-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Merhaba Kızlar,

Nasılsınız? Ben dün kadeh takımı ve supla aldım kendime..
Aslına bakarsanız suplaya çok karşıydım, çok gereksiz görüyordum ama satıcı kız kanıma girdi :))

Yemek takımımı daha önce eklemiştim ama kombinle ekliyeyim birde dedim arkadaşlar..
Yemek takımımda siyah çizgiler olduğu için supla ve kadehlerimi bu renk tercih ettim.
Suplalar simli ayrıca..

[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

Phenomen cnm çok hoş görünüolar bnce suplayla daha şık durur .bardaklarında gayet uyumlu güle güle kullan cnm opuyorumnanaktan

iyii akşamlar kızlar.
phenomen güle güle kullan aldıklarını. güzel bir takım oluşturmuşsun.

zeynep sultan. hadi hayırlısı olsun. ilk önemli etabı atlatmışsın.
sırada baba engeli var kaydirigubbakcemile3

Fusun cum yemek takimin,suplalarin ve kadehlerinin uyumuna bayildim.Guzel gunlerde kullan canim benim :)

kız zeynep yazsana yaa:mymeka:
ahanda çıkıyorum iştemafoldumben
canım yazamadım yamafoldumben
canım sorma babadan önce abi krizi çıktı şimd biraz keyfin yok o yüzden
abim biliyordu aslında sanki gayet normal bişy gibi konuştu başta benle sonrada hiç direk sormadı dolaylı sordu hep hani varmı bi problem der gibi ama ali lafı ağzından hiç çıkmadı 1buçuk yıldır biliyor yengemden flan öğreniyordu durumları
bişey olduğunda ilk bana haber verceksin demişti.
annemde Allah korusun aliyle ikimizin arasında bir problem olduğunda abim anneme soramasın diye annem bilmiyor numarasına yatmıştı abime karşı sanki abimden öğrenmiş gibi yapmıştı oda.
şimdi bu tanışma olayı olunca annem ben abinle konuşurum artık dedi.
öyle diyince bende senden önce ben söyliyim ayıp olur şimdi alınır bana diye düşündüm.
internette yazdım.asında nasıl bir tavır takınacağını oda bilemedi ilk
sonra dediki
ya bana baştan soracaktınız yada hiç söylemeyecektiniz daha çok erken anneme söyle abartmasın dedi mafoldumben
bende iyi akşamlar abi dedim oda iyi akşamlar dedi çıktım.
annemi aradı hemen konuştular flan bozulmuş tabi bize sanki böyle onu yok saymış gbi oldu biraz haklımı bilemiyrum nasıl biri flan diye kırk soru sordu anneme.
aslında çok dert etcek bişey yok da abimle öyle küs gibi konuşmuş olduk en son canım ona sıkıldı yamafoldumben

phenomen
canım güle güle kullan sende inşallah cicilerinii

tatlım olur böle şeyler abi krizleridir geçer.
kıskanmıştır biraz ondan böyle yapıyordur alırış hiç üzülme

öyle zeynepciğim benimde var abim normalde işte ilk bana söyle fln der sonra kıskanır. paylaşmak istemediği için oluyor bunlar

kızlar annemin beğenmediği nevresim takımını değiştirdik bugün yerine bir tane tek kişilik nevresim aldık misafir için soley(annem tek kişiliğinde yedeği olsun dedi) alez aldık sarev su geçirmeyen(çocuk olduğu zaman yada ilk gece için lazım olur dedi:kedi:) iki tane de yüz havlusu aldık tamamladık
zaten o kadar nevresime gerek yoktu iş görmüş olduk iyi olduzemuszemus

kızlar bahsetmiştimya yumurta sahanı sarısını ayırmak için çukurları var diye bugün mağazada görünce aklıma geldi resmini çektim eklerim diye tipe bakınkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…