-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

cnm peki mutfak takımı ile takımmı yaptı annen.
o zaman çok emek vermiş perdesini alma uydurursun bişey.
benimki mutfak takımı örtüleri perdesi hepsi takım

benimde annm perde yaptı mutfak için düşünüyrmdum ama başka odaya takıcam artık.
ya da aldığım perde kenarlarda toplanıo bağlamalı büyük bişey dğl dekoratif içine stor yaptırcaktım o renk ya asarım o perdeyi ya da stor yaptırırım evin durumuna bağlı

evet cnm bugün bende yoruldum :KK43:
karnımda ağrıo halamlar gelcek.
off tamda nişan üstü.
gerçi hesaplamıştım tam nişan gününe denk geliodu talihsizlik
ama sanırım bu gidişle erken gelicek

iigeceler herkese..ya ne güzel hiç eksiğiniz yok gibi duruyorben de o günleri görecek miyim acaba yaaa:KK43:
valla çok özeniyorum...

ben aldım ama eklemedim.
görürsün tabii cnm bende senin gibi diyordum bir havlum bile yoktu alınıyor yavaş yavaş

a.s.
iigeceler herkese..ya ne güzel hiç eksiğiniz yok gibi duruyorben de o günleri görecek miyim acaba yaaa:KK43:
valla çok özeniyorum...
hepsi olur canım benim hoşgeldin sende
çeyiz alan yok mu ?

annemle çok cicilere baktık bugün ya yatak örtüsü beğenemiyorum bir türlü içime tamamen sinen bişy olmadı:KK43:
masa örtüsü beğendik home sweet home da bir tane sadece örtü parlak çok güzel ama 80 tl :S

zeynep nsl masa örtüsü.mutfak için mi
ya ben arıom bulamıom ya çıldırcam. 6 kişilik yemek masası örtüsü istiyrm peçeteleri ile takım olsun die bulamadım yaa.offf burda adam gibi bi yerlerde yokkkiii

meraba kızlaropuyorumnanaktan
hepinizin aldıkları cok guzel yalnız benim bi sorum olacak ne zaman evleneceksiniz.yani nezaman baslanmali bunları almaya benim duğunum 2 bucuk sene sonra ufaktan baslamalimiyim

zeynep nsl masa örtüsü.mutfak için mi
ya ben arıom bulamıom ya çıldırcam. 6 kişilik yemek masası örtüsü istiyrm peçeteleri ile takım olsun die bulamadım yaa.offf burda adam gibi bi yerlerde yokkkiii

yok canım salonda misafir için yemek yerken serilcek bir şey yalnızca
mutfak için günlük istiyorsan taçda renkli hoş modeller var peçete halkaları bile var
ne renk istiyorsunn

X