-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bakın kızlar bunu ütünün altına takıyomuşsunuz hani koyu renkliker parlar ya ütüden kumaş koyarız bu onun için altına takıon ütülüosun 6 lira bundan iki tane alıcam

evsabanutualti.jpg

bu da metal sabun elin kötü kokarsa elini yıkıomuşsunuz bunla metal alırmış kötü kokuyu malum ben de passo balık yapıcağıma göre trabzonda 9 lira

eaksejoya7687.jpg

ohhh bitti kızlar bunların hepsini alıcam 461 lira taksitle tabi

heee esra geldimmm
ya ben de korkarım düdüklüye annem de hiç kullanmıo bi kere patlamış ananem de fasülyeler tavana yapışmış. kullanmaz saatlerce kaynatır
ben de bunu alıcam evet bana da pahalı gelio ama güvenli taksitle alıcam artık
evet canım ben de eşimde çok severiz çayı ailelerde sever çok hep demlenir akşam sabah öğlen

heee esra geldimmm
ya ben de korkarım düdüklüye annem de hiç kullanmıo bi kere patlamış ananem de fasülyeler tavana yapışmış. kullanmaz saatlerce kaynatır
ben de bunu alıcam evet bana da pahalı gelio ama güvenli taksitle alıcam artık
evet canım ben de eşimde çok severiz çayı ailelerde sever çok hep demlenir akşam sabah öğlen

annem herşeye kullanıyo düdüklü tencereyi baştan ablamda korkuyodu alıştı kullanmaya bizimkiler çayı seviyoda nişanlımın ailesi çok sevmez içerler ama çok deil

bunun pembe ve morunu aldım özdilek
aslında beyaza işlemeyi çok sevmiyorum dantellilere benziyorlar genelde ama bu hoşuma gitti çiçeklerin dağılması.belki bohçaya koymaya flan gerekir
oz10121.jpg

canım havlular çok gözelmiş güle güle kullanırsın inşallahzemuszemus
eveet buda kahve fincanlarım 13 liraya aldım kütahya porselen

güle gle kullanın kızlarr.
em cnm ne değişikmiş o ütü için olan şey.
fiyatıda iyimiş

günaydın kızlar
resimler eklenmiş ama ben göremedim
sonbahar cnm ben de görmek istiyorum
çok merak ediyordum bilmiyorumkismile

ayrıca biz sana demiştik gecenin gözdesi sen olacaksın
hanım hanımcık görüneceksin diye
anladığım kadarıyla öylede olmuş yani.
oh negüsel bayanssulusmile

evet nisanım çok gzl oldu.
gelin hanım yanımda sönük kaldı sanırım.
kayınvaldem bana çıkmadan önce nazar boncuğu taktı :):)
bide nişanlıma taktı nazar değmesin size dio.
eklerim cnm burda olduğun zmn resimleri

selammm
em ne ilginç şeyler bulmuşsun öyleee:1rolleyes:
canım arzumun seti 90 milyona düşmüştü bir sitede ama hepsini aynı yerden alacaksan sen bilirsin:kahve:
krebi ben çk severim yaparımda bende alcam inşallah:dance:
düdüklüler gerçekten çok pahalı ama bir yerde de şart şimdi önümde başka işler var düdüklü ve tava işlerine sonra bakcam :kahve:

ya kızlar ben bu çaydanlığa kesin alcam gözüyle bakıyordum hatta çeyiz resimlerimin içine bile eklemiştim modeli çok hoşuma gitti diye ama internette bunu okudum şikayet var sitesinde hevesim kaçtı hisar bunu nasıl yapar yayasakkelime sanırım vazgeçtim zaten kahvaltı takımına heves ettim bu günlerde :1rolleyes:
hisarc.jpg

yazıyı kopyalamayı unutmuşum

Yaklaşık 1 sene kadar önce Optimum mağazanızdan bir çaydanlık aldım. Çaydanlığı aldığım yerden ve çaydanlıktan hiç memnun değilim. Çaydanlığı aldıktan 1 ay kadar sonra alt çaydanlıkta uç kısımlarında 2 taraflı çatlama oldu. Aldığım yere götürdüm. Hiç ilgilenmediler ve gönderirsek ne zaman gelir bilemeyiz dediler.
Ve nitekim çaydanlık bu zaman zarfı içerisinde yine alt tarafında sararma meydana geldi. Çaydanlık kullanılamayacak kadar kötü bir görünümü var. Ayrıca ilk aldığımız zaman eşim Hisar’a defalarca mail attı. Hiç birine cevap verilmedi. Lütfen ne yapmamız gerektiği hakkında bilgilendirin bizi.”

zeynep cnm bir kişinin şikayetine mi bakıosun.
her üründe mutlaka şikayeti olanlar vardır.
tesadüf işi bu hisarda çok fazla sorun olacağını sanmam.
beğendinse al sen

KIzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzlar ösledim ama sizi . Kaç gündür gözümde tüttünüzzz nerelerdesiniz yaww?j:lepi:

Kızlar geriye baktım çeyizlik yeni ciciler çok güzelllll. Tatlı tatlı kullanın şimdikten inş:):nazar:

X