-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Benimki sigara içiyor bi keresinde sigarasına çaktırmadan beni içmeee yazmıştım Çok şaşırmış

ereğli güzel yapmışsın
valla ben de olsam şaşaırırım hehe:)

ay ben gider yaa
sınavlarım var bu hafta görüşürz sonra byyyy

Paketinin dışına da hani sigara içmek öldürür falan yazıyorla onun altınada parantez açmıştım sakın ölmeeeeeeee falan diye Kör görmemiş onları benden sonra görmüş diyor ki iyi ki kimse yoktu yanımda :roflol:

teşekkürler bilgin için

selammmmm
size meşhur kahvaltı takımımın resmini çektim sonunda mağazada tezgahtan.
aliyle tavla oynarken iddiaya girdik ben yendim.krep tavası alcak kaydirigubbakcemile3
bugün geziyorduk ben bileklik beğendim bir tane taşlı birşey biraz kokoş.neyse ordan çıktık
esse varya mutfak eşyacı oraya girmeyi çoğu erkek gibi sevmiyor tabi benimki de
gir sen gir ben lavobaya geçip geliyorum dedi şaşırdım tabi dönmüş o bilekliği almış canım benim yaa
beğencekmisiniz bakalım takımıı
buna pembe çatal kaşıkla pembe örtü uyar dimi??

ben çok beğendim canım güzel deseni güle güle kullan
bilekliğinde hayırlı olsun

hoşgeldin canım senindemi sınavın var netcez laelaelaelaelae
bende nar yapıp geliyim kendime biraz kadınlık hormonlarım çalışsın kaydirigubbakcemile3

ay evet
3 sınav var esasında
eskiden bir hafda 6 sınav 7 sınav -olduğumu bilirim ama bünye artık kaldırmıyor
yaşlandım galpaakannehir

saol canım daha güzelleri senin olsun inşallah
3sınav bir haftada dimi yarın bir tane yani
benimki çok öenmli değil biraz baksam yeter gerçi daha vizeleri bile okumadı hoca ne yaptığımıda bilmyorum ama hayırlısı artık
Allah yarımcın olsunn

salı perşembe ve cuma var canım
yarın çalışcam işte
aman ya geçsem de yeter banana ya llisansta yeteri kadar kastım da sanki elime ne geçti
geçiyim yeter valla yoruldum artık

salı perşembe ve cuma var canım
yarın çalışcam işte
aman ya geçsem de yeter banana ya llisansta yeteri kadar kastım da sanki elime ne geçti
geçiyim yeter valla yoruldum artık

bölüm ne canım
çalışıyormusun bir yandan

Şeniz Şeniz
çok teşekkürler
bende öyle diyorum bileklerim parmaklarım çok inceya ekonomik boyum kaydirigubbakcemile3
ilerde inşallah setim için de böyle bir şey istiyorum hatta bunun tek sırası bile olabilir oda kibar duruyor aynı şekilde yüzüğü flan

zeynepcim bu kadar ummuyordum güzelliğini .kahvaltı takımın gerçekten çok güzel.
iyi günlerde kullan tatlım.yerimseniben ne kadara almıştın bunu. aferin karacaya iyi iş çıkarmışlülülülülülü

canım evine gidiyormuşsun sanırım. hayırlısıyla git hayırlısıyla gel inş. ailenle iyi vakit geçirirsin inşa.s.

biri çeyiz mi dedidelikafadulden
bende geldimhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…