-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende biraz kokoşluk var kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
mesela ilerde evim olduğunda inşallah mobilya ve koltuklar hep düz olsun istiyorum çünkü aksesuarları canım istediğinde değiştirerek eve yenilik katabileyim mesela koltuk dümdüz olsunda üstündeki yastıklar desenli şeker olsun gibi yada halılar perdeleler flan desenli olsun.
zaten evi gösteren şeyler halı perde ve avize bence
ya hani şu kocaman da kumandasıyla renkleri değişen avizeler varya çok güzeller yaaa
sarı beyaz mavi kırmızı ne istersen oluyor hepsi de dereceli çooook güzeller

canım bu siyah krem gibi gözüküyor ama yeşil krem mi o zaman?
ellerine sağlıkkk

Canım bu çok güzel olmuşş yaw nereye sereceksin?j

cnm halı krem ve koyu yeşil resimde siyah gibi duruo.
yumağım yetse daha geniş yapcaktım deneme olsun bu. bende düz renk çok seviyorum.
düz beyaz köşe takımı alıcam ya da düz beyaz koltuk tak. siyah vitrin konsol yemek masası.kırmızı siyah objeler.istiyorum.
teşk ederim bu arada

Canım bu çok güzel olmuşş yaw nereye sereceksin?j

valla hiç düşünmedim krem düz renk yapsaydım yatak odasına olcaktı
böyle olunca uyarsa bir yere sericem uymazsa durur yaa.
düz kırmızı yapcam şimdi yatak odasına senin eklediğin resimlerden sondan 2. varya orda bi abajur var beyaz onun aynısının kırmızısı var benim. ondan düz kırmızı halı yapıcam şimdi.çok teşler tatlım beğendiğine sevindim.

bu anahtarlık kapağı açılıyor içide kutu.

buna uygun kapı süsü aldım ama onunda resmi yok

Son düzenleme:
kızlar bilgisayar donup duruyor deli oldum ya zeynep canım bilgisayardan göremedimde tam aldıklarını
birdaha açtığımda bakarım artık
görüşürüz kızlar

kızlar size dostlarımı ekliyrm burası bizim teras.oğlum daha 1 aylıkken

şuanda 2.5 yaşında sadece bikere sevgisinden üstüme atlamıştı ve kaburgalarım kırılıodu.
havaya uçmuştum resmen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…