-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

tatlım orta yollu bir şey çıkmayacağı kesin çıksa da benim gönlüm zaten olmayacak; hevesim kursağımda kaldı. Erteleyebildiğim kadar erteledim gelnilik dikimimi. Belki beni anlarlar diye ama.. Beğendiğim model açık bir model değildi normaldi. Başta beğenip beni tutan annem bile şimdi onları savunur oldu. Neyse bakalım ortaya nasıl bir şey çıakcak hep birlikte görecez.

tatlıkıs ben birikimimi yaptım beğendiğim bir şey olduğunda nakit daha hesaplı olduğunda nakit alıyorum baya indirimli oluyor. Benden sana tavsiye eğer düğününe daha varsa bir köşeye at paranı.

bende çok kararsızım canım yabiriktirsem mi alsam mı karar veremedim annemde diyo n.takımları al bişeyimim bitti dersin rahatlarsın diyor çok eksiklerin all çeyizleri al ala bitmek bilmez diyor ayy karar veremedim bi yandan at kenara diyor bi yandan al diyor ne yapayım ben şaşırdım valla

Canım şimdi güya dünürleriyle papaz olmamak için onlardan yana hemfikir gözükebilir belki annen tıpkı benim annem gibi.Annemde yaptıda aynısını . Skma canını gelinlik falan fıstık bu tarz şeylerde daha doğrusu sıkmamak için çabala Benim gelinliğimide açık dediler bolera giydim ama fotoğraflarda falan onlar görmeden çaktırmadan yane:) çıkardım tecrübeyle sabit bir müddet çok koyuyor insana istediğim gelinliği bile giyemedim diye ama onlarda görüyorlar olsa gerek bu ve benzeri fedakarlığı maddi manevi yanımda olduklarını hissediyorum artık.

Kızlarrr napiyorsunuz dün annemde kaldım yaşasın:) Azıcık markette işim var döneceğim ama:)

Canım sen boleroyla kurtarmışsın. Ben bolero giyince bana hiç olmuyor çünkü bende hafif skolyoz var zaten kürek kemiklerim çıkık bolero hiç yakışmıyor

Demek annende kaldın ne güzel .

. Bugün alırsın yarın daha güzeli çıkar; heveslenir onları da alırsın. Ben şöyle yaptım hiç de pişman değilim. Düğün tarihim belli olunca bir şeyler almalya başladım. Hem evde kalabalık olması da kötü oluyor. Aldıklarımın çoğu aldığım yerlerde duruyor zaten. Ben istediğim zaman kendi evime gelecek.

doğru haklıısn canım en güzzelini yapmışsın canım

Canım sen boleroyla kurtarmışsın. Ben bolero giyince bana hiç olmuyor çünkü bende hafif skolyoz var zaten kürek kemiklerim çıkık bolero hiç yakışmıyor

Demek annende kaldın ne güzel .

Sıkma canını cnm kapalı çok şık modellerde var kısa kollu falan onlara bakarsın sende. Tşk ederim güzeldi evett kendi evimde misafir kalmak koyuyorda ama

Sıkma canını cnm kapalı çok şık modellerde var kısa kollu falan onlara bakarsın sende. Tşk ederim güzeldi evett kendi evimde misafir kalmak koyuyorda ama

Elimden bir şey gelmiyor ki canım oyüzden bir an önce siparişi verip kurtulacam. Anne evinde misafir olmak mı koydu? Sanırım ben bu duyguya kendimi alıştırsam iyi olacak. Çünkü bizim askerlik daha duruyor(bir 4-5 yıl sonra gündeme gelecek) bir de bu dönemde y dışı görevlendirmesi olacak.

beni kimse ciddiye almamış aranızada kabul etmemişsiniz listedede ekli değilim zaten hepinize mutluluklar kızlar...

kim kimi ciddiye almamış anlamadım ilk kez görüyorum seni arkadaşım.. Liste düzeni bende eminim sende yeni üye olmuşşsun istersen ve günün falan ekleyebilirim.

yeni üye olmadım uzun zamandır burdaydım ama sohbete yeni katıldım sadece tabiyki listeyede eklemek zorunda değilsiniz. sadece sohbete katılıp tanışmak istemiştim ben ortak bi noktamız var sonuçta.

ben seni ilk kez görüyorum şimdi mesajlarına baktım bu konuya bu 2 mesaj haricinde 2 tane daha msj atmışşsın eee sonuçta tanışmak istiyorsan eper online olmak zorunmdasın ki sohbet edilsin.

bu üyeliğimi yeni açtım o yüzden neyse yeni sayılırım diyelim uzatmayalım ozaman :) hep onlineyim zaten hep takipteyim sadece sohbete girmiyordum :) bu arada 25 eylülde düğünüm :)

opuyorumnanaktan :sm_cool: - 2 Temmuz - Hilmi_ve_Fatma - düğün :sm_cool: opuyorumnanaktan
- 10 Temmuz - em4561 - düğün
- 10 Temmuz - NiSaN83 - düğün
- 17 Temmuz - karabocuq - düğün
- 17 Temmuz - mglove - düğün

- 17 Temmuz - arzu_84 - nikah
- 19 Temmuz - em4561 - nikah

- 25 Temmuz - arzu_84 - düğün
- 25 Temmuz - Empatik_ - düğün
- 12 Eylül - DaMla - düğün
- 18 Eylül - FE.OZ - düğün
- 19 Eylül - papatya2507 - düğün
- 19 Eylül - undomiel - düğün
- 25 Eylül - hatige - düğün
- 25 Eylül - sirkencubin - düğün

- 25 Eylül - çiğdemkök - düğün
- 3 Ekim - lepi - nikah
- 3 Ekim - Cilek - düğün
- 10 Ekim - MELTEMRE - nikah
- 23 Ekim - NektaR - düğün

eski nickimde aynıydı seninle yeni tanıştık zaten :) çiğdem ben buarada. okul bittiği için sürekli evdeyim şuanda ufak tefek düğün hazırlıkları yapıyoruz işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…