-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende koçtaşda farklı farklı şeyler gördüm belkide onlardan alırım henüz karar vermedim
ayy para olsun yeterki o kadar çok ve değişik şey varki
ama paracıklarım kalmadı :KK43::KK43:

lepi bu da hoşmuş.
güle güle kullan
bende çok ağır bişeyler istemiyrm gelin yatağı için kırmızılı bişey alıcam çünkü abajurlerimizi kırmızı aldık biz ev olcak ztn hep kırmızı siyah :)
ben daha almadım gelin yatağı için bi tane aldım onu da günlük kullancam ama o da çok sade sayılmaz boncuk işlemeli fln.

pınar canım banyo setin çok ağır güle güle kullan.
yusum canım bu çok spor ya gelin yatağı için daha ağır şeyler al casandra çok pahalı değildir mesela sitesine gir bak.
ben ondan aldım
bak buna benziyor benimki
yatakrts100lira.jpg

bende koçtaşda farklı farklı şeyler gördüm belkide onlardan alırım henüz karar vermedim
ayy para olsun yeterki o kadar çok ve değişik şey varki
ama paracıklarım kalmadı :KK43::KK43:

evet çok hoş şeyler var pınarım.
bak bende bunları almıştım.
sade bişey tercih ettim.
modası geçmicek bişey olsun istedik buna uygunda havlular aldık
grnt0122t.jpg

grnt0133.jpg

kızlar bunlarda havlu sepetim ve havlularım
grnt0114.jpg

grnt0192.jpg

dsc01127f.jpg

dsc01128sg.jpg

grnt0254.jpg
mutfak havlum

grnt0134.jpg

grnt0263.jpg

dsc01130x.jpg

eklicem daha yavaş yavaş buraya

Son düzenleme:
hıh gelmişsiniz :hulya:
sonbahar14 sanada zeynep diyelim dimi:)canım banyo setini çok beğendim dediğin gibi modası geçmeyecek bir şey püsküllü havluların da mutfak için çok hoş zemuszemus
asgd ayp ettinopuyorumnanaktan
efuli geldim canım ama sen yoksun galiba :KK43:

hıh gelmişsiniz :hulya:
sonbahar14 sanada zeynep diyelim dimi:)canım banyo setini çok beğendim dediğin gibi modası geçmeyecek bir şey püsküllü havluların da mutfak için çok hoş zemuszemus
asgd ayp ettinopuyorumnanaktan
efuli geldim canım ama sen yoksun galiba :KK43:

zeynep sen o takımı kaça aldın banyo için

zeynepciğim sen bilirsin diğer topicde kızlar zeynep diyordu.
çok teşk. ederimm canım.
lepi mudodan aldım oldu baya yanlış hatırlamıyorsam fırçası ile ya 50 tl ye geldi ya 60 tl ye.unuttum çünkü ama fırça 35.tl di ondan eminim

lepi casndrayı da bende bir kaç gün önce nette gördüm ilk defa
bu modeli beğendim fiyatı da iyi 130 ama görmeden güvenemiyorum tabi :KK43:
ca8012.jpg

bende bu model gibi bişey arıyorum ya.
çok klasik olmıcak çok sade de olmıcak fiyatıda iyimiş ama netten almaya bende
güvenemiyorum

aslında kumaşı da güzel görünüyor ama rengi koyu bej ayzıyor ben mi pembe görüyorum iki sitede var ikisinde de aynı resim var rengi bej yazıyor:bbo:

aslında kumaşı da güzel görünüyor ama rengi koyu bej ayzıyor ben mi pembe görüyorum iki sitede var ikisinde de aynı resim var rengi bej yazıyor:bbo:

bende kırmızı tonlarda istiyorum ama sırf kırmızı değil siyah kırmızı olur ya da kırmızı çiçekleri olur o tarz bişey düşündüm bulurum inş. istedğim gibi bişey

kızlar bunlarda istanbul tablolarım.
babam hedie almış çeyize
ne güzel canım güle güle seyret :)
babamın benim çeyizlerin ç sinden haberi yok akannehir
kırmızı olup sade güzel olanlarda var canım sende çok abartılı birşey istemiyorsun anladığım kadarıyla

aa kalitesi çok iyi canım.
ben elimde dokundum aldım 100 e.
ama iki sene oldu ben alalı.
rengi kalitesi çok güzel
iiki taraklı kullanılabiliyor
çok yer kaplamıyor.
dikişleri sağlam.
makinede de yıkanır.
yani ben beğendim aldım.
tavsiye ederim

merhabalar;
bende yeni üyelerdenim...hiç çeyizim yoktu yavaş yavaş almaya başladım...
misafir için yemek takımımı kütahyadan aldım çatal bıçak takımımı aryıldızdan...
günlük yemek takımı içinde schaffer almayı düşünüyorum.ama çevremde hiç kullanan yok kararsızım açıkçası.bir internet sayfası var toplu set yapmış schaffer yemek tk+kahvaltı tk+korkmaz çatal bıçak tk+kormaz tencere takımı 4 adet 800 tl sizce nasıldır?bana yardımcı olur musunuz?

X