-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Yemek takımımı daha önce eklemiştim ama kombinle ekliyeyim birde dedim arkadaşlar..
Yemek takımımda siyah çizgiler olduğu için supla ve kadehlerimi bu renk tercih ettim.
Suplalar simli ayrıca..

4163.jpg
[/url][/IMG]
4172.jpg
[/url][/IMG]
4181.jpg
[/url][/IMG]

canım çok güzel uymuş güle güle kullan.ama tabakların kare suplalar yuvarlak güzel dururmu acabaCADIARZU

Kızlar bende taçtan bu nevresim takımını almayı düşünüyorum sizce nasıl ?

çok hoş ve modern canım ben beğedimzemuszemus

kızlar bahsetmiştimya yumurta sahanı sarısını ayırmak için çukurları var diye bugün mağazada görünce aklıma geldi resmini çektim eklerim diye tipe bakınkaydirigubbakcemile3
spa0151.jpg

kız zeynep bu ne böle çok enteresan bi modelkaydirigubbakcemile3 yaa hem ben sarısını ayrı sevmiyorum:jeyyar:

sağol biriciğim hani çeyiz alan yok mu
limango üyeliği olan var mı orda çeyiz indirimi oluyomuş

ay vallaya.
bide şimdi iş olayım kesinleşti ya.
nerde ne var falan bakınıp duruyorum :roflol:
geçtiğimz cuma aldım ya bişiler. nasıl rahatladım,mutlu oldum anlatamam.
ah biz kadınlar. çeyiz giyim dedilermi duramıyoruz yerimizde :roflol:

Biricik çok saol canım beğenmene sevindim :) Kare suplayla sıradan göründü, yuvarlak suplanın üstüne servis tabağını çapraz koyduk çok şık durdu, o yüzden yuvarlak tercih ettim canım..Kare supla fazla görünmedi yemek tabağının altında, 2. bir servis tabağı gibi duruyordu..

Phenomen cnm çok hoş görünüolar bnce suplayla daha şık durur .bardaklarında gayet uyumlu güle güle kullan cnm opuyorumnanaktan

iyii akşamlar kızlar.
phenomen güle güle kullan aldıklarını. güzel bir takım oluşturmuşsun.

Fusun cum yemek takimin,suplalarin ve kadehlerinin uyumuna bayildim.Guzel gunlerde kullan canim benim :)

phenomen
canım güle güle kullan sende inşallah cicilerinii:nazar:

Kızlar çok teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim :dance:

ay vallaya.
bide şimdi iş olayım kesinleşti ya.
nerde ne var falan bakınıp duruyorum :roflol:
geçtiğimz cuma aldım ya bişiler. nasıl rahatladım,mutlu oldum anlatamam.
ah biz kadınlar. çeyiz giyim dedilermi duramıyoruz yerimizde :roflol:

vallaha yaa nisancım ufacık bişey alıyorum çeyize dünyalar benim oluyohihoyyythihoyyythihoyyyt

Biricik çok saol canım beğenmene sevindim :) Kare suplayla sıradan göründü, yuvarlak suplanın üstüne servis tabağını çapraz koyduk çok şık durdu, o yüzden yuvarlak tercih ettim canım..Kare supla fazla görünmedi yemek tabağının altında, 2. bir servis tabağı gibi duruyordu..

anladım canım sen beğendiysen sorun yok:lepi:

kızlar güneydın. selamlarrr. çeyiz güzelleri. phenomen nasılsın canım.

günaydın sakardenizopuyorumnanaktan

X