim gibi dedi annemler flan beğenmediler katalogdan hevesim kaçtı benimde.biraz fazla pamuklu canım örtüye çok müsait değil aslında ama olabilir de yani.bir de beyaz gibi görünüyor ama ekru rengi kreme dönük çizgileri de kahve gibiydi benim dediğimin.

canım krem herşeye uyar eğer ki yatak odanı siyah beyaz flan düşünmüyorsan.
sarevde beğendiğin tonlarda bir nevresim görmüştüm hoşuma gitmişti bulayım eklym

yusum benim dediğim de bu canım bir de kuru temizleme yazıyor

çilekcim bu nasıl çok asil dimi ya

kızlar bu nasıl linens kahvesi biraz acı kahve gibi ama beğendim ben

yusum benim dediğim de bu canım bir de kuru temizleme yazıyor

çilekcim bu nasıl çok asil dimi ya

kızlar bu nasıl linens kahvesi biraz acı kahve gibi ama beğendim ben
zeynep saol canım. ben de birkaç sitede inceledim dediğim gibi sanki kendini hemen salacakmış gibi geliyordu bana. annen beğenmediğine göre o da aynı şeyi düşünmüştür. ya ben çok fazla paralar harcamak istemiyorum yatak örtüsüne. bunun fiyatı da iidi rengi de hoşuma gitmişti ama neyse başka modellere bakarım artık.
geçenlerde bir mağazada kadife yatak örtüsü vardı çook güzel görünüyordu ama 900 dediler ona da akannehir

yok canım annemde katalogda gördü ama ben mağazada görmüştüm
bende çok şatafatlı deli para yatak örtülerinden almak niyetinde değilim ama bunun kumaşı da fazla penye canım gönlüne göre birşey bulursun inşallah

iyiakşamlar herkese opuyorumnanaktan
topik çok hızlı ilerlemiş geçmişi okudum zeynepçim herşeyin çok güzel olmuş Allah güle hüle kullanmayı nasip etsin

iyiakşamlar herkese opuyorumnanaktan
topik çok hızlı ilerlemiş geçmişi okudum zeynepçim herşeyin çok güzel olmuş Allah güle hüle kullanmayı nasip etsin

zeynep ben oluyorum galiba canım teşekkür ederim daha güzelleri senin olsunnn opuyorumnanaktan

çok beğendim bunu.

slm kızlarr geçmişi okuyamadım. bugün siteyede giremedim bakım varmış galibaa
birde baktım bizim topicin kızları buradalarr

pınar canım banyo setin çok ağır güle güle kullan.
yusum canım bu çok spor ya gelin yatağı için daha ağır şeyler al casandra çok pahalı değildir mesela sitesine gir bak.
ben ondan aldım
bak buna benziyor benimki

hmm pardon o zaman tatlım ama şıkmış. beyazlarını görmüştüm bunların belki bende sadece kirli sepetini alırım beyaz olanını. birde mudo da var görmüşsündür belki içi pembe çiçekli dışı beyaz. o da hoş bişey.
banyo aksesuvarlarımı almıştım ben böle takım alamam o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…