-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

havlularda fincanlarda çok güzel kızlar.
ben bayadır birşey almıyorum durmuş bulunmaktayım.
para biriktirmek istiyorum artık.
bi de ala ala evlenmeden herşey bitcek
sonra ne alcam diyorum:d

canım havlular çok gözelmiş güle güle kullanırsın inşallahzemuszemus
eveet buda kahve fincanlarım 13 liraya aldım kütahya porselen

güle güle kullan biricik canım.
sen daha öncede bissürü kahve fincanı almıştın yanlış hatırlamıyorsamguclubacismile

zeynep havlularaa bayıldımmm. güle güle kullanın kızlar

zeynep bişi sorcam bundan öncede havlu fotosu eklemiştin. bunların kenarına dantel yapıyor musunuz siz?

evet canım içine sinmeyenleri ayır. hediye götürülcek çok yer oluyor.
sende en beğendiklerini alırsın

Son düzenleme:

yok canım dantel flan yaptırmıyorum birkaç tane var annemin yaptırıp sakladığı evde o kadar onlarda işte hediyelik için bohça için flan duruyor ben sevmiyorum.
diğer havlularım hiç dantel olmaya müsait değil zaten kendinden desenli renkli de dediğim gibi ilk defa böyle işlemeli beyaz aldım bunları kendim kullanmak için aldım ama gerekirse işletip hediyelik de ayırabilirim o zamanki duruma göre.
teşekkür ederimŞeniz

güle güle hayırlısıyla kullan aldıklarını cnm opuyorumnanaktan
saol papatyam aldıklarrımız iy günlerde kullanalım inş

bunun pembe ve morunu aldım özdilek
aslında beyaza işlemeyi çok sevmiyorum dantellilere benziyorlar genelde ama bu hoşuma gitti çiçeklerin dağılması.belki bohçaya koymaya flan gerekir
zeynep güle güle kullan cnm çok güzel

canım havlular çok gözelmiş güle güle kullanırsın inşallahzemuszemus
eveet buda kahve fincanlarım 13 liraya aldım kütahya porselen
güle güle iyi günlerde kullan biriciğim

teşekkürler kızlar bakalım inşallah ii bi yer olur. bu aralar sürekli aklımda o var

esracım güle güle kullan eşyalarını

kızlar almayı düşündüğüm çeyizlerrr çok fazla ama

tefal düdüklü hemen gerekli mi bilmiom ama ilerde belki hiç alamam dedim 272 liracık

arzum set 110 liracık

beyazı lilası ve bu yeşili var karar veremedim diğer küçük ev aletlerim metal rengi çok renkli kalabilir bunlar o yüzden beyaz alıcam galiba

bu da ufak çaydanlık bu model istiyodum bi tane misafirlik bi tane süslü vardı bi de böle ufak aşkımla ikimiz için 42 lira

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…