-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

nevresim takımları var çok pahalı bu aralar çok açılamam eşofman takımı alıcaktım doğum gününde onunda alt pijaması kısa gelir diye güvenemiyorum boy 192 olunca emin olmaıyorum

nevresim takımları var çok pahalı bu aralar çok açılamam eşofman takımı alıcaktım doğum gününde onunda alt pijaması kısa gelir diye güvenemiyorum boy 192 olunca emin olmaıyorum

neyse o zaman bıldıgınden sasma sekerr aslında esofman konuusnda danıs ordakı gorevlıleree o nerden alıyokı acepp esofman falann olmadı capry nıyetıne gıysın :roflol: kız amma boy varmıs masallah rıske atma sekerr o zaman

k.pederim getiriyomuş kot firmasında satıcı olarak çalışıyo yurtdışına satış yapıyolar rusyaya yapıla ürünlerden getiriyo

kızçeler
yaş hesapları yapılmış bene bi el atın bakem kasım 85 li ben kaç yaşındayımboshayallersmile

nan ben 86lıyım hatta nüfusta 23 kasım:KK70: (Ama nüfusa geç vermişler:KK70:) Ben sorana 25 diyom yaşımı:KK70:

kuzu 25e gırcen ıste bu sene.24 sün şimcikk

24 oluyo cnm ben 86lıyım ordan hesapladım ben 23 yaşındayım

bence de ama benim zıpa 25 etti beni hıh:eek:lmaz:

nan ben 86lıyım hatta nüfusta 23 kasım:KK70: (Ama nüfusa geç vermişler:KK70:) Ben sorana 25 diyom yaşımı:KK70:

kız 86 lı hiç 25 olurmu şaştın mı sen 2011 hatta 2012 de o yaşta olcan seeenolumunekankayizsmile

kızlar dan kim yapmıştı prospektüs yazma olayını aha da şimdik bi oturuşta yazdım
fevkaladenin fevkinde oldu
arada geldimi ilham yapıom he bişiler
şeker alıyim de ilacı yanında olsun haftaya veririm hehesırnaşık şey

Son düzenleme:
Lepiiiiiii çarşafı buldun mu annem

aramıyoum şuara be canım
geçen bizim burada bi yere girdim çarşafı 15 e satıyor
gri var ama kırmızı yok
ama illa bi yerde bulcam
kızmızı çarşafıaklinialirimsmile

X