-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Kızlar Çamaşır makinelerinizi kaç kiloluk aldınız.
Vestelde kampanya varmış ama çamaşır makineleri 5 kilolukç
cnm ben almadım ama bizimkiler eve aldı
galiba 5kg-6kg gibi bişeydi ama normal silikon yorgan sığmıyor içine yaa
yorgan fln yıkamam diosan 2 kişi olacaksınız ya da en fazla ilk etapda 3 kişi :)))
5kgde yeter gibi tabi diğer özelliklerede bakmak gerek

Son düzenleme:
kızlar hepsiburadada indirime girmiş pamuk saten hemde 4 yastıklı 72tl ama markası hobby
hiç kullanmadım hiç kullananaı da görmedim yorumlar güzel ama danışayım sizede dedim
aşağıyada 1-2 örnek ekledim güzel görünüyor ama bilemedim yinede sizce fiyatı kendi nasıldır fikirinize ihtiyacım varrropuyorumnanaktan

benimde almam lazım nevresim takımı aldım ama 1-2 tane daha alayım diyorum renkli olarak. öneriniz varmııı??

levrekcim bende bi tane hobby nevresim takımı var kalitesi güzel duruyo fiyatlarıda normalde özdilekle hemen hemen aynı kalitelidir bence pamuk saten olarakta fiyat uygun

selam canlar:) nasılsınız?
speedy kız sen daha yeni sözlenmişsin hadi hayırlı olsun canım ALLAH tamamına erdirsin

banada fiyat uygun geldi ayrıca pamuk saten kuamaşa bayılıyorum yaaa yumuşak yumuşakkboshayallersmile
yarın markafoniyede bi bakem issimolar ind.girecekmiş ona göre bişiler yapacağum hepinize tşk ettim fikirleriniz içiinnnolumunekankayizsmileŞeniz

olsun açığın koyusu vardır bakayım ben yinede sağol biricikim..nevresimevi ne bakayım bide sende bak :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…