-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

günaydınnnnnnopuyorumnanaktan
şimdi mail gelmiş limangoda juanın battaniye ve yatak örtüleri indirimdeymiş
ben pek beğenmedim ama bir bakın yinede değişikler
dua edin bana sınava gidiyorum gitmeden bir bakym dedim kimse yok
akşama görüşürüzza.s.

lilyumcum bende blender da pıhılıps ve arzum arasında kaldım kararsızım:sinifsinif:evde tefal kullanıyoruz düğmesi bozuldu ama süper ütülüyo bu aralar pıhılıps n ütüleri çok satıyo sanırım eminim iyidir ama netten bi araştır kullanıcı yorumlarına bakaklinialirimsmile
ekledimmm.
anlatıom şimdii.uzun olcak azcık idare edin

ama ben göremediimmmafoldumben

hadi bebem Allah yardımcın olsunolumunekankayizsmile
BAŞARILAR.

ben geldimm
sınav iyiydi çok şükür:dance:
napıyosnuz kızlar
ben şimdik temizlik yapcam grip halimle sıra bende napym
temizliğe üşenmem ama heryerim acıyo ya:sinifsinif:

slm kızlar, ben ara vcerdim bu çeyiz işine kafayı yemeden, sürekli çeyiz için bişiler bakıyorum, banane ya hep ben mi heves etcem

ee zeynepcim yeni çeyisler yok muuu çok sessiz oldu burası yaabilmiyorumkismile

evet bürcüğüm ya niye böyle oldu
bende yeni bir şey yok havlu aldım sadece 2 tane :)
işte karacada bir kahvaltı seti beğendim dedimya yeni modellerde ama kararsızım internette yok daha bu ayın sonuna doğru onu alabilirm belki
sen napyn

bunun pembe ve morunu aldım özdilek
aslında beyaza işlemeyi çok sevmiyorum dantellilere benziyorlar genelde ama bu hoşuma gitti çiçeklerin dağılması.belki bohçaya koymaya flan gerekir

yakında topik çökcekmafoldumben
ay canım ne alıyosan ekle bi iğne bile olsa topik şenlensin yahu:teytey: :teytey: :teytey:
resmi yokmu canım merak ettim nasıl bişey kiCADIARZU
bende hafta sonu gezdim canım praktikere gittim günlük aldığım yemek takımının kahve fincanı nescafe fincanı kayık tabakları birde aynı porselen demliği gelmişti hepsine bayıldım ama gereksiz geldi gözüme bitek kahve fincanını aldım dur eklicem şimdiboshayallersmile

canım havlular çok gözelmiş güle güle kullanırsın inşallahzemuszemus
kahve fincanlarım 13 liraya aldım kütahya porselen

Son düzenleme:
sağol bürcüğüm
kız bu yemek takımının aynısı öyle olsun mu istedin
iyi yapmışsın aslında ama fincan misafir takımının içinde de olcak değşik takım almicanmı o zaman?fazla olmaz mı
gerçi lazım olur fazla çeyiz göz çıkarmaz fiyatı da iyiymiş güle güle kullan gülümopuyorumnanaktan

evet canım günlük yemek takımının aynı farklı olsun istemedim hani şöyle kadınlar misafirliğe geliyoya çaydan önce gayfe veririm diye şeettimkaydirigubbakcemile3yemek takımınınkini kullanmaya kıyamam çook özel misafirlerde kullanırım onları bunun nescafesinide alasım vardı da vazgeçtim hepsi takım olcak değilyaboshayallersmile
sağol gülümŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…