-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ay cnm ya gözün aydın
vallahi öyle bi anlatmışsın ki bn heyecanlandım akannehir
ne mutlusundur şimdi seni çok ii anlıyorum :kedi:
bol bol gezin hiç durmayın Şeniz

selmın hello kızlarr
bugün gelinlik deneme günümdü
giydim giydim çıkardım
gına geldi
çok pahalı diolar ya kesicem hepsinii

hg lepiii ewet cnm gelinlikler cok pahalı bnde son provaya gttım bgn bitmiş çok hosuma gıttı bindallımıda aldımm ohh her sey bttı sayılırr

günaydın lar kızlarr

böcüküm güle güle giy gelinliğini bindallını artık darısı başımıza:)

esram bizde seni özeldik canım
netin var artık gel arada sırada
herkes kendi koşuşturmasından gelemio buralara sanırım

opuyorumnanaktan :sm_cool: - 2 Temmuz - Hilmi_ve_Fatma - düğün :sm_cool: opuyorumnanaktan
- 10 Temmuz - em4561 - düğün
- 10 Temmuz - NiSaN83 - düğün
- 17 Temmuz - karabocuq - düğün
- 17 Temmuz - mglove - düğün

- 17 Temmuz - arzu_84 - nikah
- 19 Temmuz - em4561 - nikah

- 25 Temmuz - arzu_84 - düğün
- 25 Temmuz - Empatik_ - düğün
- 12 Eylül - DaMla - düğün
- 18 Eylül - FE.OZ - düğün
- 19 Eylül - papatya2507 - düğün
- 19 Eylül - undomiel - düğün
- 25 Eylül - hatige - düğün
- 25 Eylül - sirkencubin - düğün

- 25 Eylül - çiğdemkök - düğün
- 3 Ekim - lepi - nikah
- 3 Ekim - Cilek - düğün
- 10 Ekim - MELTEMRE - nikah
- 23 Ekim - NektaR - düğün

Son düzenleme:
gunaydın herkese hayırlı cumalar.. fatmaya mutluluklar tekrardan Rabbim utandırmasın ıkı yerede yakıstırsın
lepi cok pahalı malesef klava: yardıma gelebilirim,valla bende baktım gezdım heryer bır agız gıbı fiyatlar yakındı.bende 1000tl diktiriyorum.haftaya pzretsı son provam 2 3 gün sonrasında teslım alcam inşaallah sorunsuz bir şekilde alırım heyacanla beklıyorum.gez gezebıldıgın kadar mutlaka hesaplı bıyer bulursun canım kolay gelsınopuyorumnanaktan
karabocuk hayırlı olsun ne guzel bitirdin canım mutlukla giy iyi haberlerini beklıyoruz.
speed eline saglık liste güzel kaydirigubbakcemile2 azalıyor ayyyy
bende yarın kına tepsini örtüleri falan alıcam hergun bi ihtiyac cıkıyor.kart dagıtmaya baslıyoruz nısanlımla nerdeyse heraksam dolu orası burası derken acayip yorulduk.hayırlısı ile bitrseydik şu kosusturmacaları.ucak biletimizide aldık.tek düşündüm düğünümü bitirip tatil :asigim: cunku ruhen bedene yorgunum....ne guzel düğünü bitiren kızlara ne mutlu darısı tum bekarlara.

ayyy canım benım inşaallah biter biter sizide beyaz gelinliklerle görürüz.dun gıbı nısanlandım oysakı 8 ayı arkada bırakmısım.hergecenın bir sabahı var canım mutlaka doğan gunes sızınde olacak

ay cnm ya gözün aydın
vallahi öyle bi anlatmışsın ki bn heyecanlandım akannehir
ne mutlusundur şimdi seni çok ii anlıyorum :kedi:
bol bol gezin hiç durmayın Şeniz

saol canım opuyorumnanaktan
evet acayip heyecanlı ve mutluyum opuyorumnanaktan zemuszemus

nisannnnn canımm gözün aydınn çok sewindimmm inş her sey gönlünüzce olurr

teşekkür ederim canım amin

speedy gelir canım bende senın gıbı diyordum gelirmi diye baktı geldi gelin oluyorum tadını cıakrt ailenın yanında aksam kıyafetlerımı topluyorum içim bır buruk anlatamam.annem görmesın dıye busefer ıcıme akıttım.mutluluk huzun hersey var karmakarısık..lepi ewt canım ankaradayım ama istanbul piyasasını bılmıyorum ama ınan ankarada pek ucuz değil.hele biyer bana bi fiyat cıkarttı 3.500 dedim noluyo yanında sanırım araba hedıye ıdı alsanaalsanasmile ıste bıkere evlenıyosun dıye mobılyacılar ayrı fıyat perdecısı halıcısı mutfakcısı fotografcısı kuaföru gelınlıkcısı.................her esnaf ıste bıkere evlenıyosun dusunmeyın falan amannn para bolya.benım nısanlım yapıyor herseyı onun yapması benımde yapmam demem yanı beraber yapıyoruz herbıseyı.oyuzden olabıldıgınce toptancılara gıdın kızlar.ben mobılyalarımı piyasa ve imalatcasından nerdeyse yarı yarıya aldım.işte gelınlık kuaföreü falan tuzlu fotograf pazar bakmaya gidecez bakalım.ayakkabımıda 80tl aldım gelınlık camasır alcam.dugun olana kadar hatta düğün biter eksık bıtmezkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…