-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

nisanım gözün aydınnnnnnnnnnnnn RABBıM teskeresinide alıp hayırlısıyla gelmesini nasip etsin ..iyi b hasret giderin gezip dolaşın ohh çok şükür sende kavuştun canım benim çok sevindim güzelim tahmin edebiliyorum heycanını mutluluğunu ..öpüyorum çokkkkk

asgd saol cnmya amin. nasıl mutluyum nasıl sevindim anlatamam
yok tarifi kesinlikle :lepi:

canımsın yaŞeniz darısı diğer bekleyenlerin başına .nisanım 20 gün diye okumustum canım bu 20 günde baya bişeyler halletmeyi düşünüyomusunuz canım yoksa askerliği tamamen bitsin öylemi başlıycaksınız canım

nisan canım gözun aydınnnn bolbol hasret gidermeler.ben balayına cıkıyorum sen geliyosun.opuyorumnanaktan

canımsın yaŞeniz darısı diğer bekleyenlerin başına .nisanım 20 gün diye okumustum canım bu 20 günde baya bişeyler halletmeyi düşünüyomusunuz canım yoksa askerliği tamamen bitsin öylemi başlıycaksınız canım

yok cnm 23üne kadar bol bol gezip tozcaz kısmetse
zaten bi eksiğimiz mobilya,beyaz eşya ve ev var
bide ufak tefek ıvır zıvır
onlarıda gelince hallederiz kısmetse
kışın düğün düşünmediğimizden yaza yavaş yavaş tamamlanır allahın izniyle

nisan canım gözun aydınnnn bolbol hasret gidermeler.ben balayına cıkıyorum sen geliyosun.opuyorumnanaktan

evet cnmya saolasın

a.s. güzel gelinler.ewwwettt kızlar temmuz ayı gelinleri cok bizim ayımız inşaallah.darısı sızın bekledıgınız aylara hemencık kavusmanızı dilerim canı gönülden.
aylarda saymayı bitirdim,günlere geldı ayyy telaslı streslı heyecanlı bekleyiş.sivilce cıkmayan bende cıkmıs dudagımda,yaa değişik bişi bilirsiniz.mutluluk aileden ayrılış.sevdiğiniz adam aileniz aman zor öfff
karmakarısım.annem görmesın dıye kaçamak kaçamak ağlamak.oyyy hayırlısı ile bitireydik biii düğünümüzü..fatmayada mutuluklar diliyooorummm:nazar:

Amin canım evet bu ay bizim ayımız patır patır dökülücez azalıcaz her gün
Çok az kaldı çok ay bende yok öyle ağlamak falan aptal saptal halsiz bir ruh halindeyim halbuki çok duygusalım aileme çok düşkünüm nedir bu hissislik anlamıyorum acaba olayın ciddiyetinin farkında değil miyim

ya kıslar sanki bi düğün listesi vardı onu yapan arkadaş evlendi mi uzun zamandır göremiyorum listeyi

Amin canım evet bu ay bizim ayımız patır patır dökülücez azalıcaz her gün
Çok az kaldı çok ay bende yok öyle ağlamak falan aptal saptal halsiz bir ruh halindeyim halbuki çok duygusalım aileme çok düşkünüm nedir bu hissislik anlamıyorum acaba olayın ciddiyetinin farkında değil miyim

canım evden gelin cıkarken anlıcan belkıdekaydirigubbakcemile2 ama son hafta demedi deme nasıl bır duygu kapılıcak.belkıde senın yasadın hıs guzel tadın cıkart bence canım lısteyı nısan yapıyodu nısanda nısanlısına kavustu artık listeyi kızlarla yaparız liste ön sayflaarda var.ama kopyalıyım senın için opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
2665.jpg

opuyorumnanaktan :sm_cool: :nazar: - 2 Temmuz - Hilmi_ve_Fatma - düğün :nazar: :sm_cool: opuyorumnanaktan
:nazar: - 10 Temmuz - em4561 - düğün
:nazar: - 10 Temmuz - NiSaN83 - düğün
:nazar: - 17 Temmuz - karabocuq - düğün
:nazar: - 17 Temmuz - mglove - düğün

:nazar: - 17 Temmuz - arzu_84 - nikah
:nazar: - 19 Temmuz - em4561 - nikah

:nazar: - 25 Temmuz - arzu_84 - düğün
:nazar: - 12 Eylül - DaMla - düğün
:nazar: - 18 Eylül - FE.OZ - düğün
:nazar: - 19 Eylül - papatya2507 - düğün
:nazar: - 19 Eylül - undomiel - düğün
:nazar: - 25 Eylül - hatige - düğün
:nazar: - 25 Eylül - sirkencubin - düğün

:nazar: - 3 Ekim - lepi - nikah
:nazar: - 3 Ekim - Cilek - düğün
:nazar: - 10 Ekim - MELTEMRE - nikah
:nazar: - 23 Ekim - NektaR - düğün

2665.jpg

Son düzenleme:
2665.jpg

opuyorumnanaktan :sm_cool: :nazar: - 2 Temmuz - Hilmi_ve_Fatma - düğün :nazar: :sm_cool: opuyorumnanaktan

:nazar: - 25 Temmuz - Empatik_ - düğün

2665.jpg

Örnekte olduğu gibi hem Model bozulmaz hemde ekleme talebi olur ise aralara ekleme olur Şeniz

Son düzenleme:
2665.jpg

2665.jpg

Örnekte olduğu gibi hem Model bozulmaz hemde ekleme talebi olur ise aralara ekleme olur Şeniz

oldumubilmiyorumkismile nisandan alıntı yapamadım neysem olmus senden

canım evden gelin cıkarken anlıcan belkıdekaydirigubbakcemile2 ama son hafta demedi deme nasıl bır duygu kapılıcak.belkıde senın yasadın hıs guzel tadın cıkart bence canım lısteyı nısan yapıyodu nısanda nısanlısına kavustu artık listeyi kızlarla yaparız liste ön sayflaarda var.ama kopyalıyım senın için opuyorumnanaktan

Belki de canım o zaman anlıycam üzülücem:sinifsinif: ama şimdi rahatım biraz zemuszemus, görmedim sanmayın listede ismim yok :eek:lmaz:
Bu arada en yakın zamanda evlenecek olan hilmi ve fatmaya mutluluklar diliyorum a.s.
Darısı başımıza artık :teytey:
Speedycim 23-25 temmuz bizim düğünlerimiz olcak teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

X