-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

adaer canım burdasın galiba gül züccaciyeyle ilgili nasıl yaparız diye öğrenecektinya bir bilgi alabildinmi?

zeynep cnm evde baktık 1 yaşına kadar sonra çok güçlü ve büyük olduğu için biz belde de yaşıyoruz
jandarma istedi eğitmek için.
askere yolladım oğlumu orda hizmet verio şimdi :KK43:
ama özlüyorum çok

selam kızlar nasılsnız
benim halam geldi çok hastayım ya
kayınvalidem de bana bişeler almış üşeniyorum resmini çekmeye
ama iyi olim çekicem fotolarını

buda kızım adı zilli.
evde bakmadım buna büromun ordaydı annesi trafik kazası geçirmiş bende yavruyken bakmıştım 6 kardeşlerdi bunu seçtim aldım diğerlerini başkalarına verdik.
dsc01001nn.jpg

buda yavrulardan bir diğeri.
makyajım kötüdü yüzümü kapadım

buda büronun orda bi adamın çiftliği var atları koyunları kzuuları.bu da kaçmış ordan yolda yakalayıverdiydim.

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsnız
benim halam geldi çok hastayım ya
kayınvalidem de bana bişeler almış üşeniyorum resmini çekmeye
ama iyi olim çekicem fotolarını

geçmiş olsun canım iyi oldğnda çekersin resimleriniii
zeynep valla Allah kolaylık versin bunlarla ğraşılır mı kız biri gitmiş gerçi vatani hizmetini yapıyormuş kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan cnm hepsini.
zeynep ben çok seviyorum hayvanları batmıyor o yüzden hiçbiri bana ama bakımları çok zor.
terasta bakıoduk biz oğlana ama boyu oldu 170 kilosu oldu 100 nere bakcan ki.
ayı gibi bişey adamın üstüne bi atlıo canım çıkıodu valla.
yemek yetişmiodu.
günde 5 ekmek 1 tencere pilav 2 litre süt 4 parça kemik veriodukda doymuodu

zeynepcim sağol
kız diğer zeynep ben bunları yerim biliyo musun
bende size canavarımı eklicem şimdi

zeynepcim sağol
kız diğer zeynep ben bunları yerim biliyo musun
bende size canavarımı eklicem şimdi

ben o kadar çok seviodum ki inanırmısın oğlum gitti 3 gün yatak döşek hasta yattım.
biri bana dese böyle kız manyak kafayı sıyırmış derdim ama insan alışınca çok üzülüo.
gözlerim hep onu aradı. hep kaçar odama gelirdi
bigün tuvalet masamı topluom kendi odamdan alıp annemin odasına koyuyrm. parfm şişemi almış ağzına annemin odasına götürdü bıraktı ayyy dedim sen yardımmı edion bana.
gittim sonra jandarmaya bikaç kez sevmeye bi asker abisi vardı o sahiplenmiş bi ona gidiodu bi bana geliodu.sonra ayrılınca ağlıodu daha fazla ikimizde üzülmeyelim die gitmedim.

ben o kadar çok seviodum ki inanırmısın oğlum gitti 3 gün yatak döşek hasta yattım.
biri bana dese böyle kız manyak kafayı sıyırmış derdim ama insan alışınca çok üzülüo.
bigün tuvalet masamı topluom kendi odamdan alıp annemin odasına koyuyrm. parfm şişemi almış ağzına annemin odasına götürdü bıraktı ayyy dedim sen yardımmı edion bana.
gittim sonra jandarmaya bikaç kez sevmeye bi asker abisi vardı o sahiplenmiş bi ona gidiodu bi bana geliodu.sonra ayrılınca ağlıodu daha fazla ikimizde üzülmeyelim die gitmedim.

değişik bir sevgi demekkiCADIARZU

değişik bir sevgi demekkiCADIARZU

işte bana biri anlatsa derim deli galiba.
ama köpeğin olsa 2 hafta senle yaşasa ve gözlerini senden hiç ayırmadan seni izlese inan çok seversin. birde ben köpek bakmadan önce acayip korkardım avaz avaz bağrırdım babamda korkumu yeneyim die bu yavruyu almıştı

valla cnm aynı ben
inanılmaz bi hayvan sevgisi var bende de
köpeğim öldü 1 hafta ağladım bişey yiyemedim
bide oturup dua ediyodum arkasından :roflol:
bende şimdi rott willer var
size canavar gibi gelir ama bana melek :)))
resmi yükleyemedim sitede sorun var sanırım

ayy cnm ya ne canavarı onların hepsi melek.
o kadar insan dostu oluolar ki.
ya inan haftalarca ağladım 3 gün yattım hasta kafam kalkmadı.
sonra babam demiş alcam köpeği kız hasta oldu
demişler zeynep hanım istediği zmn gelip görebilir köpeği die duyar duymaz gittim

X