-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

yok cnm ne lekesi.şimdi herkes beyazı tavsiye ediyo tozu belli etmiyor diye...beyaz bu leke tabi olcak siliceksin geçicek ama dediğin kalıcı lekelermi?
yok leke derken şeyi kastettim sararma anlamında yani bölge bölge
aynı parlaklıkta beyazlıkta kalmıyor illaki dedi
bir de parmak izi yapar:umursamaz:
ama çok iç açıcı gerçekte çok güzeller ya insan heves ediyor
bir de bu tam beyaz değil sanırım krem gibi mi?
zeynep hadi tebriklerrrkaydirigubbakcemile5

biricik nerdesin sen:mymeka:

Şeniz
needin gülüm aldınmı bir şeyler:hulya:kaydirigubbakcemile3

bende yatak odamı beyaz lake aldım adam hiç leke yapar falan demedi.kullanan arkadaşlarım var çok memnunuz diyorlar.hemen vazgeçme bence

hmm bilmem neden öyle dediki akmayacağımızı anladı ondan mı
baan daha çok var zaten o zaman daha kararım çok değşir

ee eklesene zarifem şakkıdı

eklerim canım sen iste opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanammaa makinenin pili biti telefonla çektik ne kadar net bilmiyorum
pcye atınca bakam duruma göreee

bana mı diyon kız
kim nereye ne taşıyor anlamadımmmkaydirigubbakcemile3

:içelim::içelim:içmişin sen
oda doldu çeyizle taşıcak diyorumkaydirigubbakcemile3

evet zeynepcim krem gibi.kırık beyaz aslında........
scarce cnm bende araştırdım kimse sararır falan demedi.kolay kolay vazgeçmem ama yine derin bi araştırma yapayım ben...

aferim kızzzz yola geldin sonundaaakaydirigubbakcemile3
ekle merak ettim bakalımkaydirigubbakcemile5
evet zeynepcim krem gibi.kırık beyaz aslında........
scarce cnm bende araştırdım kimse sararır falan demedi.kolay kolay vazgeçmem ama yine derin bi araştırma yapayım ben...

hayırlısı olsun gönlüne göre olur inşallah canımm

bence bulnları 12 ye tamamla arkadaşım

zeynep hadi tebriklerrrkaydirigubbakcemile5

biricik nerdesin sen:mymeka:

vurmasana yaaakötükedihüso
ayyy zarifem bugünden beri net giti geldi gitti geldikafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı bende bi türlü cvp yazmadımmafoldumbençeyizleri düzmüşün çabuk ekle resimleri bakem:mymeka:

canım ben çok beğendim bunu iç açıcı:asigim:

[/QUOTE]

güle güle kullan çeyizlerini cnm blenderı ne kadara aldın acaba bende araştırıyorum hangi blender iyi diye:1ninca:

seninkilerin onda biri yoktur ama eklerim üşenmezsemm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Ya sen bizim zarifecikmişsin ben ancak uyanabildim canım kaydirigubbakcemile3 Ama ama gelinliğinin resmini koymuşsun ben göremedim hani göstertcektin bana mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…