-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kıslar bugün kendim için tertemiz bi deftere tertemiz kağıda başlangıç yapıorum o yüzden iyiyim herşeyi geride bıraktım yeni doğmuş gibiyim

saol cnm bneim güçlü olmak istioırum cnm ya

gellllllllll öpecemmmmmmmmmmmm
Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

nerdesiniz çeyizci güzellerim
bizde bgn anneme bunu aldık :roflol::roflol:
piko nakış falan yapıomuş -tatlicadiarzu-hiç anlamam

Merhabalar opuyorumnanaktan
Arkadaşlar yatak örtüsü bakıyorum ama aklımda hep bu örtü var. netten sipariş vericem ama bir türlü emin olamıyorum. Bu yatak örtüsü kullanan var mı aranızda. sanki bir kere yıkandıktan sonra ağzı yüzü bir tarafa gidecekmiş gibi geliyor da. Markası Taç.

evim güzel evim topiclerinde bu yatak örtüsüne benzer bir örtüsü olan arkadaş görmüştüm , bir kontrol et canım

yusum pınarpinin de söylediği gibi evim güzel evim bölümünde bir arkadaş evinin resimlerini eklemişti işte onun yatak örtüsü buna çok benziyordu istersen ona bir sor kullanımı nasıl diye

yusum çok güzel
ya kızlar ben yatak örtüsünü krem rengi düşünüyorum
taçda ki bayana sordum perden ne renk olursa olsun krem al uyum sağlar dedi her renk mobilyaya da uyum sağlar dedi bana
siz ne düşünüyosunuz???
bide ben mürdüm rengi seviyorum yatak odasında :kedi:

cilegimmmm kuşum sen kendine almadın he anneye aldınız bunu :) senin çeyizleri de ekle bebişim

cilek cim ben krem rengi aldım günlük kullanım için yatak örtümü yani genelde onu örteceğim 1 tane de bordo renkli süslü tüllü falan özel kullanım için aldım mürdüm renkte eminim çok hoş olur yatak örtüsünde

adaer iyiyim kuzucuk sende iyisindir umarım ..
benim yatakörtüm beyaz , puf puf gelinlik gibi :)
ama bide siyah süet bi kumaş üzeri payet işlemeli görmüştüm eminönünde onuda alıcammmmm

cilegimmmm kuşum sen kendine almadın he anneye aldınız bunu :) senin çeyizleri de ekle bebişim

he anneme aldık tatlım
yine bnm çeyizleri sarıcak bununla

ya ben mürdüm istiyorum yatak odasını
ama krem rengi örtü alıcam zaten yatak örtüsü kullanılmıyomuş sürekli
ya battaniye örtüyosun yazın zaten pike örtüyosun
kışın da uyku setini kapatıyosun
ben yatak örtüsüne pek önem vermicem de
mürdüm rengi bi nevresim takımı alıcam

adaer iyiyim kuzucuk sende iyisindir umarım ..
benim yatakörtüm beyaz , puf puf gelinlik gibi :)
ama bide siyah süet bi kumaş üzeri payet işlemeli görmüştüm eminönünde onuda alıcammmmm

iyiyim kuzum şu anda nişanlımlardayım bir gireyim kızlar neler yapıyor diye bakayım dedim.hımmmm beyaz puf puf gelinlik gibi bir yatak örtü hayali bile güzel,iyi günlerde kullan canım

arkadaşlar böcüğümüzün en mutlu günü bugün umarım çok mutludur,düğün ya başlamıştır ya da başlamak üzeredir.

Son düzenleme:
oyyy ben onların arasından nasıl bulacağım ki kızlar kafamçokkarıştı
çilek senin eklediklerinde çok güzelmiş. güle güle kullan.

X