-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım aldıkça alası geliyo dimi insanın
bööhööhöhö mafoldumbenmafoldumben
gelmesmi yaa 1tane baktım 265 tl gibi bi fiyatı vardı 2.bişey baktım 460gibiydii sonra nutkum tutuldu zatennn sempatiksalakcinni
peki başka siteler bilionusmu böle diğer markaların flnda olann

bööhööhöhö mafoldumbenmafoldumben
gelmesmi yaa 1tane baktım 265 tl gibi bi fiyatı vardı 2.bişey baktım 460gibiydii sonra nutkum tutuldu zatennn sempatiksalakcinni
peki başka siteler bilionusmu böle diğer markaların flnda olann

bakıyorum bende bakayım güzel siteler varsa sölerim cnmm

işin zor cnm Allah yardımcın olsunolumunekankayizsmile
nevresimlerde varbilmiyorumkismile

ya bornoz baktımda sadece taç markasının var demek istedim, nevresimlerde çok gözeeell..
cnm tacın bornozlar uçuk biraz özdileklere bak sen :CüvCüv:
hımm geçen cmtsi akvaryuma gittik de günlük yemek takımı baktım 2 fiyat aldım biri 200 civarı diğeri ise 350 i geçiyodu beee bilmiyorumkismile bernardoda annemle beğendik bi siyah baksana bii
eklede görem laelaelaelaelae
kızlar gulsun da görünmüyo çok sık yoksa girioda benmi görmüorum

sayfalara bakıyoda pek yazmıyo cnmsempatiksalakcinni

kızlarrrr geçmişi okudum geldim ahanda buradayım :) ben nevresim olayını hallettim de şimdi günlük çatal kaşık almam lazım,çekmeceli bir takımım var misafirlik şimdi normal bir şey olsun istiyorum hani şu kaşıklık gibi bir şeyin içinde oluyorlar ondan kullanan var mı nasıldır kaliteleri

kızlarrrr geçmişi okudum geldim ahanda buradayım :) ben nevresim olayını hallettim de şimdi günlük çatal kaşık almam lazım,çekmeceli bir takımım var misafirlik şimdi normal bir şey olsun istiyorum hani şu kaşıklık gibi bir şeyin içinde oluyorlar ondan kullanan var mı nasıldır kaliteleri

adacım onlar hemen kırılıyor, kullanışsız oluyorlar tabak gibi yere düşünce kırılıyorlar.
Kuzenim aldı hiç memnun değil, sor istersen belkide kırılmayanları vardır

kızlar gulsun da görünmüyo çok sık yoksa girioda benmi görmüorum

burdayım hilalcim.. arada gelip bakınıyom merakımdan, sonra kaçıyorum:))))

yaa biricik ; canım valla senin çeyiz tamamm sanırım.. herşeyin var maşalllah:)) ... artık sen de kabul et gelen bir görücüyü kızz... çeyizlerin modası geçmeden...

burdayım hilalcim.. arada gelip bakınıyom merakımdan, sonra kaçıyorum:))))

yaa biricik ; canım valla senin çeyiz tamamm sanırım.. herşeyin var maşalllah:)) ... artık sen de kabul et gelen bir görücüyü kızz... çeyizlerin modası geçmeden...

evet cnm çok şükür baya bişey aldım:lepi:
edim demi iyi biri çıksada etsem:Saruboceq:

adacım onlar hemen kırılıyor, kullanışsız oluyorlar tabak gibi yere düşünce kırılıyorlar.
Kuzenim aldı hiç memnun değil, sor istersen belkide kırılmayanları vardır

işin aslı bizim de evde günlük diye kullandıklarımız çatır çutur kırıldılar ve işte bu yüzden güvenemiyorum off ya acaba ne yapsam ki :KK43:

X