-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

burdayım şu özdileke bakıyorum.
Bişey sorcem kızlar, klozet takımı almak istiyorum ama yengemde klozet takımıalma banyo halıları var ondan al dedi ama kullanışlı olurmu acaba

burdayım şu özdileke bakıyorum.
Bişey sorcem kızlar, klozet takımı almak istiyorum ama yengemde klozet takımıalma banyo halıları var ondan al dedi ama kullanışlı olurmu acaba
bende sevmiyorum klozet takımlarını cimcimem yinede sen bilirsinhihoyyyt
van a nasıl götürcem diyo kız aldıklarını biricikim kolaymı

vallahi işin zor cimcimem taa vana çeyiz hakkaten nasıl gitcek yaaa:1ninca:

hem pahalılar hem güzeller hem hem hemm...boshayallersmile
oofff biraz daha fazla paracıklarımız olsaydı da alsaydık bir sürü bir sürüzemuszemus

he hee yeni evimiz nevresim evi :lepi:ama pahalılar yaaa

pahalımı bilmiyom ben fiyatları ki :)) ,,geçenlerde annem almış güsel böle kırmızılı da sormadım fiyatını..sen daha iyi biliyosun biricikim.. günlük yemek takımı bakıyorum bide sen bilirsin biricik bernardoya bakıyorum bide porlanda ilişti birkaç model gözümekaydirigubbakcemile5

valla hiç bilmiyorum birciğim, nasıl gideceğini...
Ya burada sadece taçın bornoz takımları var
işin zor cnm Allah yardımcın olsunolumunekankayizsmile
nevresimlerde varbilmiyorumkismile

hem pahalılar hem güzeller hem hem hemm...boshayallersmile
oofff biraz daha fazla paracıklarımız olsaydı da alsaydık bir sürü bir sürüzemuszemus

yaaa paracıklar çok olsaydıda bir sürü bir sürü alsaydıkboshayallersmile

pahalı tabe yaa:umursamaz:bernardoyu kaliteli ama pahalı diye biliyorum porland daha uygundur fiyat olarak ama porlandıda iyi diye duydumlaelaelaelaelae

pahalı tabe yaa:umursamaz:bernardoyu kaliteli ama pahalı diye biliyorum porland daha uygundur fiyat olarak ama porlandıda iyi diye duydumlaelaelaelaelae

hımm geçen cmtsi akvaryuma gittik de günlük yemek takımı baktım 2 fiyat aldım biri 200 civarı diğeri ise 350 i geçiyodu beee bilmiyorumkismile bernardoda annemle beğendik bi siyah baksana bii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…