-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

seni mi kırcam
biraz karanlık oldu galiba ama
üç sıra taş
zeynep güle güle kullan cnm çok güzeller

kızlar ya cahal mıyım neyim bunun çaydanlık gibi olan parçasına çay mı koycaz biz gereksi bir şey gibi geldi gözüme

güle güle kullan zeynepcim bişey dhaa sorcam kaç parça. ben sana bernardonun göstermiştim ya hani. onda belli bi fiyat var ama kek standı bide katlı standı fln eklenince 200 olan fiyatı daha da artıyordu.
buda 200 ama kaç parça yani kaç yumurtalık kaç peynrlik fln

şu pembeli şeker olanı diyosun çay seti gibiydi o daha çok dimi
bu 220taksitliydi 200 peşin fiyatına aldım tanıdık bir yerden ayın 7sinde bursum yatınca 200 tl yollycam

6 Ad Servis Tabağı
6 Ad Pasta Tabağı
6 Ad Yumurtalık
1 Ad Demlik (Kapaklı)
6 Ad Çay Fincanı
6 Ad Çay fincanı Tabağı
6 Ad Porselen Çay Kaşığı
1 Ad Sütlük
1 Ad Şekerlik (Kapaklı)
1 Ad Peçetelik
1 Ad Tuzluk
1 Ad Biberlik

bunu kacanın 42 parça olan diğer takımlarının açıklamasından kopyaladım aynıdır
tabak boyutları bu resimde daha net çok olmasın diye eklememiştim.iki boy olması güzel

aaaa süpermiş bu o zaman.
evet onu diyorumz eynep şu kelebekli olanı.

bunun porselen çay kaşığı ve iki adet tabak boyu olması süper.
ne zaman eklerler acaba siteye yeni modellerini . esse mağazasından mı aldın canım

yok karacanın mağazası
bir de buna benzer bir model daha çıkmış çiçekleri buna benziyor bir köşede bir köşesinde de onun gökkuşağı var renkli
odaha çok yeşil sarı tonlarında
bunun kodu 0117 onunki 0119 ezberledim kaydirigubbakcemile3
girer yakında internetede ama karaca mağazalarında bulunabilir yada benim gbi karaca satan br yerden kodunu söyleyerek getirtebilirisn.kutusuda çok büyük değildi güzel yerleştirmişler.
beğenmenize sevindim kızlar :1hug:

tek sıkıntısı kahvaltılığı yok hiç
ama çok tatlı komik şekilli flan beyaz kahvaltılıklar varya onlardan alınabilir büyük boy ortaya kızartma için yada zeytin peynir için flan garip şekilli incecikler flan oluyorya güzel olabilir

zeytin için dediğin gibi o inceciklerden alabilirsin de
peynir tabapı için küçük tabaklarını kullanırısın bence. büyük boy tabağıda servis tabağı yaparsın olma mı

kızlar krep tavasında kararsız kaldım essede gördüğümü alırım diyordum 10milyondu ama biraz küçük geldi gözüme
netten sipariş vermemiz lazım zaten bunu da eklesek mi diye düşündüm ama
biri mehtap 24cm 10tl
diğeri cem 26cm 17tl
2cm için 7milyona değermi bilemedim yani büyük olması güzel ama oda zor mu döner acaba
sizce hangisi?
ilki mehtap ikincisi cem görünüşte pek farkları yok

zeytin için dediğin gibi o inceciklerden alabilirsin de
peynir tabapı için küçük tabaklarını kullanırısın bence. büyük boy tabağıda servis tabağı yaparsın olma mı

bunalrın hiç derinliği yok salatalık domates flan koyulmaz suyu akar onlar için biraz derin bir kap dediğin gibi zeytin için o incelerden yada burgulu gibi dönük görünümlü olanlardan alınır.peynire de bunun küçüğü büyük kalır gibi
neyse oralara bir gelelim de hele bakarız artık

günaydın kızlar

prospektüsü ben yapmıştım :kedi: kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlar nasılsınız :)
Zeynep Sultan kahvaltı takımına bayıldım çok güzel güle güle kullan

günaydınnnnnn şekerler geçmişi okuyamadım sadece nisanımın su takımını gördüm,güle güle kullan bebişim :)

kızlar ya cahal mıyım neyim bunun çaydanlık gibi olan parçasına çay mı koycaz biz gereksi bir şey gibi geldi gözüme

demlediğin çayı koyarsın canım
süt koyarsın
en olmadı meyve suyu koy taze sıkılmış kahvaltı için olumunekankayizsmile

günaydın kızlar

prospektüsü ben yapmıştım :kedi: kaydirigubbakcemile3

ben de yaptım dün ağzı kulaklarında okur artık komik çünküm hehekaydirigubbakcemile3

neden kırmızı çarşaf fisfisfis

çünküm albümümde görmüşsündür bi tane nevresim var
içinde kırmızı çiçenkler var
yastığını kırmızı üstüne gri yazılı aldım
çarşafta kızımızı olsun diyorum ondan
ayrı almak ucuz ama siz siz olun bi takımı yapableceğiniz yerden alın:roflol:
kızlar haftasonu değiştirdiğim su takımım

[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

kız ne cücl buu benim halan yokbilmiyorumkismile

Nisan yağmuru ne kadara aldın takımını ? Ben almadım halen 4 ay kaldı eksikleri tamamlamak lazım çok güzel görünüyor mutlu günlerde kullan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…